999 rezultate për

goran

Policia në këmbë për të arrestuar Gruevskin Ministria e Brendshme është duke konfirmuar nëse identiteti “Vlladimir Vallerov” është përdorur si identitet për arratis
MPB merr vendimet për paraburgim të Grujovskit dhe Boshkovskit Pasdite në Ministrinë e Punëve të Brendshme kanë arritur vendimet për paraburgim të ish-shefit të drejtorisë së pestë në
Goran Rakiç kryetar i Listës Serbe Kryetari i Mitrovicës së Veriut Goran Rakiç është kryetar i ri i Listës Serbe. Kështu ka vendosur sot kuvendi i kësa
Shtyhet seanca gjyqësore për procesin e PSP-së "Fortesa 2" Procesi gjyqësor "Fortesa 2" është shtyrë për më 26 shtator sepse avokatët mbrojtës, Ljupço Shvërgovski dhe Mile Petrovs
Goran Nikollovskin zgjidhet në krye të DSK-së, Laze Velkovskin në BSP Qeveria, gjatw seancës sw sotme maratonë, miratoi drejtorët e rinj në dikasteret e DSK-së dhe BSP-së pranë ministrisë
Agjenti i Sigurisë Serbe ka qenë i pranishëm në sulmin e 27 prillit në Kuvend Oficieri i Agjencisë Informative të Sigurisë – BIA, Goran Zhivaleviç, diplomat aktual dhe këshilltar i ambasadës serbe,
Çfarë kërkonte oficeri i inteligjencës serbe në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit?! Goran Zhivalevic, oficer i Agjencisë Serbe për Kundërzbulim – BIA, diplomat aktual dhe këshilltar në Ambasadën e Serbisë
Policia arreston Goran Angellovin për sulmin në Kuvend (FOTO LAJM) Autoritetet e Maqedonisë kanë arrestuar Goran Angellov, si të dyshuarin kryesor për sulmin ndaj Zoran Zaevit. Mëngje
Policia merr në pyetje Goran Angellovin, nuk e arreston Autoritetet kanë marrë në pyetje Goran Angellovin, i cili është një nga të dyshuarit për sulmin ndaj Zoran Zevit. Gj
Albi Nako shpreh "rivalitetin" ndaj Esdalin Goranit: "Nuk di ku ta fus" Albi Nako, Gerd Vaso dhe Esdalin Gorani kanë qenë gjithmonë balerinët më në zë dhe janë parë si rivalë me njëri-tjetrin.
Millosheviçi është ofenduar në Hagë nga një serb Ish presidenti serb Sllobodan Millosheviç, i cili gjykohej për krime lufte dhe gjenocid në Kosovë dhe Bosnje, në Tribuna
Ja lista e deputetëve në Kuvendin e Maqedonisë Kuvendi i Maqedonisë sot në orën 13 pritet të fillojë punën me përbërjen e re parlamentare. Kjo përbërje do të ketë
"Edita Tahiri është pajtuar për ridisenjimin e murit" Muri i cili ndan veriun dhe jugun në vëri të Mitrovicës nuk do të prishet, por ai do të ridizenjohet duke u ndërtuar sh
Dukagjin Gorani: Biden i akuzoi Thaçin dhe Mustafën për zhvatje Në një intervistë për “Zëri” anëtari i Lëvizjes Vetëvendosja Dukagjin Gorani ka deklaruar që Joe Biden, nënpresidenti e
Shkarkohen Goran Grujovski, drejtor në MPB të Maqedonisë Goran Grujovski, drejtori i Drejtorisë së pestë në Ministrinë e Punëve të Brendshme të Maqedonisë, është shkarkuar nga p
Jankullovskës i merret pasaporta që të mos largohet nga Maqedonia Pas arrestimit dhe dhënies 30 ditë paraburgim për kokën e përgjimeve dhe mikun e Sasho Miajllkovit, Goran Gruevskit, si
30 ditë paraburgim në Shutkë për Goran Grujoskin (VIDEO) Gjykata Themelore Shkupi-1 i ka shqiptuar 30 ditë paraburgim Drejtorit të njësisë së pestë pranë DSK-së, Goran Grujoski,
Arrestohet Goran Grujovski me kërkesë të Katica Janevës Me kërkesë të Prokurorisë Speciale Gjykata Themelore Shkupi 1 i ka shqiptuar 30 ditë paraburgim Drejtorit të njësisë së
Babai i serbit aksidentohet, tentoi të ndalte djalin drejt Liverpoolit Transferimi i Marko Grujic po has shumë pengesa. Pasi babai i tij doli publikisht kundër transferimit të birit te Liverp
Macedonian Parliament approves formation of a wiretapping Inquiry Committee The Parliament of Macedonia approved today with 81 votes in favor and 2 against the inquiry committee regarding the "bom