999 rezultate për

goran

Pandev mungon ndaj Kosovës? Goran Pandev është në pikëpyetje për ndeshjen ndaj Kosovës. "Sportmedia" shkruan se Goran Pandev rrezikon t’i mungojë
Osmani prezanton rezolutën: Të shkarkohet Goran Rakiç Kryeparlamentarja Vjosa Osmani ka propozuar një rezolutë në Kuvendin e Kosovës pas deklaratës së Listës Serbe për situat
Pandev: I gatshëm të jap tripletën e fituar me Interin për ta mposhtur Kosovën Jo vetëm Kosova e ëndërron kualifikimin në Euro 2020, pasi edhe në kampin e Maqedonisë së Veriut e ëndërrojnë pjesëmarrj
"MEZHGORANI"/ Një tjetër person bie në "rrjetën" e policisë, shkon në 37 numri i të arrestuarëve Policia ka vijuar operacionin "Mezhgorani" ku është ndaluar një 32 vjeçar i shpallur në kërkim, duke çuar në 37 numrin e
Megaoperacioni i policisë: Në pranga edhe një 25-vjeçar, shkon në 36 numri i të arrestuarve Shkon në 36 numri i personave të arrestuar në kuadër të operacionit “Mezhgorani” i zhvilluar në gjashtë qytete të vendit
Kosnett pi kafe me Listën Serbe në veri të Mitrovicës Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, sot në Mitrovicën veriore është takuar me kryetarin dhe nënkryetarin e Li
Ende nuk dihet kur do të hapet ura në Mitrovicë Ura kryesore e lumit Ibër, e cila qytetin e Mitrovicës e ndan në veri dhe në jug, ishte planifikuar të hapej për qarkull
E tmerrshme, kërkojnë amnisti edhe personat që tentuan të vrisnin Selën Sot skadon afati për dorëzim të kërkesave për amnisti për ngjarjet e dhunshme në Kuvendin e Maqedonisë më 27 prill të vi
I ndalohet hyrja në SHBA, vrasësit të tre vëllezërve Bytyçi Departamenti Amerikan i Shtetit ia ka ndaluar hyrjen në SHBA, shtetasit serb Goran Radosavleviq i njohur si Guri, për sh
Kroacia fton heronjtë e 1998-ës për finalen e madhe, këtu edhe një shqiptar Kanë kaluar 20 vjet, por futbolli kroat është gati për një tjetër emocion të madh. Në 1998 vrulli i Davor Shuker me shok
Ndërron jetë para kohe ish-mbrojtësi i klubit anglez Ish-futbollisti Goran Bunjevçeviç është ndarë ditën e sotme nga jeta, pasi pësoi një goditje fatale teksa vuante nga zma
Futbolli anglez në zi, ndahet nga jeta ish-mbrojtësi i Tottenham-it Futbolli anglez është në zi ditën e sotme, pasi ish-futbollisti Goran Bunjevçeviç është ndarë nga jeta. Mësohet se s
Ish-deputeti i VV-së përqafohet me Memli Krasniqin Përshëndetje e ngrohte dhe tejet mall i ngjante sot përshëndetja mes deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës dhe ati
Jepet vendimi për Grujevskin dhe Boshkovksin Në Gjykatën Supreme të Greqisë në Athinë, ka filluar seanca rreth ankesës së parashtruar për ekstradim të Goran Grujevsk
Sot mbahet seanca ndaj Goran Grujevskit Në Gjykatën penale sot duhet të mbahet seancë e re për lëndën “Target – Fortesa” të PSP-së, ku të akuzuar janë ish-shefi
Policia arreston personin që sulmoi deputetin Milevski Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski mbrëmjen e djeshme deklaroi se është arrestuar personi i cili e ka sulm
Me urdhër të Grujevskit ka fshirë gjurmët e përgjimeve E dënuara në lëndën e PSP-së ‘Target-Fortesa’, Elena Xhilanova ,e urdhër t ëish agjentit në arrati Goran Grujevski, tre
Dorëhiqet kreu i Komisionit Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit Igor Tanturovski, kryetar i Komisionit Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit deponoi dorëheqjen e tij në Kuvend. Nuk
Gorani kërkon ndarje paqësore në Vetëvendosje Dukagjin Gorani dhe Dardan Molliqaj kishin bërë kërkesë zyrtare në Vetëvendosje që të ndaheshin në mënyrë paqësore. Por,
Avni Zogiani tallet me Dukagjin Goranin Ish-kandidati i VV-së për Kryetar të Fushë Kosovës, Avni Zogiani është tallur me deputetin e VV’së, Dukagjin Goranin. Ka