999 rezultate për

google

Mos kërkoni kot në google, këto fakte të pabesueshme janë të vërteta 1. Viagra bën që lulet të rrinë drejt. Nëse shtoni një tabletë të thërrmuar në vazon me ujë, lulet mund të rrojnë një ja
Google bën hapa të mëdha me inteligjencën artificiale Teknologjia e re e kompanisë Google e njohur si asistenti i Google mund të fitojë aftësi të reja për trajtuar veprime si
Enca rezulton emri më i kërkuar në google (FOTO) Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar një fotografi në Instastory, ku me krenari ka treguar një tjetër arritje në karrierën
E frikshme, por Facebook dhe Google dinë gjithë të fshehtat tona E frikshme edhe ndoshta më shumë se kaq. Të gjithë ne kemi pasur apo kemi të paktën një llogari në rrjetin social Fac
Google incizon çdo gjë që thoni Google ka regjistruar çdo gjë që keni thënë për vite të tëra. Kompania regjistron shumë biseda që njerëzit i bëjnë me
Çfarë ndodh nëse e shkruani këtë numër në Google (FOTO) Google është motori i kërkimit më i shpejtë dhe më i përdorur në botë. Teknologjia prapa këtij motori mundëson që bre
Frikësohuni sepse keni të drejtë, Facebook dhe Google dinë sekretet tona më të errëta E frikshme edhe ndoshta më shumë se kaq. Të gjithë ne kemi pasur apo kemi të paktën një llogari në rrjetin social Fac
Lajm i bukur për shqiptarët, Google Maps tani edhe në shqip Google Maps është një zgjidhje shumë e nevojshme sidomos kur udhëtojmë në vende në të cilat nuk kemi qenë më parë. P
Nëse mendoni se e keni fshirë historikun në celularin tuaj, e keni gabim Pas skandalit të madh të Cambridge Analytica kundrejt gjigandit Facebook, shumë çështje të privatësisë sonë në komunikim
Foto që provojnë se Google ka një sens të paparë humori (FOTO LAJM) Google trajton rreth 70,000 kërkime në sekondë. Ndonjëherë rezultatet nuk përputhen mjaft me pyetjet tona të kërkimi
Mësoni se si na "përgjon" Facebook & Google, si dhe të dhënat që ata kanë për ne Kompanitë e mëdha të teknologjisë, Facebook dhe Google, janë në qendër të kritikave nga opinioni publik për shkak të shp
E keni provuar ndonjëherë të kërkoni Lazaratin në Google Maps (FOTO) Keni provuar të kërkoni ndonjëherë në Google Maps për Lazaratin? Nëse provoni të bëni një kërkim në internet do të s
Bëhuni gati, ky është fundi i mbretërimit të Facebook dhe Google Kur të kthejmë kokën pas në 2017-ën, mund ta shohim si momentin e fundit të besimit të pakushtëzuar tek industria teknol
Google zbardh misterin e avionit të Malaysia Airlines që humbi gjurmët mbi oqean Inxhinieri australian Peter McMahon, i cili ka përvojë për çështje të hulumtimit të fatkeqësive, para pak kohësh vërtetu
Google Earth zbulon anijen e alienëve në Tokë (VIDEO) Disa pamje janë shfaqur në Google Earth, që kanë nxitur konspiracionistët e UFO-ve të diskutojnë në internet. Në një
Google Earth zbulon anijen kozmike të alienëve, tronditet rrjeti (VIDEO) Gjuetarët e alienëve janë të bindur se një objekt misterioz i kapur nga Google Earth është një anije kozmike e rrëzuar.
Mos kërkoni kot në google, këto fakte të pabesueshme janë të vërteta 1. Viagra bën që lulet të rrinë drejt. Nëse shtoni një tabletë të thërrmuar në vazon me ujë, lulet mund të rrojnë një ja
Shetit në Google Maps, zbulon skenën e një vetëvrasjeje Një djalë i ri që ishte duke përdorur Google Street View bëri një zbulim të frikshëm në një shtëpi të braktisur në Luizi
S’ka më shkarkim të fotove nga Google Vendimi i fundit të Google me shumë siguri nuk do t'a pëlqeni. Kjo për shkak se nga tani e tutje nuk do ta keni më o
Telefoni juaj ju spiunon kudo që shkoni, ja si ta zbuloni Nëse përdorni iOS ose Android, celularët kanë mënyra për të parë se ku po shkojnë pronarët e tyre dhe rregjistrimin e të