515 rezultate për

google

Tre dobėsitė kryesore tė Apple OS X Ekipi i Projektit Zero tė Google zbuloi ekzistencėn e tre dobėsive mė impakt tė lartė qė akoma nuk janė rregulluar nė si
Google planifikon blerjen e Softcard Google po planifikon blerjen e kompanisė Softcard, njė shėrbim pėr pagesa, pasi shtė njė mėnyrė e mirė qė Google tė shto
Google shton aplikacionin "snooze" tek email-i Google ka shtuar butonin "snooze” tek email-i, i cili u jep mundėsi pėrdoruesve qė tė njoftohen sėrisht pėr tė njėjtin e
Samsung Galaxy S6 i ngjashėm me Google - Nexus 6 Samsung Galaxy S6 mėsohet se do tė vijė me risi ndryshe nga linja e mėparshme e Galaxy, ai do ta ofrojė njė version tė r
Facebook do tė ndihmojė nė gjetjen e fėmijėve tė humbur Facebook pohon se do tė bashkėpunojė me Qendrėn Kombėtare pėr Fėmijėt e Humbur dhe tė Shfrytėzuar pėr t’i ndihmuar pėrdo
Google Speech Translate risia mė e re nga Google Google njofton se sė shpejti do tė dalė pėrkthyesi me zė nė kohė reale qė do tė jetė njė risi mjaft e kėndshme pėr pėrdo
Google, “censuruesi ngurrues” i internetit CNN Money Kur ne flasim pėr censurėn nė internet, gjėja e parė qė na vjen ndėrmend janė qeverisjet totalitare,
Aplikacionet qė duhen shkarkuar nė njė smartphone tė ri Smartphonet Android, siē ju e dini, pėrbėjnė shumicėn, nėse ju sapo e keni marrė njė tė tillė aplikacionet qė duhet tė s
Face Fusion karakteristika mė e re HTC-sė HTC ka pėrditėsuar aplikacionin e tij zyrtar Gallery nė Google Play duke sjellė karakteristika tė reja e tė pėrmirėsuara
Google kėrkon partner pėr industrinė e automobilizmit Gjiganti i internetit Google ka theksuar se nuk ėshtė e interesuar qė ti futet tregut tė makinave pa ndihmėn e ndonjė ko
Auto Backup shėrbimi mė i ri nė Google+ Google ka sjellė njė veēori tė re tek shėrbimi i saj Google+ pėr ngarkimin e videove. Sistemi unik Auto Backup do tė pėr
Komanda mė e re zanore nė Google Sė shpejti ju do tė keni mundėsi qė tė pėrdorni komandat zanore tek kompjuterėt Chromebook. Ky ėshtė njė opsion nė vers
Sportistėt mė tė kėrkuar nė Google, jashtė Messi e CR7 (FOTO LAJM) Paraqitjjet e tij tė shkėlqyera me Kolumbinė nė Kupėn e Botės, por edhe transferimi i bujshėm te Real Madrid pėr plot 80
Mė tė kėrkuarat nė Google; Robin Williams, World Cup & Ebola Motorri i kėrkimit Google ka listuar termat mė tė kėrkuar pėr vitin 2014, ku kryesonin Robin Williams, pasuar nga FIFA W
Beyonce me njė tjetėr rekord, mė e kėrkuara nė Google (FOTO LAJM) Gjatė verės thuhej se ajo do tė ndahej nga Jay-Z, por me kalimin e kohės u vu re se tė gjithė ishin nė kuadrin e thashet
Ja ēfarė ėshtė kėrkuar mė shumė gjatė 2014-s nė Google (VIDEO) Ashtu sikurse bėn cdo fundviti, Google ka publikuar kėtė vit listat e 10 trendėve mė tė kėrkuara pėr vitin 2014. Sipas
Mbahet samiti "Inovacioni i bazuar nė tė dhėna nė Evropėn Juglindore" Pėrfaqėsues tė qeverive, OJQ-ve dhe Instituteve tė ndryshme nga Shqipėria, Kroacia, Serbia, Bosnnjė-Hercegovina, Bullgar
The summit on "Data-Driven Innovation in South-East Europe" was organized in Zagreb Government representatives, NGO-s and Institutes from Serbia, Croatia, Albania, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Monten
Kur lindnin gjigandėt e internetit (FOTO LAJM) Themelet e internetit janė hedhur qė nė vitet ’60 nė Shtetet e Bashkuara, ndėrsa nė vitet ’90 do tė lindnin disa prej ko
Dhjetė personat mė tė kėrkuar nė Google (FOTO-LAJM) E dini se cilėt janė personat mė tė famshėm te historise duke iu referuar klikimeve nė “Google”? Nė vendin e parė nė lis
 
Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.

Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.