999 rezultate për

gonzalo

Gonzalo Higuain kthehet te Juventusi? Juventusi nuk ka dëshirë ta kthejë Gonzalo Higuainin në klub në fund të sezonit. Pavarësisht sesi performon gjatë per
Zyrtare: Gonzalo Higuain nënshkruan me Chelsean Gonzalo Higuain më në fund ka firmosur me Chlesean. Chelsea dhe Juventusi arritën marrëveshjen që Higuain të kalonte
Gonzalo Higuain udhëton për në Londër? Gonzalo Higuain i ka thënë lamtumirë shokëve të tij të skuadrës në Milan dhe stafit, kurse sonte pritet që të udhëtoj në
Kjo do të jetë paga e Gonzalo Higuain te Chelsea Gonzalo Higuain ka arritur marrëveshje me Chelsean dhe shumë shpejt do ta veshë fanellën e londinezëve për pjesën e mbet
Higuain te Chelsea? Sarri nuk jep përgjigje Në konferencën për shtyp para të derbit ndaj Arsenalit, Maurizio Sarri nuk mund të mos pyetej dhe fliste për merkaton, n
Gonzalo Higuain një hap larg ribashkimit me Sarrin, i ka kërkuar largimin Gattusos Gonzalo Higuain ka kërkuar largimin nga Milani. Ai dëshiron t’i bashkohet Chelsea-t, duke konfirmuar zërat që lindën që
Chelsea në bisedime të avancuara me Juventusin për Higuain Chelsea po dëshiron me çdo kusht që të transferojë Gonzalo Higuain në "Stamford Bridge". Siç raporton gazetarja ital
E ardhmja e Gonzalo Higuain te Milani, në pikëpyetje Shumë shpejt Milani do të mësojë nëse Gonzalo Higuain do të jetë i gatshëm për sfidën kundër Parmës, apo skualifikimi i
Milanit i rikthehet një yll për ndeshjen me Juventusin Skuadra e Milanit ka marrë një lajm të mirë nga infiermeria e klubit në prag të ndeshjes ndaj Juventusit që do të luhet
Dëmtohet Gonzalo Higuain Mialni është duke luajtur kundër Udinese në "Dacia Arena". Por Gennaro Gattuso ka humbur një lojtar të rëndësishën n
Gonzalo Higuain kthehet këtë fundjavë për Milanin Sulmuesi i Milan, Gonzalo Higuain pritet që të jetë gati për ndeshjen e kësaj jave kundër Chievos. Argjentinasi ka mu
Formacionet e mundshme, Milan me mungesa përballë Empolit Sonte në orën 21:00 Miulnai do të ketë një transfertë të vështirë kundër Empolit ndeshje kjo e vlefshme për Seria A.
Higuain nuk udhëton për Milanin në ndeshjen kundër Empolit Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain nuk do të luaj kundër Empolit. Trajneri Gennaro Gattuso ka treguar sot në konfere
Milani kalon në epërsi ndaj Dudelanges (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Dudelanges në "Josy Barthel". Ai që ka shënuar është sulmuesi Gonzalo Higuain në minu
Legjendat e futbollit komentojnë shkëmbimin Juve-Milan Shkëmbimi i Milanit dhe Juventus bëri buj të madhe në mediat sportive. Nga ana e "kuqezinjëve" presin shumë nga Higu
Zyrtare: Gonzalo Higuain dhe Mattia Caldara lojtarë të Milanit Mbrojtësi Mattia Caldara dhe sulmuesi Gonzalo Higuain janë lojtarë të Milanit Pas një periudhe të gjatë bisedash mes
Gonzalo Higuain pritet si hero në Milano (VIDEO) Higuain ka kompletuar lëvizjen e tij të bujshme drejt Milanit. Sulmuesi argjentinas ka mbërritur në Milano ku është prit
Higuain mbërrin në Milano (VIDEO) Transferimi i Gonzalo Higuainit te Milani tashmë gjithçka është zyrtare. “Calciomercato” në një lidhje direkt raporto
Berlusconi i thur elozhe Gonzalo Higuanit Ish-pronari i Milanit, Silvio Berlusconi, e ka dhënë pëlqimin e tij ndaj transferimit të sulmuesit Gonzalo Higuain drejt
Kaloi apo jo tek Milani? Flet për herë të parë Higuaini Pas marrëveshjes së arritur mes Milanit dhe Juventusit, edhe Gonzalo Higuan tani ka pranuar t’i bashkohet kuqezinjve.