999 rezultate për

gonzalez

Nuk kanë fund ngacmimet mes Neymar dhe Gonzalez, tani në rrjetet sociale Paris Saint-Germain fituan me rezultat 2-1 ndeshjen e vlefshme për Super Kupën e Francës ndaj Olympique de Marseille.
Argjentina fiton në kualifikueset për Botërorin 2022, Messi mbetet "thatë" Argjentina e ka mposhtur 2:0 Perunë, duke e vazhduar formën e mirë në kualifikimet e Kupës së Botës 2022 dhe duke vijuar
Konflikti Neymar-Gonzales, Ligue 1 merr vendim Që nga ora 5 e pasdites, Neymar dhe Alvaro Gonzalez, së bashku me klubin e tyre dhe përkthyesin përkatës, janë pyetur ng
Neymar rrezikon dënim të rëndë, mund të mbesë jasht fushave deri në 2021 Neymar dhe Alvaro Gonzalez mund të suspendohen gjatë për veprimet e tyre gjatë ndeshjes mes Paris Saint-Germain dhe Olym
Specialistët e lexuesve të buzëve zbulojnë bisedën mes Neymar dhe Alvaros: Po, i tha majmun Skandali që çoi në ndëshkimin me karton të kuq të Neymarit gjatë ndeshjes midis Paris Saint Germain dhe Olympique Marsei
Zbulohet si e shau Neymarin lojtari i Marseille Pretendimet e Neymarit se u ofendua javën e kaluar me fjalë raciste nga futbollisti i Marsejës, Alvaro Gonzalez, duket s
Sherri me lojtarin e Marseille, Ligue One pezullon Neymar Një incident i pakëndshëm u regjistrua në sfidën ndaj PSG-së dhe Marsejës, ku lojtarët e të dyja skuadrave, u përfshijnë
"Lufta" vazhdon, Gonzalez i kundërpërgjigjet Neymarit: Ndonjëherë ju duhet të mësoni si të humbni Mbrojtësi i Marseille Alvaro Gonzalez ka shfaqur në rrjetet sociale për të mbrojtur veten pasi ylli i Paris Saint-Germai
Ish-gjyqtari në Spanjë: 90 për qind e gjyqtarëve janë tifozë me Real Madridin Një deklaratë shokuese është dhënë nga ish-gjyqtari spanjoll Eduardo Iturralde Gonzalez. Gjyqtari nga Bilbao ka tetë
Ish-gjyqtari i La Liga "plas bombën": 90% e gjyqtarëve spanjollë janë me Realin Ish-gjyqtari i La Ligës, Eduardo Iturralde Gonzalez ka pohuar se 90 për qind e gjyqtarëve në Spanjë janë për Real Madrid
Aksident i frikshëm, humb jetën boksieri i njohur (VIDEO) Boksieri i njohur, Leonardo Javier Gonzalez është ndarë nga jeta në moshën 44-vjeçare pasi ditën e diel ka pësuar një ak
Vdes nga kanceri aktorja e dashur e shqiptarëve (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta aktorja e famshme Edith Gonzalez. Pas një lufte të gjatë me kancerin, aktoria nuk mundi t’ia dilte. Gjat
U vonua në takim, ministria e Meksikës jep dorëheqjen Ministria e Mjedisit dhe Burimeve Natyrore, Josefa Gonzalez Blanco Ortiz Mena, kishte dhënë dorëheqjen pasi ishte bërë s
Jo vetëm në Shqipëri, edhe në Spanjë arbitrin e marrin me shqelma (VIDEO) Kemi para plotë raste në Shqipëri ku arbitrat të sulmohen nga tifozët por edhe nga vetë lojtarët. Por mesa duket kjo
Me lot në sy, nëna e ndarë nga fëmijët kërkon bashkimin Yeni Gonzalez, nga Guatemala, kaloi ilegalisht kufirin e Shteteve të Bashkuara dhe u veçua nga fëmijët e saj. Zëri i Ame
Ndodh në Rusi, gazetarja abuzohet seksualisht gjatë transmetimit live (VIDEO) Gazetarja nga Kolumbia, Julieth Gonzalez po punonte për kanalin gjerman DW, në qytetin e Saransk kur ndodhi incidenti.
A ishte penallti momenti ku Alba i ndërhyri ashpër Marcelos ? Kanë vazhduar edhe pas El Clasicos komentet për një penallti në minutën e 75 kundër Marcelos Për këtë ka folur eksper
Arbitri spanjoll: Reali u kualifikua në finale falë arbitrit Real Madrid është duke u kritikuar me të madhe sidomos gjyqtari i ndeshjes, turku Cuneyet Cakir, i cili po thuhet se ka
Analisti i arbitrave shpjegon pse nuk ishte penallti ndërhyrja e Benatias Ish-arbitr i FIFA-s, i konsideruar arbitri më i mirë spanjoll i vitit 2002, Eduardo Iturralde Gonzalez, është analist i
Reali i trembet Valencias, apelon karonin e dytë të verdhë ndaj Ramosit Jose Luis Gonzalez Gonzalez u kritikua nga Real Madrid për kartonin e dytë të kuq ndaj Sergio Ramos në mbrëmjen e së die