999 rezultate për

gomonia

Gjendet një gomone në bregdetin e Vlorës, për çfarë e përdorën trafikantët Një gomone është gjetur në bregun e Delisufit e cila dyshohet se është përdorur për transportimin e 50 shtetasve sirianë
Gomonia me 55 emigrantë nga Vlora drejt Italisë, arrestohet 63 vjeçari nga Tirana Një 63 vjeçar nga Tirana është arrestuar pasi dyshohet si i përfshirë në tentativën për të kontrabanduar emigrantë drejt
"Gomonia po mbytet, ndihmë", flasin sirianët që luftuan me vdekjen për 3 orë në det të hapur Një prej sirianëve të kapur mbrëmjen e djeshme në grykëderdhjen e Vjosës ka treguar për mediat se destinacioni i tyre is
Kapet 1.2 ton drogë në gomone, mediat greke thonë se vjen nga Shqipëria Mediat greke raportojnë për kapjen e një gomone me drogë në vendin e quajtur Marmario Mani. Gomonia është pikasur në
Mesdheu "pushtohet" nga viktimat, mbytet gomonia e mbushur plot me emigrantë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mesdhe, ku të paktën 24 njerëz vdiqën kur një gomone që mbante emigrantë. Ngjarja e
Pakot me "mall" u hodhën në det, bllokohet pas 5 orësh gomonia në Vlorë Pas 5 orësh aksion, është kapur gomonia e dyshuar me drogë në Vlorë. Mjeti dyshohet se ngarkoi drogë në Vlorë dhe më
Kapet super-gomonia në Vlorë, 37 të arrestuar në Shqipëri e Itali (FOTO & VIDEO) Policia shqiptare në bashkëpunim me atë italiane, ka arrestuar 10 persona në Shqipëri në kuadër të një operacioni anti-d
Rikthehen skafet me klandestinë nga Vlora, Xhaçka e pohon pastaj fshin njoftimin Ditën e sotme lajmi se një gomone e gjatë 9 metra u sekuestrua në në Karaburun të Vlorës u dha në të gjitha mediat. Për
Policia: Gomonia me 33 emigrantët kurdë e irakenë nuk u nis nga Shqipëria 33 emigrantë ilegalë irakenë e kurdë u kapën në zonën e Salentos në Itali. Fillimisht u aludua në median italiane se mje
Zbardhen detaje të reja nga gomonia në ujërat greke, si u njoftua policia Detaje të reja janë zbuluar nga sekuestrimi i 1 ton drogë në Greqi, gomonia e nisur nga Shqipëria që destinacion final k
Tjetër operacion në Greqi, kapet gomonia me shqiptarin që shpëtoi 4 ditë më parë Një gomone ka vënë në alarm rojet bregdetare të antidrogës EL.AS, ku pas orës 15.30 të ditës së sotme autoritetet e Egji
Gomonia pëson defekt në afërsi të Karaburunit, shpëtohen 5 personat në bord Një gomone me 5 persona në bord është shpëtuar nga autoritetet portuale në Vlorë. Rreth orës 14:00 kapiteneria e Vlorës
VLORE/ Iu ça gomonia, shpëtohen nga mbytja 4 persona Mbrëmjen e sotme (1 shtator) rreth orës 21:00 në afërsi të shpellës së Haxhi Alisë një mjet lundrues me flamur shqiptar
Kapet gomonia shqiptare me 400 kg drogë në Itali Një sasi prej 400 kg drogë është sekuestruar nga Guardia di Financa në brigjet e San Kataldos në Salento. Në kuadër të k
Kapet gomonia me 2 ton drogë, arrestohen dy shqiptarë Gurada di Financa raporton se ka bllokuar një gomone me rreth 2 ton drogë në detin adriatik. Mësohet se gomonia e ng
Shpëtohet gomonia me 50 emigrantë nga Forcat e Armatosura (VIDEO) Anija “Butrinti”, e Forces Detare, me mision ne detin Egje, gjate patrullimit ne zonen e saj te operacionit, mbremjen e
Kapet gomonia me 1 ton drogë në Fier Policia ka bllokuar një gomone me rreth 1 ton drogë që ishte nisur gjatë orëve të para të ditës së sotme për në Itali.
Kapet në Itali gomonia me 1.5 ton drogë shqiptare Policia italiane e Monopolit ka bërë të mundur ndalimin e një gomonie në ujërat e Adriatikut, ku në të ishin 2 të rinj
Gjendet gomonia e mbytur përballë Sazanit, çfarë ndodhi me drejtuesit Një gomone është gjetur e përmbytur në det të hapur 10 milje përballë Sazanit gjatë orëve të para të ditës së sotme.
Kapet gomonia shqiptare plot me drogë në Itali Policia italiane ka bllokuar një gomone me 500 kg kanabis që vlente 5 milionë euro dhe ka vënë në pranga dy shqiptarë, i