999 rezultate për

gomone

Kapet 1.2 ton drogë në gomone, mediat greke thonë se vjen nga Shqipëria Mediat greke raportojnë për kapjen e një gomone me drogë në vendin e quajtur Marmario Mani. Gomonia është pikasur në
"Jam nisur me gomone për Itali", këngëtarja shqiptare rrëfehet mes lotëve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Marsela Çibukaj, ka qenë pjesë e rubrikës “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare. Ajo ka ndar
Mesdheu "pushtohet" nga viktimat, mbytet gomonia e mbushur plot me emigrantë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mesdhe, ku të paktën 24 njerëz vdiqën kur një gomone që mbante emigrantë. Ngjarja e
Kapet drogë me vlerë 2 milion euro: Arrestohen 3 persona në Itali, njëri shqiptar Policia italiane bashkë me ato shqiptare ka bërë të mundur sekuestrimin e një sasie prej 200 kg lëndë narkotike e cila i
U futën me gomone në det, shpëtohen mrekullisht 3 të rinjtë në Vlorë Moti i keq për pak u ka marrë jetën 3 të rinjve në Vlorë. Mësohet se tre të rinjtë hyrë me gomone në Plazhin e Vlorës
Aksion nga ajri dhe deti në Vlorë, policia në ndjekje të gomones së dyshimtë Prej tre orësh efektivët janë në ndjekje të mjetit tip gomone pasi ka të dyshuar brenda. Raportohet se ndjekja ka vi
Si në filma, helikopteri prej tre orësh në ndjekje të një gomoneje në Vlorë Në Vlorë po zhvillohet një operacion po zhvillohet ku Delta Force është vënë në ndjekje të një gomone me dy persona bren
EMRAT/ Kapen mbi katër tonë drogë në Itali, mes 17 të arrestuarve edhe shqiptarë Guardia di Finanza ka finalizuar operacionin “Beached”, ku synohej bllokimi i një gomoneje që përdorej për trafikimin e
3 milion euro "mall" në gomone, si u zbuluan dy shqiptarët në Itali Një gomone, që drejtohej nga dy kontrabandistë shqiptarë, që kishte sasi të madhe marijuane dhe hashashi, me një vlerë t
3500 euro në dorë, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë (VIDEO) Në dokumentarin "Trafiku i Arabëve" djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garanci
Ndjekje nga ajri dy gomoneve që erdhën nga Greqia, çfarë aksioni ndodhi në ujërat shqiptare Zbardhen të tjera detaje për mjetin lundrues i cili u gjet mëngjesin e sotëm i braktisur nga policia në zonën e plazhit
"Spiegel" nxjerr videon: Ushtarë të maskuar grekë kthejnë emigrantë me gomone në Turqi Qeveria Greke ka kundërshtuar gjithmonë se ajo po kryente sulme të paligjshme në kufirin me Turqinë. “Ne nuk po i dër
Policët përfundojnë në det gjatë ndjekjes së gomones, ky është gjesti i 4 trafikantëve (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në brigjet e ishullit Malaga në Spanjë. Tre efektivë policie, të cilët po ndiqnin dis
Super operacioni në Egje, gomonet u ngarkuan me 2.5 ton kanabis në Vlorë Detaje të reja kanë dalë për super-operacionin antidrogë të zhvilluar në detin e Egjeut. 1.2 ton kanabis u kap nga po
Policia greke: Si u kapën 1172 kilogram drogë, skafistët ishin të zotët, lundronin në det mbi 6 ballë (FOTO & VIDEO) Policia greke ka publikuar sot të dhëna të tjera për super operacionin e zhvilluar në ujrat e Egjeut. Falë kontrollit
Me shpejtësi skëterrë dhe skafandër: Pamjet e ndjekjes spektakolare të skafistit shqiptar në Greqi (VIDEO) Autoritetet greke kanë përmbyllur sot operacionin për kapjen e dy gomoneve të mbushura me drogë që kishin dërguar kanabi
Detaje e forta për gomonen e kapur sot në brigjet greke Një tjetër gomone me shpejtësi të lartë u kap sot nga autoritetet greke. Sipas "Kathimerini" bëhet fjalë për gomonen e d
Dërguan hashash dhe morën heroinë: Detajet e kapjes së trafikantëve shqiptarë në kufi me Turqinë (VIDEO) Policia greke vijon ende operacionin për kapjen e gomones së dytë me drogë. Mediat greke raportojnë se mbrëmë është
Luftë në kufi me Turqinë mes trafikantëve shqiptarë dhe patrullës greke: Dy gomone me drogë alarmojnë policinë Një shkëmbim i furishëm zjarri ka ndodhur mes trafikantëve dhe forcave detare greke pranë ishullit Mitilini në kufi me T
Rrezikuan jetën me gomone, detaje të reja nga shpëtimi i 4 turistëve në Karaburun Mbrëmjen e djeshme, 4 turistë në Vlorë kanë rrezikuar jetën teksa mjeti i tyre lundrues ishte ccarë. Katër të rinjtë