999 rezultate për

gomez

Selena Gomez del nga psikiatria, si është këngëtarja Selena Gomez është më mirë mendërisht dhe e ka marrë veten. Mediat botërore shkruajnë se këngëtarja ka dalë aktualish
U shtrua në psikiatri, martesa e Justin Bieber shkatërroi Selenën Selena Gomez dhe Justin Bieber janë si dy gjysma që ndahen e përplasen por e duan njëri tjetrin e nuk rrinë dot. Ata
Selena Gomez shtrohet në psikiatri Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e fundit. Herën e dytë mësohet se këngëtarja pësoi një çrregullim e
Atalanta barazon rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Atalanta ka barazuar rezultatin ndaj Milanit në "San Siro". Autori i këtij goli është Papu Gomez në minutën e 54'.
​Anglia publikon listën e lojtarëve për ndeshjet në Ligën e Kombeve Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate, ka publikuar listën e lojtarëve të zgjedhur për ndeshjet e ardhshme, 18 prej 23 të
Injoruan FIGC-së, De Rossi dhe Darío Gómez shpëtojnë pa u ndëshkuar Daniele De Rossi dhe Alejandro Darío Gómez i kanë shpëtuar paq një dënimi për shkak se ata të dy janë konsideruar diside
Gomez "shpërthen" ndaj Aguero-s: Të mbylli gojën Sulmuesi i Atalantas, Alejandro Darío Gomez është vënë shenjestrën e një sulmi kritikash pas dëmtimit që i shkaktoi mesf
Hiti i Selena Gomezit u krijua për Rita Orën Këngëtarja Rita Ora ka performuar në Coachella dhe dalja në skenë për të kishte një rëndësi të cilën të pranishmit nuk e
Selena Gomez sjell një këngë për Justin Bieber dhe The Weeknd Selena Gomez është gati të nxjerrë muzikë të re dhe po punon me tekstshkrues për të realizuar një këngë rreth lidhjeve t
The Weeknd ia dedikon një këngë Selena Gomezit The Weeknd ka nxjerrë në shitje një album të ri të quajtur ” My Dear Melancholy”. Albumi përmban gjashtë këngë dhe mu
Nëna e Selena Gomez flet për ndarjen e saj nga Justin Bieber Nëna e Selena Gomez, Mandy Teefey, ka folur për marrëdhënien aktuale të vajzës së saj me Justin Bieber. Këngëtarja 25
The Weeknd publikon albumin e ri, zbulon se i ofroi Selenës veshkën e tij para ndarjes The Weeknd mbrëmjen e kaluar nxorri në treg albumin e tij më të ri muzikor të titulluar “My Dear Melancholy” dhe fansat
"Selena Gomez i shpëtoi 2 herë vdekjes"! Mikja tregon të vërtetën tronditëse Selena Gomez i shpëtoi vdekjes kjo vetëm falë mikes së saj Francia Raisa e cila i dhuroi veshkën e saj këngëtares së fam
Justin Bieber dhe Selena Gomez sërish në krizë?! Justin Bieber dhe Selena Gomez po luajnë me fansat e tyre dhe këtë gjë e konfirmon “E! News”. Burime pranë çiftit të
Selena Gomez dhe Justin Bieber në pritje të fëmijës së parë? Nuk ka gjë më të bukur sesa kur çifti i preferuar i shoëbiz-it rikthehen përsëri bashkë, kjo është edhe arsyeja pse e gj
Selena Gomez dhe Justin Bieber festojnë të ndarë Shën Valentinin (FOTO LAJM) Dje shumica e çifteve të dashuruar festuan Shën Valentinin së bashku. ''Vetëm'' Justin Bieber dhe Selena Gomez edhe pse
Selena Gomez i rikthehet muzikës Pak kohë më parë në media ka qarkulluar lajmi se pas ribashkimit të bujshëm, Selena Gomez dhe Justin Bieber ishin ndarë
Selena Gomez: Problemin me depresionin s'do e kapërcej kurrë Këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez ka folur hapur për problemin e saj me depresionin, gjë të cilën e ka bërë dhe
Zyrtare: Mesfushori i Barcelonës nënshkruan me Borussia Dortmund Borussia Dortmund ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Barcelonën për spanjollin Sergio Gomez. Skuadra gjermane,
Dybala turpëron Papu Gomez në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ndeshja Atalanta-Juventus është ndezur shumë edhe në rrjetet sociale. Në fakt, është një shaka mes dy sulmuesve argj