999 rezultate për

gomes

Shikoni çfarë ndodh brenda gomës gjatë lëvizjes me makinë (VIDEO) E keni menduar ndonjëherë se si duken gomat e makinës tuaj nga brenda kur jeni duke ecur? Një video e publikuar nga "
Zënka me Gasperinin i kushton shtrenjtë Gomes, përjashtohet nga Atalanta Të dielën në orën 18:00 Atalanta do të ndeshet me Romën. Vëmendje ka marrë kapiteni i Atalantës, i cili la të kuptohe
"Mos e gjykoni për Championsin, Ronaldo ka qenë i suksesshëm te Juve" Cristiano Ronaldo ia ka dëshmuar të gjithëve të kundërtën me kalimin te Juventusi, pavarësisht se ka dështuar në Evropë,
Befason talenti i United, viziton profetin nigerian për t’u shëruar nga dëmtimet (VIDEO) Angel Gomes i është përgjigjur një videoje që qarkullon në rrjetet sociale e cila tregon adoleshentin e Manchester Unite
Shkopi i gomës s’kursen as të moshuarin, fraktura në kokë (FOTO LAJM) Disa me fraktura të rënda e thyerje, e të tjerë të gjakosur, shkopi i gomës nuk kurseu sot askënd… Banorë e policë ja
Andre Gomes flet për herë të parë pas dëmtimit, falenderon ato që i qëndruan pranë (VIDEO) Mesfushori portugez, Andre Gomes pësoi në fundjavën që e lamë pas një dëmtim të rëndë, duke e thyer këmbën në kyç. Ai
Son me dopietë në 4 minuta, ia dedikon Andre Gomes-it (VIDEO) Heung-min Son ka shënuar një dopietë brenda katër minutave ndaj Crvena zvezda-s duke siguruar fitoren e Tottenham. Su
Spitali në Liverpool nuk merr asnjë cent për operimin e Andre Gomes Të dielën e kaluar e gjithë botë u prek nga pamjet e rënda kur Andre Gomes theu këmbën në ndeshjen kundër Tottenhamit.
Ronaldo mesazh prekës bashkëkombasin e tij që theu këmbën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka dërguar një mesazh prekës në mbështetje të Andre Gomesit të Evertonit, pasi ky i fundit e pësoi n
I theu këmbën Gomesit, Tottenham merr vendim për Son Në ndeshjen mes Evertonit dhe Tottenhamit, të luajtur në fundjavë, ka ndodhur një dëmtim i tmerrshëm. Koreani Heung M
Lëndimi i frikshëm i Gomes, kryhet me sukses operacioni Andre Gomes e ka kryer me sukses operacionin në këmbën e djathtë pas lëndimit ‘horror’ që pësoi mbrëmë. Lajmi është konf
Theu këmbën, Everton me komunikatë zyrtare për Andre Gomes Andre Gomes pësoi një lëndim të rëndë në këmbën e djathtë në ndeshjen e Premierligës kundër Tottenham. Futbollisti i
Dalin pamjet: Momenti kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes (VIDEO) Një nga ngjarjet më tronditëse në futboll ndodhi sot në ndeshjen mes Everton dhe Tottenham, e cila përfundoi baras 1-1.
Kjo është gjendja e Andre Gomes pas dëmtimit Trajneri i Evertonit, Marco Silva ka folur pas ndeshjes mes skuadrës së tij dhe Tottenham, ku Andre Gomes pësoi një lënd
Formacionet zyrtare: Everton-Chelsea, Londinezët duan zonën Champions Chelsea do të luajë pas pak në transfertë kundër Evertonit. Blutë e Londrës duan me patjetër fitoren për të kapur vendin
Flet shoferi i autobusit: Jo nga plasja e gomës, ja si ndodhi aksidenti Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe ka konfirmuar se numri i viktimave ka shkuar në 13, shtatë prej të cilëve kanë ndë
Tottenham kërkon Andre Gomes-in Pas disa sezoneve të vështira në Katalonjë, mesfushori portugez u huazua te skuadra e Everton në Premier Legue. Gjat
Zyrtare: Andre Gomes huazohet tek klubi anglez Barcelona dhe Everton kanë rënë dakord që lojtari Andre Gomes të huazohet tek klubi anglez për sezonin 2018/19. Në ba
Lazio kërkon mesfushorin e Barcelonës Lazio do të përpiqet të nënshkruajë me mesfushorin e Barcelonës, Andre Gomes, nëse Sergei Milinkoviç-Saviç largohet këtë
Hamilton fiton Çmimin e Madh të Azerbajxhanit Një garë e çuditshme, e rrezikshme siç parashikohej të ishte në një pistë qytetase si ajo e Bakusë në Azerbajxhan, dhe m