E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

gome

Pas Gomez Gasperini sërish sherr me Ilicic, sulmuesi drejt largimit Duket se te Atalanta, paqja, është e pamundur të zgjasë, teksa duket se një tjetër yll i ekipit është fare pranë largimi
Shikoni çfarë ndodh brenda gomës gjatë lëvizjes me makinë (VIDEO) E keni menduar ndonjëherë se si duken gomat e makinës tuaj nga brenda kur jeni duke ecur? Një video e publikuar nga "
Khabib s'heq dorë nga ëndrra: Kam folur me CR7, Al-Khelaifi dhe Ceferin Khabib Nurmagomedov ëndërron të luajë futboll si profesionist. Kampioni i UFC, i tërhequr në 2020-ën, ka shpjeguar pë
Zemra te Atalanta, ky është reagimi i Gomez pasi ekipi bergamez kaloi në finale (FOTO LAJM) Dita e Papu Gomez hapet me një imazh gati biblik , duke lënë grindje dhe hidhërim pas tij dhe duke i kushtuar një post t
Gomez: Bergamo në zemrën time, kemi shkruar historinë e Atalantës Papu Gomez i dha lamtumirën Atalantës, pas më shumë se 6 sezonesh me fanellën zikaltër, ku luajti 252 ndeshje dhe shënoi
ZYRTARE/ Gomez nënshkruan për Sevillan Papu Gomez ka përfunduar transferimin e tij nga Atalanta në Sevilla, duke nënshkruar një kontratë deri në qershor 2024.
Gomez mbërrin në Sevillia: Jam shumë i lumtur Ashtu siç ishte përfolur, Papu Gomez do të firmos me skuadrën e Sevilja-s në La Liga. Argjentinasi u largua nga klubi
Gasperini: Gomez i ka dhënë shumë Atalantas Trajneri i Atalantas, Gian Piero Gasperini ka thënë se kapiteni Papu Gomez i ka dhënë shumë klubit. Gomez udhëtoi në
Papu Gomez gjen ekip të ri, gati firma me skuadrën legjendare Papu Gomez do të largohet nga Atalanta. Sulmuesi argjentinas pas problemeve me trajnerin Gian Gasperini do të shitet
Ku do të shkojë Papu Gomez? Për shkak të marrëdhënieve të ftohtë me trajnerin Gasperini, Papu Gomez mund të largohet nga Atalanta në këtë merkato di
White bisedoi privatisht me Khabib, tregon se a do rikthehet në UFC Dana White ka mbajtur një bisedë private me Khabib Nurmagomedov dhe ka treguar mundësinë e rikthimit të tij në divizion.
SHBA-ja ekzekuton gruan e parë pas gati 70 vitesh Shtetet e Bashkuara kanë kryer ekzekutimin e parë të një gruaje të dënuar me vdekje në gati shtatë dekada. Lisa Montg
Gomez-Atalanta, fati i kapitenit tashmë është shkruar! Poshtërim pafund, sot u stërvit me ekipin e të rinjve Midis Gian Piero Gasperini dhe Papu Gomez vazhdojnë shkëndijat në distancë dhe këtë fundjavë kapitulli u pasurua edhe më
Gomez i kundërpërgjigjet Gasperinit me video (VIDEO) Atalanta duket se ka gjetur përsëri rrugën në kampionat, duke marrë një fitore bindëse 4-1 kundër Benevento-s së Pippo I
Çështja Gomez, Gasperini e sqaron: Refuzoi t’u përshtatet ndryshimeve Atalanta triumfoi me rezultatin e thellë 1-4 në transfertën ndaj Benevensot, ndërsa ish kapiteni Papu Gomez i la sërish
Gomez do t'i bashkohet Interit në janar Papu Gomez do të largohet nga Atalanta Në janar për t'u bashkuar Interit. Siç bën të ditur Tuttomercatoweb, Interi ka
Shkopinj gome e armë zjarri, sherr masiv mes të rinjve në Fier (VIDEO) Një sherr masiv ka ndodhur ditën e sotme në Fier ku janë përdorur grushte, shkelm, shkopinj gome e armë. Sherri masi
Historia prekëse që fshihet pas unazës së veçantë të fejesës së Ariana Grandes (FOTO LAJM) Gjatë fundjavës, Ariana Grande mori dhuratën më të veçantë për Krishtlindje nga i dashuri i saj, Dalton Gomez - një unaz
Gasperini: Mjaft me Gomez, merruni me sukseset tona Pasi siguroi sërish kalimin në fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampionëve, Atalanta ka rikthyer vëmendjen në kampionat, ku p
Zabata në mbrojtje të Gomez: Është ende kapiten i Atalantas Sulmuesi Duvan Zapata ka mbështetur bashkëlojtarin Papu Gomez, duke thënë se është ende kapiten i Atalantas. Gomez u