999 rezultate për

gomave

Ministrja paralajmëron punëtorët, nesër mos digjni goma Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor Albena Reshitaj, ia uron gjithë punëtorëve 1 Majin- Ditën Ndërkombëtare
Ishte bërë tmerri i serviseve, shoferi i ML-së vidhte gomat Mund të duket e çuditshme, por është e vërtetë. Policia e Tiranës po kërkon një person që përdor fouristadë “Mercedez Be
Elbasani mbytet në tym nga djegia e gomave në Shkumbin Një re e zeze tymi ka mbuluar ditën e djeshme qytetin e Elbasanit dhe periferitë për shkak të djegies së gomave për skra
Kërcënon deputeti i “famshëm”: S’do mjaftohemi me thyerjen e xhamave, shpimin e gomave… Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka me anë të një statusi në Facebook shkruan se mbështet plotësisht deklaratat e kr
Fieraku kapet me 2 kg heroinë në Kakavijë, shikoni ku e kishte fshehur (VIDEO) Policia ka zbuluar sot 4 pako me lëndë narkotike të dyshuar heroinë, me peshë totale 2 kg në parafangot e gomave të para
Ja si t’i vendosni zinxhirët e gomave të makinës për 2 minuta (VIDEO) Reshjet e dëborës në disa raste janë shqetësim i madh, sidomos për shoferët e makinave kur bora bie me intensitet të mad
Pas sulmit ndaj Mustafës fshihen Shërbimet Sekrete? (FOTO LAJM) Eksperti i Inteligjencës Fadil Kajtazi, vlerëson se mjetet të cilat u konfiskuan sot nga Policia e Kosovës, të cilat kis
Ja djali që fluturoi për 5 orë në kafazin e gomave të avionit (VIDEO-FOTO) Një tjetër video është publikuar nga mediat e huaja lidhur me momentin kur adoleshenti nga Kalifornia Yahya Abdi zbret n
F1, Pirelli korrigjon gabimet e 2013-ës Skuadrat e Formula 1 do të përdorin goma të mesme dhe të forta në Çmimin e Madh të Spanjës që do të zhvillohet këtë fund
Rrëfehet Sadije Berisha: Jeta ime pa Shkëlzenin Ish-bashkëshortja e djalit të kryeministrit Berisha, Sadije Berisha përmes një postimi në Facebook ka përshkruar jetën e
Ferrari ngec poshtë kamionit (FOTO-LAJM) Shoferi i këtij Ferrari FF sa nuk i ka ndaluar zemra kur përfundoi poshtë kamionit. Makina 300 mijë dollarëshe ka ngecur
Përfundon poshtë gomave të makinës, shpëton 8-vjeçari (VIDEO) Një 8-vjeçar ka shpëtuar për mrekulli në Kinë edhe pse përfundoi poshtë gomave të një makine. Automjeti i kalon përsipër
F1, FIA nuk jep Ok-in për ndryshimet e Pirellit Federata Ndërkombëtare e Automobilizmit (FIA) mund të ndalojë Pirelli-n për të bërë ndryshimin e gomave që italianët kis
F1, kush përfiton nga ndryshimi i gomave Kampionët e botës në Formula 1, Red Bull mund të përfitojnë nga ndryshimi i gomave që do të bëhet muajin e ardhshëm në Ç
Dënim për djegie gomash Ministria e Mjedisit dhe jo vetëm do të bëj kontrolle për ndezjen e zjarreve që janë të pakotrolluara dhe që kanë vënë n
F1, skuderitë nisin provat në Jerez Sezoni i ri i Botërorit të F1 do të nisë në 16 mars me garën për Çmimin e Madh të Australisë, në pistën e Melbourne. Por
Shtatë fakte për gomat e automobilave Gomat e veturave janë pjesë esenciale e secilës makinë. Ruajtja e duhur, ndërrimi i rregullt, balancimi dhe presioni jan