999 rezultate për

gomat

E përplas me makinë, tiranasi shkon e i çan gomat Një aksident mes një makine me një motor, ka përfunduar me vetëgjyqësi. Në shenjë hakmarrje drejtuesi i një motori i
Vettel triumfon në Silverstone, Hamilton dhe Raikkone kompletojnë podiumin Piloti gjerman i Ferrarit, Sebastian Vettel triumfoi në Çmimin e Madh të Britanisë së Madhe duke fituar akoma edhe më sh
Kishte fshehur 6 mina në gomat e makinës, arrestohet 40 vjeçari 40-vjeçari Eduard Sinanaj u arrestua ditën e djeshme në lezhë pasi në makinë, iu gjetën 6 mina me telekomandë. Ai ka
Defekti në avion, piloti hero shpëton 151 jetë (VIDEO) Një pilot ka arritur të shpëtojë 151 jetë njerëzish falë profesionalizmit të tij të lartë dhe aftësisë për ta ulur avion
E TURPSHME / Trajnerin e Vllaznisë e kërcënojnë duke i shpuar gomat e makinës (VIDEO) Në Shkodër nuk kanë fund problemet dhe pa u shuar ende jehona e agresionit ndaj trajnerit Ernest Gjoka, një tjetër ngjar
4 kg heroinë në gomat e makinës, ky është 57-vjeçari i arrestuar Policia ditën e sotme lajmëroi se kishte arrestuar një 57-vjeçar në Muriqan, i cili është kapur me heroinë. Peersoni
Në pranga 57 vjeçari, tentoi të kalonte drogën e fshehur në gomat e makinës Një shtetas ka përfunduar në prangat e Policisë kufitare në Shkodër, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.
Ishte bërë tmerri i serviseve, shoferi i ML-së vidhte gomat Mund të duket e çuditshme, por është e vërtetë. Policia e Tiranës po kërkon një person që përdor fouristadë “Mercedez Be
Përse gomat patjetër duhet të jenë të zeza dhe me asnjë ngjyrë tjetër Çdo shofer, udhëtar dhe këmbësor e dinë që gomat janë të zeza, mirëpo përse është ashtu? Teknologjia ka përparuar shu
NASA prezanton super-gomat për ulje në Mars Gomat e quajtura “Superelastike” mund të deformohen më shumë se të gjitha llojet e tjera të gomave. Pasi ulja në Mars
Aksident i tmerrshëm në Tiranë, këmbësori përfundon nën gomat e kamionit Një aksident i frikshëm ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Brrylit
Nga fundjava mund t'i zëvendësoni gomat e verës me të dimrit Mos pritni për t’i vendosur gomat e dimrit derisa një ditë zgjoheni dhe e shihni se në mëngjes asfalti është i akullt, a
I ngrinte makinat në kriko dhe i vidhte gomat, kapet "skifteri" në Tiranë Policia e Tiranë ka arrestuar 30-vjeçarin Ervis Zervo pasi dyshohet se është personi që ka kryer vjedhjen e gomave të 11
Vidhnin gomat e makinave, shkatërrohet banda e hajdutëve në Krujë Policia ka vënë në pranga 3 persona dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi akuzohet se vjedhnin gomat e automjetë
"Thyeni xhamat, shponi gomat", prokuroria nis procedimin penal për Lulzim Bashën Prokuroria e Tiranës ka regjistruar procedimin penal për kreun e Partisë Lulzim Basha pas thirrjeve të tij pak ditë më p
"Shpojini gomat, thyejini xhamat", FNSH merr në mbrojtje Kryeministrinë (FOTO LAJM) Kreu i opozitës, Lulzim Basha deklaroi sot në mesditë se qytetarët kanë të drejtë që t'u shpojnë gomat dhe thyejnë xhama
Basha, thirrje për "luftë": Thyeni xhamat, shponi gomat! Lulzim Basha nga çadra e protestës përballë kryeministrisë sulmoi ashpër drejtorin e Përgjithshëm të Televizionit Publik
Dy aksidente në Fushë-Krujë, makinave iu shkëputen gomat nga shasia (FOTO LAJM) Dy aksidente kanë ndodhur pak pas mesdite sot në Fushë-Krujë, për fat të mirë pa pasoja fatale. Nga informacioni dhe
“Çmendet” gruaja në Tiranë, çan gomat e makinave parkuar në rrugë Një grua 47-vjeçare vjeçe, në rrethana që nuk janë të qarta, ka çarë me mjete prerëse, gomat e disa automjeteve, të cila
Pranga dy të rinjve që fshehën drogën në gomat rezervë Dy të rinj të moshës 20 dhe 23 vjeç janë prangosur, pasi kishin fshehur lëndën narkotike në gomën rezervë. Plot 1 kg e 6