999 rezultate për

gomari

Avokati i njohur: Basha do bëhet kryeministër kur të fluturojë gomari Avokati Altin Goxhaj ka dorëzuar në SPAK një kallëzim për Ramën, Manastirliun dhe Komitetin e Ekspertëve duke u bazuar n
Lefter Maliqi thirrje Ramës: Prano rrotacionin, nuk je i përjetshëm! "I bëj thirrje samarit mos të rrijë me gomarin se po e pëson si Maoceduni..." Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliq
Deveja, lopa dhe gomari nisen për "eksplorim të botës" Duket sikur një skenë e drejtpërdrejtë nga krijuesi i Jesusit, një deve, një lopë dhe një gomar u gjetën duke udhëtuar s
Gomarica këngëtare, bëhet virale videoja nga India Një yll indian muzike, ka “rrëmbyer” zemrat online me dhëmbët e mëdhenj, pellushin e shndritshëm, katër këmbët dhe zërin
Konkurs bukurie në Marok, fiton gomarica I zbukuruar me kurora lulesh, një gomaricë e quajtur Kleopatra, ka argëtuar fshatarët në qendër të Marokut, me performan
Simbolika e protestës së opozitës, gomari dhe kutia e votimit (FOTO & VIDEO) Një kuti e madhe votimi 2 metra e lartë ka dalë nga selia e PD dhe i është drejtuar sheshit para kryeministrisë. Kuti
Me bluzën e Rilindjes dhe mbishkrimin Edi Rama, qytetari befason duke futur gomarin të votojë (VIDEO) Ndodh çudia në ditën e votimeve. Një qytetar ka shkuar të votojë bashkë me gomarin e tij, të cilin e ka veshur edhe me b
E pa dëgjuar më parë, lind hibridi i zebrës dhe gomarit Një hibrid zebër ka lindur në një kopsht zoologjik në Lipetsk të Rusisë. Kafsha e rrallë është rezultat i kryqëzimit të
U ftua nga Specialja por dikur ky ushtar fliste për marrëdhënie me gomarica (FOTO LAJM) I ftuari nga Gjykata Speciale ishte bërë hit në internet 1 vit më parë – fliste për marrëdhënie seksuale me gomarica.
Nuk kishte ndodhur ndonjëherë, gomari nga uria kafshon McLarenin Ka mënyra të pafundme sesi mund të dëmtohet një makinë, por kafshimi i një gomari, nëse s’është rasti i vetëm në botë, ë
Vajza nga Kosova shpërthen ndaj Edi Ramës: O bir i një vrasësi Publicistja Kimete Berisha ka shpërthyer ashpër ndaj kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Reagimi i saj erdhi pas fjal
Disa të rinj përdhunuan gomarin por i gjeti belaja 15 adoleshentë në një rajon rural në Marok kanë përfunduar në spital pasi përdhunuan në grup një gomar. Mjekët thonë
Çuditë e natyrës, shikoni çfarë del kur çiftëzohet gomari me zebrën (FOTO LAJM) Ndoshta e dini çfarë është mushka (një çiftëzim mes kalit dhe gomarit), por a keni parë ndonjëherë një përzierje mes gom
Lyen gomarin që të duket si zebër, i mënçuri nga Egjipti habit të gjithë Një kopsht zoologjik në Kajro, Egjipt, është akuzuar se ka tentuar t’i mashtrojë vizitorët duke ngjyrosur një gomar me v
E krahasuan me gomarin e Shrekut, Luana përgjigjet për herë të parë Luana Vjollca tashmë prej kohësh është vënë në shenjestër të rrjeteve sociale, pasi e krahasojnë me gomarin e Shkrekut.
Godet Nard Ndoka: Nuk më fluturon gomari as për Ramën, as për Bashën dhe as për Berishën (VIDEO) Kreu i Partisë Demokristiane Ndoka, duket se ka "shpërthyer", në një intervistë për "E-show". Kryetari i PDK-së, Nard
Fillojnë të shiten hamburgerët me mish gomari Hamburgerët me mish gomari janë duke u bër hit në Australi. Një restorant kinez në Australi ka filluar shitjen e hambur
Kur gomari bie nga çatia (VIDEO) Në imagjinatën e çdo kujt mbi çatitë e shtëpive mund të ecin drerët e babagjyshëve, por në Brazil ndodh që të jenë edhe
Berisha ironizon shkarkimin e Çakos: Kur s’ke ç’i bën gomarit, i bie samarit Shkarkimi i Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Haki Çako, ka sjellë shumë reagime nga figurate njohura politikë, me
Rama i jep mend qytetarëve: Vetëm i zoti e nxjerr gomarin nga balta Komentet e Ramës me qytetarët tashmë janë bërë një hapësirë e mirë për të lexuar mbi atë që mendon vërtet populli për pu