999 rezultate për

gollini

Juventus - Atalanta, formacionet zyrtare: "Zonja e vjetër" kërkon të thellojë diferencën me vendin e dytë Kryendeshja e javës në Serie A luhet në Torino, ku skuadra e Juventus pret Atalantan. Para kësaj ndeshje nuk mund të
Etrit Berisha humbet formacionin, Gollini i merr vendin Etrit Berisha do të mungojë në sfidën përballë Cagliarit, në Kupën e Italisë. Portieri i kombëtares nuk do të qëndro
Atalanta tradhton Berishën, nuk i blen kartonin nga Lazio Etrit Berisha po shkëlqen në sezonin e parë me Atalantën, ndërkohë që me mbylljen e sezonit përfundon dhe akordi për hua