999 rezultate për

golin

EMOCIONUESE/ Lojtari i Boca realizon supergol dhe ja dedikon golin Maradonës, përlotet vajza e legjendës (VIDEO) Vajza e Maradons, Dalma, ndoqi ndeshjen midis Boca Juniors-Neell's Old Boys në Bombonera. Lojtarët e Bocas ia dedikua
Messi shënon dhe ia dedikon golin Maradonës (VIDEO) Barcelona po fiton me rezultatin 4-0 ndaj Osasunës, e vlefshme për javën e 10-të në La Liga. Golin e katërt për skuad
Super Barcelona, shënon edhe golin e 3 ndaj Osasunas (VIDEO) Barcelona është duke marrë një fitore të rëndësishme në Camp Nou ndaj Osasunës. Pas 2 golave në pjesën e parë më Brai
Golin ndaj Beneventos, Morata ia dedikon Xhakomo Vrionit (VIDEO) Xhakomo Vrioni dhe Alvaro Morata kanë krijuar prej disa kohësh një miqësi të ngushtë. Dy futbollistët e Juventusit, ndaj
Nuk ndalet Interi, shënon edhe golin e dytë ndaj Sassuolos (VIDEO) Interi duket se do të nxjerrë mllefin e humbjes në Champions ndaj Real Madridit. Zikaltërit kanë arritur të dyfishojn
Si sot e 13 vite më parë, Ronaldo realizoi supergolin e parë nga gjuajtja e lirë në Champions (VIDEO) Si sot e 13 vite më parë pesë herë fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo, shënonte golin e parë nga gjuajtja e lirë
Më në fund Barcelona gjen golin (VIDEO) Barcelona me fillimin e pjesës së dytë ka shënuar ndaj Dyn Kiev. Është Desti ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën
"Nuk do shisnim Ibrën dhe Silvën", Galliani kujton golin e famshëm të Muntarit Berlusconi ishte një nga protagonistët e Milanit të kohëve të arta, megjithatë një përgjegjësi te madhe në gjetjen e loj
Ibra i papërmbajtshëm, suedezi shënon edhe golin e dytë (VIDEO) Ibra nuk di të ndalet. Suedezi ka shënuar sërish ndaj Napolit duke dërguar shifrat në 0-2 për Milanin. /albeu.com/
Dramë në San Siro, Interi pëson dhe golin e dytë nga Torino (VIDEO) Interi po befasohet në shtëpi nga Torino. Miqtë kanë shënuar dhe golin e dytë me Ansaldin i cili u tregua i saktë n
Legjenda e Man United quajti "budallallëk" golin e pësuar nga mesfusha, ja si i përgjigjet Berisha (VIDEO) Gjatë konferencës për shtyp, në prag të ndeshjes shumë të rëndësishme kundër Bjellorusisë, kapiteni i Kombëtares Etrit B
Rekord i zi: "Agjërimi" i lojtarëve për të shënuar golin e parë në La Liga (FOTO LAJM) Javier Mascherano njoftoi se është pensionuar nga futbolli, duke lënë pas vetës një karrierë të pasur me trofe. Argje
Roy Keane reagon ashpër për golin e pësuar nga Etrit Berisha nga mesi i fushës Ish-futbollisti i Manchester Unitedit, Roy Keane ka kritikuar ashpër portierin e Shqipërisë, Etrit Berisha pasi ky i fun
Interi në telashe, Parma shënon golin e dytë (VIDEO) Interi tashmë është seriozisht në telashe. Sfida në Guiseppe Meazza po udhëhiqet nga Parma me avantazhin e dy golave.
Kumbulla: I lumtur për golin, Verona dhe Juric më ndryshuan jetën Pas golit ndaj Young Boys që i dha fitoren Romës në ndeshjen e parë në grupe në Europa League, Marash Kumbulla u bë sëri
Ja kujt ja dedikon golin Kumbulla Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla ishte protagonist absolut në fitoren e Romës me përmbysje 2-1 ndaj Young Boys në tra
Një javë më parë Mbappe i dedikoi golin, sot ndërroi jetë djaloshi i sëmurë Kylian Mbappe javën e kaluar ia kishte dedikuar golin një djaloshi që ishte i sëmurë nga kanceri. Superylli francez k
Nuk përmbahet Milani, shënon edhe golin e dytë (VIDEO) Pas golit të avantazhit, Milani ka shënuar edhe golin e dytë me të njëjtin autor, Zlatan Ibrahimovic. Goli do të vint
UEFA zgjedh golin e Hadërgjonaj si më të bukurin e raundit (VIDEO) Florent Hadërgjonajt do t’i figurojë emri në një çmim të fituar individual. Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, i cili
Shqipëria humbet mori rastesh por harron golin (VIDEO) Shqipëria nuk ia del përsëri të fitojë në Ligën e Kombeve dhe regjistron sfidën e tretë radhazi në të cilën nuk arrin të