goli

Çakir gaboi të goli i Llorente, topi u prek me dorë (VIDEO) Duket se një nga një këndvështrim tjetër, Fernando Lloriente e ka prekur topin me dorë. Ky gol i ka kushtuar eliminimin
Guardiola: Është mizore, por duhet ta pranojmë Manchester City ka fituar ndeshjen, por është eliminuar nga Tottenham në çerekfinalet e Champions League. Pas ndeshj
Tottenham "hesht" Etihad Stadium shënon golin e 3 (VIDEO) Manchester City arriti të shënojë golin e 4 që do ti jepte edhe kualifikimin por nuk është në këtë mendje Tottenham që p
Porto shënon golin e nderit përballë Liverpool (VIDEO) Dragojtë kanë arritur më në fund të shënojnë një gol përballë Liverpool. Është mbrojtësi Militao i cili nga sezoni a
Liverpool shënon golin e dytë përballë Portos (VIDEO) Liverpool ashtu si edhe në ndeshjen e parë po kalon lehtësisht portugezët e Portos. Pasi mbylli pjesën e parë në avan
Manchester City shënon golin e 4 përballë Tottenham (VIDEO) Pas një super pjese të para ku shënuan plot 5 gola 3 për vendasit dhe 2 për Tottenaham e tillë ka filluar edhe pjesa e
Super Strakosha, i mohon golin nga penalltia Udineses (VIDEO) Lazio po fiton 2-0 kundër Udinese-s në shtëpi falë golave të Caicedo (21') dhe autogolit të Sandro (24'), por edhe falë
Nantes merr përpara PSG i shënon golin e tretë (VIDEO) Nantes, vendi i 14-të i Ligue 1, po fiton 3-1 në shtëpi kundër PSG-së. Diego Carlos, autori i golit të barazimit 1-1
Solskjaer: Messi bëri diferencën, pas golit të dytë ndeshja kishte përfunduar Ole Gunnar Solskjaer pranon se Barcelona ishte më e mirë në dy ndeshjet ndaj Manchester United. Djajtë janë eliminua
Capello: Goli i barazimit shpërbëu Juventusin Ish-trajneri i Juventu s-it, Fabio Capello, ka komentuar eliminimin e Juventus nga Champions League për "Sky Sport".
Nuk ndalet Barcelona, shënon golin e 3-të përballë United (VIDEO) Barcelona është e pandalshme në sfidën e dytë përballë Unites që është duke u luajtur në Camp Now. Pas 2 golave të Me
Interi realizon edhe golin e dytë përballë Frosinone (VIDEO) Interi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë ekipit që ndodhet në vendin e parafundit në renditje. Penallt
Starova: Kemi sprintin final Trajneri i Laçit, Sulejman Starova foli pas humbjes 1-0 në Gjirokastër ndaj Luftëtarit në "Gol pas Goli", ku theksoi se
"Çmendet" Maradona, feston me të madhe golin e ekipit të tij (VIDEO) Kur Báez shënoi golin e barazimit 2-2 të Dorados kundër San Luis, ai shkoi drejt e te stoli, për të festuar me trajnerin
Super goli i fundjavës vjen nga Rusia (VIDEO) Një supergol që nga mesfusha është realizuar pak minuta më parë në ndeshjen Cska Moscow–Orenborg. Mesfushori vendas
Cassano: Goli ndaj Interit më ndryshoi jetën (VIDEO) Ish-sulmuesi i njohur italian Antonio Cassano, në një intervistë për "Sky Calcio', ka rrëfyer momentin ku ai u bë një fu
I shënoi Manchester City-t, goli i Celinës shpallet më i miri i muajit mars (VIDEO) Goli i mrekullueshëm i Bersant Celinës kundër Manchester City është votuar si goli më i mirë i Swansea City për muajin m
Starova: Meritonim të paktën një pikë Sulejman Starova, trajneri i Laçit, foli pas humbjes ndaj Kukësit për "Gol pas Goli. Ai analizoi ndeshjen dhe paraqitjen
Liverpool shënon golin e dytë përballë Portos (VIDEO) Vetëm 20 minuta pas golit të parë Liverpool ka shënuar të dytit. Sulmuesi kryesor Roberto Formino ka dërguar topin në r
Penalltia e çuditshme në Meksikë, portieri befasohet pasi "hëngri" golin (VIDEO) Një penallti në një ndeshje 17-vjeçarësh në Meksikë mes Chivas de Guadalajara dhe Buap Lobos po bën xhiron e internetit.