goli

FIFA hap sondazhin për golin më të bukur të Botërorit Sot FIFA ka hapur në faqen e saj zyrtare sondazhin për golin më të bukur të Kampionatit Botëror. Në këtë sondazh do t
Casillas edhe Suarez kundër VAR-it: Goli i parë i Francës ishte i parregullt Vijojnë kritikat për gjyqtarin argjentinas Nesto Pitana. Kësaj here ka qenë portieri legjendar Iker Kasijas, i cili ka k
Franca e pamëshirshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Kroacisë (VIDEO) Franaca është e pamëshirshme ndaj Kroacisë, duke shënuar edhe golin e katërt në "Luzhniki Stadium". Ai që ka shënuar
Franca nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë ndaj Kroacisë (VIDEO) Franca ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Kroacisë në "Luzhniki Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori Paul Pog
Hugo Lloris i mohon golin Kroacisë (VIDEO) Ka filluar pjesa e dytë mes Francës dhe Kroacisë në "Luzhniki Stadium". Portieri Hugo Lloris ka bërë mrekullinë duke
Autogoli i parë në një finale të Kupës së Botës Franca është në avantazh ndaj Kroacisë dhe do të kërkoj që të ruaj avantazhin deri në fund të ndeshje. Por ky është
Zgjohet Franca, autogoli ndëshkon kroatët (VIDEO) Franca është zgjuar! Në minutën e 18', Franca ka kaluar në avantazh ndaj Kroacisë. Gjyqtari ka akorduar një faull
Nis furishëm Kroacia, kërkon golin që në minutat e para (VIDEO) Sapo ka nisur finalja e mahnitshme e Botërorit që kemi pritur prej një muaj. Ditën e sotme njëra nga dy skuadrat do
Video e rrallë/ Shtylla i mohon golin e Botërorit Peles, ishte vetëm 17 vjeç Pele padyshim që është një nga legjendat e futbollit brazilian që nuk do të harrohet. Së fundmi po qarkullon në rrje
Super blerjes së Interit i mjaftojnë 16 minuta lojë për të shënuar golin e parë (VIDEO) Bleja më e re e Interit sulmuesi Lautaro Martinez e ka nisur me gol aventurën e tij me zikaltërit të cilët po luajnë kun
Vjen goli i dytë, Belgjika "shpërfytyron" Anglinë (VIDEO) Belgji ka dyfishuar rezultatin në takimin me Anglinë që vlen medaljen e bronzit në "Russia 2018". Golin e dytë për be
Pickford: Duhej të kishim shënuar edhe golin e dytë për të mbyllur ndeshjen Portieri Jordan Pickford është i zhgënjyer, por 24-vjeçari përpiqet që të shohë anën pozitive të këtij Botërori. “Ish
Të gjithë e patën mendjen te goli, ky ishte momenti kur u shtyp fotoreporteri (VIDEO) Kroacia mbrëmjen e djeshme arriti të fitojë ndeshjen kundër Anglisë me rezultat 2-1 duke shkuar në finalen e Botërorit k
U shtyp nga kroatët pas golit të Mandzukiç, flet fotoreporteri (VIDEO) Fotoreporteri nga Salvadori, Yuri Cortez, ka folur pas shtypjes që i bënë futbollistët kroatë pas golit të fitores në nd
Festuan si të çmendur tek goli i përmbysjes, kroatët shtrijnë në tokë fotografin (FOTO LAJM) Lojtarët kroatë festuan si të çmendur tek goli i Mandzukic, që përmbysi gjithçka dhe i kualifikoi për në finale. I gjith
Shpëtimtari Pickford, i mohon golin Mandzukicit (VIDEO) Portieri i Anglisë, Jordan Pickford, ka bërë një superpritje, duke mbajtur skuadrën e tij në lojë. Ka qenë sulmuesi M
Anglia thyen rekordin e vitit 1966 me golin e Kieran Trippier Goli i shënuar nga futbollisti Tripier, ka vendosur 1 rekord për Anglinë. Super goli i futbollistit të Totenhemit th
Shikoni si festuan tifozët anglez pas golit të Trippier (VIDEO) Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Pjesa e parë u mby
Belgjika afër golit, Franca shpëton për pak (VIDEO) Franca dhe Belgjika po luajnë gjysmëfinalen e parë në Kupën e Botës në Shën Petersburg. Në minutën e 15' vjen shkënd
Dorëzohen rusët, Kroacia shënon golin e përmbysjes (VIDEO) Kroacia ka shënuar golin e përmbysjes ndaj Rusisë në "Fisht Olympic Stadium". Autori i golit është mbrojtësi Vida në