999 rezultate për

goli

Muriqi, Eshtë më e rëndësishme fitorja, se sa shënoj unë apo jo Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren
Goli i Muriq i jep fitoren Fenerbahces (VIDEO) Fenerbahce ka mposhtur Denizlisporin me rezultat 1-2 në ndeshjen e xhiros së tetë të Superligës turke. Për këto tri p
Fantastik Nainggolan, a është goli i vitit në Seria A? (VIDEO) Radja Nainggolan vazhdon të shkëlqejë me Cagliarin. Ai ndeshje pas ndeshje tenton t’i tregojë Interit se çfarë ka hum
"Pa ne s'do ishit fare...": Goliku i Tepelenës i thur vargje Europës pas "JO-së" për negociatat (VIDEO) Bashkimi Europian duket se nuk do t'i hapë sërish negociatat për Shqipërinë duke e lënë vendin për të disatin vit radhaz
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO) Kanë kaluar 10 vite kur Sunderland mposhti Liverpoolin me një gol kontrovers. Goditja e sulmuesit Darren Bent u devij
Dëmtimi i Sanchez mund të rikthejë Gabigolin te Interi Gabriel Barbosa, i njohur ndryshe si Gabigol, mund të rikthehet në Europë. Duke parë dëmtimin e Alexis Sanchez, futbo
Shënoi golin e 700, Ronaldo flet për rekordin Cristiano Ronaldo tregoi se nuk është i fiksuar pas thyerjes së rekordeve pasi ato vijnë natyrshëm pasi shënoi golin e t
Cristiano Ronaldo shënon rekord, realizon golin e 700-të Me golin e shënuar kundër Ukrainës këtë të hënë, me bluzën e Portugalisë, Cristiano Ronaldo u konfirmua si futbollisti i
Spektakolar Manaj, Shqiperia shënon golin e 4 ndaj Moldavisë (VIDEO) Shqiperia ka arritur të shënojë edhe golin e katërt përballë Moldavisë. Për të dëshmuar momentin e mirë Manaj ka dërg
Dominin absolut i Kosovës, traversa e ndal nga goli i tretë (VIDEO) Kosova po fiton me rezultatin 2-0 në përballjen ndaj Malit të Zi në eliminatoret e Euro 2020. Në minutën e 68’ “darda
FANTASTIKE/ Shqipëria shënon golin e tretë përballë Moldavisë (VIDEO) Shqiperia po regjistron një rezultat fantastik përballë Moldavisë. Pas golave të Cikalleshit dhe Bares është radha e
Nuk përmbahet Kosova, shënon golin e dytë (VIDEO) Kosova ka arritur të shënojë golin e dytë përballë Malit të Zi në ‘Fadil Vokrri’. Është radha e sulmuesit kryesor të
Dhuratë e portierit, Shqipëria shënon golin e dytë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutën e 34'. Një i gjat nga Gjasula shkoi fi
Besart Berisha shënon golin e fitores në debutim (VIDEO) Besart Berisha është rikthyer në fushën e lojës pas gati 1 viti, ku kishte luajtur për Hiroshiman në kampionatin japonez
Një hap larg golit të 700 në karrierë, Ronaldo në ndjekje të legjedave (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo nuk di të ndalet. Kundër Luksemburgut ai shënoi golin e 699 në karrierë, teksa i duhet vetëm një gol p
Ronaldo shënon golin e 699 në stadiumin ku bëri të parin (VIDEO) Portugalia fitoi me rezultatin 3-0 ndeshjen ndaj Luksemburgut. Nuk mund të mungonte në këtë takim dhe goli i Cristian
Manaj tregon golin që "fali": Atë topin e kisha të lehtë, nuk i vë faj askujt Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj, për “Supersport” pas ndeshjes, tregoi rastin e humbur me Turqinë, ndërkohë që nuk ia v
Kaq e kishim, Tosun shënon në fund (VIDEO) Turqia ka shënuar në minutën e 90 pas një gafe në mbrojtje te Starkoshes. Autoi goli eshte Tosun.
Isco dhuron spektakël, shijoni supergolin e tij (VIDEO) Isco është rikupëruar plotësisht nga dëmtimi dhe tashmë duket gati për Realin. Isco shfaqi gjithë pontencialin e tij
Goli i Higuainit ndaj Interit ishte planifikuar që në stërvitje (VIDEO) Juventusi me fitoren që mori ndaj Interit në “San Siro”, konfirmoi edhe një herë forcën që ka. Por, ajo që “ngrohu” m