999 rezultate për

golfit

CR7 rikthehet në Madrid (FOTO LAJM) CR7 njihet tashmë për vullnetin e tij të frikshëm dhe marrjen e sfidave me seriozitet maksimal, gjë kjo që e ka bërë ky
Kur aligatori shfaqet rrugve të Floridas (VIDEO) Mark Sher po shëtiste me një veturë të vogël elektrike që zakonisht përdoret nga lojtarët e golfit, kur para tij u shfaq
Dalin shifrat, në Kosovë ka më shumë Golf 2 apo Golf 4? Vetura "Golf 4" ose “Golf Mk4” nga marka ‘Volkswagen’ dominon në rrugët e vendit tonë, duke lënë kështu pas paraardhësin
Shqiptarët në Kosovë ende të dashuruar pas Golfit 2, mësoni numrin e tyre Në Shqipëri nuk gjenden më por në Kosovë një nga makinat më të shpeshta është Golf mk2 i njohur si ‘Golf 2’ i markës ‘Vo
Të luash golf duke lundruar në ujë! (FOTO LAJM) Për të gjithë adhuruesit e golfit është prezantuar një nga 100 fushat më të bukura e cila ka një sipërfasqe prej 200 hek
Tjetër skandal, ylli i Playboy-it zbulon detajet e "lidhjes" me Donald Trump (FOTO LAJM) Uragani Daniels emri i vërtetë i së cilës është Stephanie Clifford, një yll i filmave për të rritur pretendon se ka pasu
Pushimet dimërore të Donald Trump në Florida, golf, Twitter dhe politikë Presidenti amerikan, Donald Trump po kalon pushimet e fundvitit në klubin Mar-a-Lago në Florida, një vend mjaft i rezerv
Po luante golf me Trump, momenti kur kryeministri japonez rrëzohet me kokë (VIDEO) Pamjet qesharake tregojnë momentin kur kryeministri japonez Shinzo Abe rrëzohet me kokë gjatë lojës së tij të golfit me
Rusia dhe Irani bashkohen kundër SHBA-ve Forcat ruse dhe iraniane mbrëmjen e kaluar paralajmëruan presidentin e SHBA-ve Donald Trumpin, se do të hakmerren me vep
A do të jetë kjo super bukuroshe ndihmësja më seksi në historinë e golfit? (FOTO LAJM) Golfi njihet si sporti i të "pasurve", por së fundmi edhe modelet kanë filluar që të jenë të apsionuara. Njëra prej tyre
Kur Pitoni 2 metra ndërpret turneun e golfit (FOTO LAJM) Rreziqet e të organizuarit një turne golfi në Malajzi u dukën qartë gjatë lojës të së premtes. Një piton 2 metra i gj
Trump viziton Britaninë e Madhe Donald Trump, tashmë i nominuari republikan për president të ShBA-së, e lajmëruar se do të vizitojë Britaninë e Madhe ng
Aligatori gjigant futet në fushën e golfit, troditen lojtarët Disa lojtarë golfi në Palmetto të Floridas janë tmerruar nga një moment i cili dukej si një nga skenat e filmit “Jurass
Zbulohet shpella mahnitëse e fshehur poshtë fushës së golfit (FOTO LAJM) Në Missouri të Shteteve të Bashkuara në një fushë golfi është hapur një gropë e madhe, që i ka përpirë disa tonelata me
Italia fiton kampionatin e Futgolfit (VIDEO) Italia është fituese e Kampionatit Europian, jo atij të futbollit që pritet të zhvillohet në verë në Francë, por atij të
Dizajn ndryshe i Golf 8 (FOTO LAJM) Volkswage premton se këtë herë do të sjellë në treg modelin e ri të Golfit, i cili pritet të vijë në versionin Targa, që
Për të apasionuarit e golfit, ja fushat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Të apasionuarit pas sportit të golfit janë dhe ato që e kuptojnë më mirë vlerën e këtyre hapësirave të mrekullueshme.
Shqiponja ulet mbi fushë dhe vjedh topin e golfit (VIDEO) Kemi parë shpesh tifozë të futen në fushën e lojës, por rasti që ju sjelllim më sipër përbën një inavzion tepër të veçan
Nike bashkon Rooney, McIlroy dhe Ronaldon (FOTO-VIDEO) Nike ka sjellë bashkë yllin e Manchester United Wayne Rooney, yllin irlandezo-verior të golfit Rory McIlroy dhe fenomeni
Obama i nis pushimet me një lojë golfi Barack Obama ka shijuar ditën e parë të pushimeve në fushën e golfit. Edhe Michelle është bashkuar me të në kampin e ble