999 rezultate për

golf

Golf është makina më e shitur në Evropë Në vitin 2020, Volkswagen Golf ishte përsëri makina më e shitur në Evropë. Volkswagen Golf 8 ka shitur mbi 312,000 nj
Autobusi ngec në borë, i del në ndihmë një shofer me Golf 3 (VIDEO) Të reshurat e mëdha të borës ia kanë vështirësuar qarkullimin e lirë shoferëve të veturave në periferi të Shtutgartit, p
Kishin pajisje kompjuterike për Golf 5, identifikohen vjedhësit e makinave në Shkup Policia është duke rënë në gjurmë të grabitësve të makina në Shkup. ALSAT nga burime brenda policisë mëson strukturë
Të fiksuar pas "Golf 5", në Maqedoni tashmë behet rrugë vjedhja e kësaj makine (VIDEO) Vjedhja e makinave "Golf 5" në rajonin e komunës së Çairit po bëhet rrugë. Kështu të paktën tregojnë të dhënat e qyt
Makina e policisë përplaset me pemën, çfarë ndodhi në rrugë Një automjet tip “Golf” i ka prerë rrugën automjetit të policisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sheq i madh” në Fier.
Sophia Popova, golfistja që u rezistoi vështirësive për t’u bërë shembull Do të futet si njëra prej historive më të mira në sportin e golfit kohët e fundit, saktësisht si një tregim i Hirushes.
Volkswagen Golf GTI me një pamje krejt ndryshe (FOTO LAJM) Firma gjermane për modifikimin e makinave YiDo Performance i ka shtuar nuanca të reja Golf GTI Clubsport, me një sërë mo
Breshëri plumbash në derën e shtëpisë, zbulohet emri i zyrtarit që u kërcënua në mes të ditës Pasditen e sotme, në fshatin Gjoricë të Bulqizës një person ka qëlluar në ajër nga një automjet tip “Golf”. Të shtën
Aksident tragjik! Golfi del nga rruga, 1 viktimë e dy të plagosur Ngjarja ka ndodhur në autostradën Kalimash-Morinë, thotë policia. Mjeti tip "Golf" ka dalë nga rruga, ku për pasojë k
Nuk pranoi të luaj në Champions, Bale argëtohet duke luajtur golf Gareth Bale u la jashtë skuadrës së Real Madrid për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve kundër Man Cityt. Sonte me fi
Golf 8 imun ndaj hajdutëve, nuk do arrijnë ta vjedhin ADAC, një klub gjerman i makinave, testoi Golfin 8 në situatat më të zakonshme të vjedhjeve dhe arriti në përfundim se k
Aksident i rëndë në Elbasan, Benzi luksoz përplaset me Golf-in Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Metalurgji. Mësohet se dy automjete tip Golf 6 dhe C Class
Rrëfehet golfistja joshëse: Ish i dashuri shpërndau fotot e mia intime (FOTO LAJM) Paige Spiranac, e etiketuar si Kurnikova e golfit (ishte e ftuar në Dubai Desert Classic), konsiderohet si lojtarja më s
E stolis Golfin 2 si bredhin e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Tashmë kur janë afruar festat e Vitit të Ri, dhe gjithçka po fillon të merr pamje festive, një kosovar është kujdesur që
Bale feston kualifikimin në EURO 2020 duke u tallur me Real Madridin (VIDEO) Pas fitores 2-0 ndaj Hungarisë, Uellsi siguroi kualifikimin në Kampionatin Europian. Gareth Bale së bashku me lojtarë
Aksidentuan një makinë dhe ikën me shpejtësi skëterrë, kërcasin armët në Levan Një aksident automobilistik i cili fatmirësisht ka qenë pa shumë pasoja, është bërë shkak për një ngjarje të rëndë në Le
"Uells, golf, Madrid", kënga për Bale tërbon Madridin (VIDEO) Gjeniale kënga më e re që tifozët e Uellsit kanë bërë për lojtarin e tyre Gareth Bale. Sulmuesi anësor i Real Madrid, ed
"Golfi" shkrumbohet në flakë në Elbasan, shkaqet mbeten mister Një automjet ka marrë flakë mëngjesin e sotëm në Elbasan gjatë mëngjesit të sotëm. Mësohet se bëhet fjalë për një mak
Ky është personi që tragjikisht humbi jetën pas përplasjes me autobus në Prishtinë Dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën
Mungonte sinjalistika, kamioni dhe makina përfundojnë në gropë Në rrugën në dalje të Kumanovës, një kamion dhe një veturë golf kanë rënë në një kanal. Sipas informacioneve të TV21,