999 rezultate për

golem

Nuk mundi t'i mbijetonte plagëve, humb jetën një prej të aksidentuarve në Golem Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në Golem, ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën një perso
Mero Baze nuk kursehet, sulmon Majkon dhe e quan hipokrit: U struk në vilën e Golemit! "Më shumë ra në sy hipokrizia e tij pas betejës dhe shkopi magjik që ka paska shpikur për zgjidhjen e krizës..." Gaze
EMRI/ Aksident në mbikalimin e Golemit, përplaset shefi i qarkullimit Një automjet i policisë është aksidentuar ditën e sotme nga një 20 vjeçar në mbikalimin e Golemit. Mësohet se Xhoi Tresa
Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem, kjo ishte marrëveshja sekrete që foli Yuri Kim Kreu i grupit demokrat parlamentar, Muslim Murrizi, ka hedhur "sulme" se Rama-Basha-Meta kanë zhvilluar një takim të fsh
"Për shpërblimet të jemi të kujdesshëm", Rama pas mbledhjes në Golem tregon kur do të miratohet ligji anti-KÇK Kryeministri Edi Rama deklaroi se ligji anti-KÇK do të kalojë në Parlament në 2020. Në një deklaratë për gazetarët pas m
Rama i "pamëshirshëm" me ministrat në Golem: Rezultate të dobëta! Janë zbardhur detaje të reja nga mbledhja e Ramës ne Golem, Durrës me qeverinë. Mësohet se kryeministri Rama ka sulmu
Mbytet turistja çeke në Golem Një pushuese çeke është mbytur mesditën e sotme, rreth orës 15:40, në plazhin e Golemit. Viktima i përket një të mosh
Golem, pushuesit dynden në hapsirat publike, ndotin ambjentin Ditët e nxehta të gushtit kanë bërë që shumë njerëz t’u drejtohen plazheve të vendit. Por, mbipullimi në to ka edhe paso
Zaptuan hapësirat publike në Golem, procedohen 3 zyrtarë Policia e Kavajës ka vijuar lirimin e hapësirave publike, të zaptuara në mënyrë të paligjshme. Janë proceduar penalish
I bëri gjëmën 5 marketeve në Golem, arrestohet 18 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 18 vjeçar i dënuar edhe më parë për vjedhje. A. L, 18 vjeç, banues në Shijak, ësht
Aksident në Plepa-Kavajë, një i vdekur Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Plepa-Kavajë, në afërsi të urës së Golemit. Si pasojë ka m
Përfundon procesi i numërimit në Gjirokastër Ka përfunduar procesi i numërimit në bashkinë e Gjirokastrës. Në këtë bashki kandidonte i vetëm ish-deputeti i PS, Fl
"Shezlongu 50 euro në Golem. Ore janë në terezi këta?!" Nga Edlira Ruzi Sapo kalova një fundjavë në plazhin e Golemit dhe duhet ta pranoj se ishte befasuese. Kryesisht për m
Mbytet shqiptari nga Kosova në Golem, kishte ardhur nga SHBA Një i moshuar është mbytur pak minuta më parë tek vendi i quajtur "Shkëmbi i Kavajës" në zonën mes Durrësit dhe Kavajës.
Treni godet një makinë në Golem, ka të plagosur (FOTO LAJM) Një aksident raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të Golemit. Një tren raportohet të jetë përplasur me
Haradinaj tregon muskujt nga Durrësi (FOTO LAJM) Ndërsa në Kosovë, Presidenti Hashim Thaçi po ngatërron diçka me kufijtë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdo
Shkrumbohet apartamenti në një kompleks turistik në Golem Një zjarr ka rënë në plazhin e Golemit. NGa raportimet e para mësohet se zjarri ka rënë në një apartament, në një kom
Njoftim i rëndësishëm për pushuesit që shkojnë në Plepa–Golem Policia Rrugore Durrës orienton drejtuesit e mjeteve, të cilët frekuentojnë sot aksin rrugor, dytësor Plepa -Golem.
Plagosen dy persona, hoteli në Golem përfshihet nga flakët Një zjarr ka rënë në një hotel në Golem të Kavajës. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se për pasojë janë plag
Humb jetën në Golem një pushues gjerman Njw shtetas gjerman ka humbur jetwn nw Golem. Ngjarja ka ndodhur në një kompleks turistik në Golem. Shkaqet e vde