999 rezultate për

goleador

35 milion euro dhe një goleador, oferta e fundit për Paulo Dybala Juventusi dhe Paulo Dybala mund të ndajnë rrugët së shpejti. Marrëveshja për rinovimin e kontratës mungon dhe arsyet jan
Një goleadore e vërtetë, Megi Doçi fiton "Këpucën e Artë" U zhvillua sot në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit ceremonia e dorëzimit të Këpucës së Artë për futbollin e
Bayern Munich shënon dhe golin e dytë përballë Crvena zvezdas (VIDEO) Bavarezët kanë shënuar golin e dytë dhe të sigurisë përballë Crvena zvezda në "Alliaz Arena". Është rradha e goleado
Goleadori Ramos lë pas 6 sulmuesit në kampionatet kryesore Sergio Ramos, është një nga ata qëndërmbrojtësit më të mirë në botë. Përvec suksese që ka arritur me Realin dhe Span
Nga Quagliarella te Van Persie, njihuni me goleadorët pleq (FOTO LAJM) Konsiderohen si pleq të futbollit pasi ata i kanë kaluar të 30-tat por me golin ata janë mësuar. Përmes galerisë iu do t
3 gola në katër takime, Icardi goleador edhe në Europë Kapiteni i skuadrës së Interit, Mauro Icardi ka rezultuar deçiziv edhe në ndeshjet e Championsit. Në katër takime ai ka
Panik tek Roma, goleadori Under ndrydh gjurin Cengiz Under do ti mungojë Romës në një afat të pacaktuar akoma pasi ka ndrydhur gjurin. Por sipas asaj që raportojnë me
Janari i ftohtë me goleadorët, humbin sulmuesit Nëse në këto ditë të ftohta janari gjëndja gripale konsiderohet si normale por këtë sezon kampionati italian është përf
Goleadori Cristiano Ronaldo mbret i Botërorit për klube Me golin që shënoi në gjysmëfinalen e Botërorit të Klubeve ndaj Al Jazeras, portugezi bëhet golashënuesi më i mirë i kët
Përballja e goleadorëve sonte në Santiago Bernabeu Kur thua Kristiano Ronaldo, nuk ka nevojë për shumë prezantime, sepse emri i fantazistit tashmë është bërë sinonim i fut
Neymar feston sot ditëlindjen, një goleador jashtë fushave të lojës (FOTO) Sot nuk feston vetëm Ronaldo, pasi edhe Neymar ka ditëlindjen. Ylli brazilian feston 25-vjetorin e lindjes sot, teksa me
SPECIALE/ Seria A, kampionati i goleadorëve argjentinas (FOTO LAJM) Fjalët për ta në fakt janë të tepërt, pasi ata janë mësuar që të shënojnë vetëm gola. Gonzalo Higuain është i fundit pre
City i frikshëm në start, Toure goleador (VIDEO) Manchester City ka bërë një nisje spektakolare sezonit të ri në Premier, duke mundur në ndeshjen e fundit të javës së pa
“Goleador i natës”, Higuain përfshihet në skandal seksual Argjentinasit nuk e falin për atë penallti të gabuar në finalen e Kupës së Amerikës kundër Kilit. Higuain është akoma në
Top 10 goleadorët e Champions-it, CR7 parakalon Messin (FOTO LAJM) Me golin e shënuar dje në "Juventus Stadium" Cristiano Ronaldo ka marrë vendin e parë përsa i përket golashënuesve në Ch
CR7, goleadori i tretë në historinë e Real Madrid (FOTO LAJM) Me dopietën e shënuar në fitoren e sotme 0-3 ndaj Getafes, ylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo kalon Santinallan në rën
Apoel-Barça, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në Grupin F çështja e kualifikimit është zgjidhur, me Barcelonën e Paris Saint Germain që do të ndeshen respektivisht me
Sipas Real Madrid TV, golashënuesi më i mirë në La Liga është CR7 (FOTO LAJM) Sipas Real Madrid TV, kanali zyrtar i klubit "merengues", golashënuesi më i mirë në historinë e La Ligas është... Cristi
CR7-Benzema, dyshja goleadore e Champions League (FOTO LAJM) Me dy golat që i shënuan bullgarëve të Ludogorets, Cristiano Ronaldo dhe Karim Benzema, të dy së bashku me fanellën e Re
Goleador i Champions-it, CR7 e Messi në ndjekje të Raul (FOTO LAJM) Raul Gonzalez është goleadori më i suksessshëm në historinë e Champions League me 71 finalizime në kompeticionin madhor,