Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
999 rezultate për

golden

Policia dhe FNSH rinisin kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës Policia me ndihmën e FNSH-së kanë rinisur kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës, i cili u rrëmbye dhe u vra në mu
Ronaldo nuk ndalet, fiton çmimin e rëndësishëm dhe lë pas Messin Cristiano Ronaldo ka fituar një tjetër çmim. Portugezi ka rrëmbyer çmimin e “Golden Foot 2020”. Një tjetër trofe që
Ronaldo fiton çmimin individual të radhës, shpallet "Golden Foot 2020" Tjetër çmim për Cristiano Ronaldon. Ylli portugez u shpërblye me një trofe individual teksa u shpall "“Golden Foot 2020"
"Golden Boy 2020", lista më 20 kandidatët Procesi për dhënien e çmimit "Golden Boy 2020" është në fazën finale. Më 14 dhjetor do të zbulohet se kush do të pasojë
Qeni më i vjetër në botë feston 20-vjetorin e saj Augie goditi duke tejkaluar kështu jetëgjatësinë e 10-12 vjetëve të shumicës. Shpëtimi i Goldheart Golden Retrievers
Luana Vjollca përtej kufinjve, fiton çmimin e rëndësishëm në New York (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka shtuar një tjetër sukses në listë. “Golden Panther Music Awards 2020” i ka dhuruar Luanës çmimin “Best
Publikohet video 3D, si u rrëmbye Jan Prenga në mes të Kamzës (VIDEO) Publikohet për herë të parë video 3D e rrëmbimit dhe vrasjes së 49 vjeçarit Jak Prenga në Kamëz, nga vëllezërit Hajri.
Sekuestrimi i resortit luksoz, flet gruaja e Altin Hajrit Teksa forcat e ndërhyrjes së shpejte u zëvendësuan me bujë në hyrje të resortit Golden nga Operacioni Forca e Ligjit, po
Rrëmbimi i bujshëm i Prengës, zbulohet roli i 5 të arrestuarve Detaje të tjera kanë dalë nga hetimi për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës më 17 janar të këtij viti. ABC News ka m
Lala: 10 mijë përgjime në resortin Golden, video me ministra e deputetë Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala ka nxjerrë fakte tronditëse. Ajo ka zbuluar se në reso
La nam në "Grammy", këngëtari që u rrëzua nga shkallët bëhet meme e pavdekshme (FOTO LAJM) Nëse jeni të fiksuar pas memeve, me siguri kjo ju tingëllon e njohur. E dini që diku e keni parë, por s’jeni të sigurt?
Brad Pitt flet për lidhjet romantike në "Golden Globe", gjithë sytë tek Jennifer Aniston (FOTO LAJM) Është mbajtur mbrëmë nata gala e ndarjes së çmimeve “Golden Globe”. Brad Pitt u vlerësua me çmimin “Aktori më i mirë në
U shpall e veshura më keq në Golden Globes: Rrjeti shpërthen në "meme" për fustanin e JLO (FOTO LAJM) U mbajt mbrëmjen e djeshme ceremonia e ndarjes së çmimeve "Golden Globes 2020" dhe një vëmendje të madhe morën edhe vesh
Golden Globes 2020: Lista e plotë e fituesve Është mbajtur mbrëmë edicioni i 77-të i ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Golden Globes”. Fituesit, të cilët i parapr
Pas nominimeve, Golden Globes kritikohet ashpër Pasi Golden Globes publikoi listën me nominimet përkatëse në secilën kategori, nuk munguan kritikat e ashpra në lidhje m
Publikohet lista e plotë e nominimeve për "Golden Globes 2020" Janë publikuar të gjitha nominimet për “Golden Globes 2020”, ceremoni kjo që është një tregues i rëndësishëm për filmat
Joao Felix fiton çmimin "Golden Boy" Ylli i Atletico Madridit dhe Kombëtares së Portugalisë, Joao Felix, është shpallur fituesi i çmimit të këtij viti “Golde
Luka Modric fiton çmimin "Goolden Foot" (FOTO LAJM) Luca Modric nuk ka udhëtuar me kombëtaren e Kroacisë, megjithëse kjo është për një arsye të mirë. Modric ka udhëtuar dre
Nxënësit e "Jahja Kemalit" kthehen me sukese nga olimpiada "Golden Climate Olympiad" ShMP “Jahja Kemal” nuk ka të ndalur në arritjen e sukeseve. Ajo krahës që ofron kushte dhe cilësi të lartë të arsimit fi
Kjo vajzë e panjohur i bëri sfidë gjithë VIP-ave në Golden Globes (FOTO LAJM) Si gjithmonë, Golden Globes është plot me VIP-a dhe veshjet në tapetin e kuq ajën ato që marrin vëmendjen. Por këtë