999 rezultate për

golat

Shijoni 3 golat më të bukur të mbrëmjes në Europa League (VIDEO) Edhe pse është kompeticioni i dytë për nga rëndësia në futbollin Europian, sërish golat e bukur nuk kanë munguar në mbrë
Patë golat por jo puthjen pasionante të Ramushit dhe Anitës kur Kosova shënoi golin e parë (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar u mbajt ndeshja Angli-Kosovë, e cila u përcoll me entuziasëm të madh nga publiku shqiptar. Të shumt
Fitorja ndaj Flamurtarit, Lerda: Kartoni i kuq absurd, nuk shqetësohem për golat e paktë Partizani mori fitoren e dytë në tre javët e para të Kategorisë Superiore, duke u pozicionuar në vendin e katërt me 6 pi
Spektakolar, 10 golat e vitit sipas FIFA-s (VIDEO) FIFA ka publikuar listën me 10 futbollistët që nominojnë për golin më të bukur të sezonit. Mes tyre janë edhe 3 femra të
Shnajder sot feston 35-vjetorin, këto janë 2 golat që e bënë legjendë te ekipi turk (VIDEO) Uesli Shnajder është një ndër mesfushorët më të mirë dhe më të spikatur që ka prodhuar futbolli holandez. Ish-lojtari i
Shijoni 5 super golat e shënuar në javën e fundit të Ligue One (VIDEO) Kampionati francez i futbollit u mbyll dje në mbrëmje në javën e 38. Paris Saint Germain u shpall kampion duke grumbullu
Allegri: Ronaldo do të motivohet nga golat e Messit Massimiliano Allegri ka deklaruar se Cristiano Ronaldo do të jetë i motivuar për të shënuar sa më shumë gola në këtë fun
600 golat e Messit, gjithçka në 14 vite: Një ndeshje e madhe Lionel Messi ishte protagonist kryesor në ndeshjen e djeshmë duke realizuar 2 gola në fitoren 3-0 që Barcelona arriti ku
Çfarë "perle" e Xavi-t, spanjolli nuk i harron golat (VIDEO) Edhe pse është në moshën 39-vjeçare, Xavi Hernandez vazhdon t’i mrekullojë tifozët me klasin e tij. Ish-kapiteni i B
Në kampionatin belg shënohet një nga autogolat më qesharakë (VIDEO) Në ndeshjen e raundit të tretë të Championship Group në Jupiler League belge mes Club Brugge dhe St. Liege është shënuar
Parabolë e "Panenka", spanjolli tërbon shokët e skuadrës me golat e tij (VIDEO) Alejandro Pozuelo ka shkëlqyer në fitoren prej 4-0 të Torontos ndaj New York City, ai shënoi dy gola dhe dhuroi edhe një
Scolari: Ronaldo madhështor, shkroi historinë te Juve me 3 golat ndaj Atleticos Luiz Felipe Scolari, trajneri aktual i Palmeiras, ka drejtuar Cristiano Ronaldo-n te kombëtarja e Portugalisë. CR7, në f
Sadiku bast me Panucci-n: Kombëtares i kanë munguar golat e mi Pritshmëritë – Është e vërtetë që pas 7 muajsh rikthehem në fushë, por pas 1 viti në kombëtare, jam rikthyer dje dhe jam
Di Maria nuk heq dorë nga golat spektakolar (VIDEO) Angel Di Maria ka arritur të shënojë golin e 3-të për Paris Saint-Germainit, në një ndeshje të mbetur të Ligë 1 kundër D
Shijoni të gjithë golat e Leo Messit në El Clasico kundër Realit (VIDEO) Lionel Messi padyshim është një nga lojtarët më të mirë që ka njohur bota e futbollit. Pleshti ka lënë gjurmë në nde
Nga Alves te Ronaldo, 10 golat më të bukur të El Clasicos (VIDEO) Sot në mbrëmje do të luhet El Classico mes Real Madrid dhe Barcelonës në Santiago Bernabeu për ndeshjen e kthimit të Kup
Sarri i lumtur për dy golat e Higuainit Gonzalo Higuain ka lumturuar trajnerin me dy golat e tij të parë për Chelsean. Maurizio Sarri ka thënë se është i lum
Shikoni disa nga golat më të bukur të shënuar nga Emiliano Sala me Nantes (VIDEO) Të gjithtë luten për futbollistin Emiliano Sala i humbur në mënyrë misterioze teksa dyshohet ka humbur jetën pasi avioni
5 golat më të bukur fluturimthi të këtij sezoni në Ligue 1 (VIDEO) Kampionati francez i futbollit ka dhuruar spektakël gjatë viti 2018. Ne kemi përgatitur 5 golat më të bukur të shënua
Nga Batistuta tek Ibrahimovic, shikoni disa nga golat më të bukur të shënuar në Serine A me rofeshatë (VIDEO) Seria A ka qënë kampionati më i fortë në botë, ku dhe shumë shqiptarë janë të apasjonuar për futbollin Italian. Media