999 rezultate për

gojen

Plas në Kuvend, akuza e rëndë e Kujtim Gjuzit: Duan t'na mbyllin gojën! Seanca e sotme e mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë ka nisur me debate dhe akuza të ashpra mes deputetëve. Kanë qënë de
Xhaka nuk e fsheh lumturinë: Shumë njerëzve ua kam mbyllur gojën me paraqitjen kundër Chelseat Granit Xhaka është i lumtur që ua ka mbyllur gojën kritikëve me një paraqitje mbresëlënëse dhe me një gol mahnitës në fi
"Pogba lojtari më i mbivlerësuar që kam parë, largojeni" Agjenti i Pol Pogba, Mino Raiola, ka theksuar së fundmi se mesfushori francez e ka mbyllur me Manchester United dhe do t
Guardiola mes pakënaqësisë për rivalin, trajneri i Portos i mbyll gojën Guardiola është shprehur shumë i pakënaqur pas ndeshjes së djeshme mes Portos dhe Manchester City. Kjo përballje për
Basha thirrje Krajës për inceneratorët: Hapni gojën dhe i tregoni qytetarëve se po i vjedhin Kreu i PD-së Lulzim Basha, ka bërë sërish një konferencë LIVE për gazetarët ku i ka kërkuar sërish thirrje kreut të SPAK
Alimadhi sulmon Sadri Abazin: Mbylle mor gojën ti! Ti je për një kockë, qelbësirë je nga goja Deputeti Adriatik Alimadhi ka sulmuar deputetin e PS-së, Sadri Abazit, pasi ky i fundit i ndërpreu fjalën. Teksa po f
Naftëtaret e Ballshit shpërthejnë në lot: Ku është Braçe që hapte gojën "yyy" Përfaqësueset e PD, Oriola Pampuri dhe Dhurata Çupi kanë udhëtuar drejt Ballshit për të folur nga afër me naftëtaret që
3 taktika manipuluese që përdorin miqtë toksikë për t'ju mbyllur gojën Jo të gjithë miqtë vijnë në jetën tonë si burim paqeje dhe gëzimi, në fakt disa do tentojnë "të mbjellin" krejt të kundë
Ramos nuk flet me Ronaldon? Postimi i spanjollit i mbyll gojën të gjithve Mediet në Spanjë gjatë ditës së djeshme para miqësores mes Portugalisë dhe Spanjës raportuan se Sergio Ramos dhe Cristan
Pse një laps në gojën tuaj mund t'ju bëjë më të lumtur Ne mund të bëhemi më të lumtur duke buzëqeshur më shumë, sugjerojnë psikologët. Pavarësisht nga shumë faktorë stresue
Spiropali i kthehet ashpër Hajdarit: Mbaj gojën! Deputetja e PS-së, Elisa Spiropali i është përgjigjur ashpër Rudina Hajdarit duke i kërkuar që të bëjë kujdes me deklara
Deputetët shthurin gojën: Dëgjo këtu ti p*derast! (VIDEO) Një incident aspak i këndshëm ka ndodhur gjatë mbledhjes së komisionit për Integrimin Europian. Në momentin që kryeta
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
Policët grekë kundër Maguire: Gënjen sa herë që hap gojën Mbrojtësi anglez i Manchester United Harry Maguire i përfshi në telashe disa ditë më parë në ishullin e njohur grek Miko
Meta: Shfaqet një gangster i rrethuar nga servilë që shantazhon opozitën dhe i mbyll gojën shtypit Presidenti Ilir Meta sot ka ndarë një shkrim për Ditën Europiane të kujtimit të viktimave të Stalinizmit dhe Nazizmit du
"Të shkojmë për të tretin", Ronaldo i mbyll "gojën" të gjithëve për të ardhmen Cristiano Ronaldo ka vërtetuar se do të qëndrojë te Juventusi. Zëra të shumtë insistonin se Cristiano Ronaldo mund t’
I shpëtoi policisë herën e parë, shqiptari shkon drejt e në "gojën e ujkut" Një tregtar i ri i drogës u arrestua mbrëmë në Selanikun perëndimor. Sipas policisë, shqiptari 27-vjeçar, i cili po t
"Më thanë ta qepja gojën", Courtois i kujton fjalët Barcelonës pasi fiton La Ligan Reali i Madridit u kurorëzua për të 34-tën herë kampion i La Ligas mbrëmjen e djeshme. Thibaut Courtois besonte që n
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
15-vjeçarja doli për vrap në Dajt: U ngacmua nga një motorist, i mbylli gojën dhe e preku Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave i referoi Prokurorisë për hetimin paraprak ndaj veprimet të dy oficerëve