999 rezultate për

goje

Detaji që nuk duhet të mungojë në veshjet trend të kësaj vjeshte (FOTO LAJM) Vjeshta është pikërisht sezoni më i përshtatshëm për të eksperimentuar. Ky sezon është shumë i larmishëm për sa u për
Majlinda publikon faktet, si do reagojë Majk (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Majkut dhe ish-partneres së tij, Majlindës ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave pasi dyshen tashmë i
I bën namin se doli me të brendshme në klip, Anxhela ua mbyll gojën fansave (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri disa ditë më parë publikoi këngën e saj të re të quajtur "Shpirti i bukur" që u pr
Pas Icardit, Interi kërkon të largojë edhe një tjetër sulmues Pas largimit të Mauro Icardit drejt Paris Saint Germain, te Interi po lëvizin gurët për të hequr "qafe" një tjetër sulmu
BE do të vezhgojë zgjedhjet në Kosovë Komisioni Qendror Zgjedhor ka nënshkruar marrëveshje me Zyrën e Bashkimit Evropian dhe Ministrinë e Punëve të Jashtme pë
Po të vështron në sy apo në horizont, ky imazh do t'ju tregojë më shumë rreth vetes Ju pëlqejnë testet e personalitetit? Do t’ju tregojmë një imazh që ka më shumë se një mënyrë të perceptuari dhe në bazë
Khabib i gatshëm për veprimin ekstrem, vetëm që t'i tregojë "qejfin" McGregorit Kampioni i UFC-së në kategorinë e peshave të lehta, Khabib Nurmagomedov, e ka ringjallur zënkën e tij me Conor McGregor,
Mediat greke çfarë nuk paskan shkruar për Taynan, lënë "gojë hapur" reperen (FOTO LAJM) Suksesi i Tayna-s duket se i ka kaluar trojet shqiptare dhe fama e talenti i saj kanë arritur deri në Greqi! Vetë rep
Klient të çuditshëm që të lënë “gojëhapur” me veprimet apo veshjet e tyre (FOTO LAJM) Në përditshmërinë tonë shohim plot situata gazmore nga njerëz që në fund të fundit nuk i bën aspak përshtypje ajo që shf
"Rrëfehet" Kajmaku: Kam punuar për të nxjerrë bukën e gojës, pse e ndryshova emrin në Greqi Kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku ka reaguar me anë të një postimi në Facebook, ku shkruan edhe një herë se akuzat e P
ZYRTARE/ Mbappe do të mungojë në ndeshjen e 7 shtatorit me Shqipërinë Konfirmohet ajo që te PSG i frikësoheshin më shumë: Kylian Mappe ka pësuar tërheqje në kofshën e majtë, dëmtim që do ta
Nga infeksionet deri tek shtatzënia: ǒtregon shija e keqe në gojë Një shije e keqe në gojë mund të nënkuptojë një problem tepër serioz. Më poshtë keni të renditura disa nga arsyet kryeso
Shtëpia 15 milion dollarëshe që do të blejnë Obamat të lë me gojë hapur (FOTO LAJM) Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle duan të blejnë një pronë buzë detit në shtetin e Masaçusets, e cila i për
Nëse ndiheni gjithmonë të lodhur, ju vuani nga kjo sëmundje Jeni duke u ndjerë të lodhur gjatë tërë kohës? A uleni në divan pas punës, dhe para se të kuptoni vetë keni rënë n
Si ndryshojnë shenjat e autizmit tek bebet nga 0 në 3 vjeç Është shumë e vështirë të thuash që një fëmijë është me autizëm, sepse ka dhe fëmijë të tjerë normal që gëzojnë të njëjt
Nëse ndiheni të pafuqishëm gjatë gjithë kohës mund të vuani nga kjo sëmundje A uleni në divan pas punës, dhe para se të kuptoni vetë keni rënë në gjumë para televizorit tërë pasditen? Femrat jan
Delfini i vogël del në breg më vrima në trup dhe gojën e gjakosur (FOTO LAJM) Ngordhja e një delfini të vogël në Australinë e Jugut është rrethuar nga misteri. Kjo pasi gjitari i vogël i detit ka
Nëse ndjeheni të lodhur gjithë kohës, ju mund të vuani nga kjo sëmundje serioze A jeni duke u ndjerë të lodhur gjatë tërë kohës? A uleni në divan pas punës, dhe para se të kuptoni vetë keni rënë në
Rrikthehet i nxehti përvëlues, sa do të tregojë termometri sot Moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave në zonën perëndimore. Era do të jetë me drejtim veriperëndim
Interes reciprok, kjo është arsyeja pse zogu futet në gojën e krokodilit dhe ai nuk e ha kurrë Marrëdhëniet ndërmjet kafshëve nuk është se janë të rralla, por një e tillë vërtet është interesante. Bëhet fjalë për