999 rezultate për

gojĂ

Zbulohet aksidentalisht logoja e re e Interit (FOTO LAJM ) Logoja e re e Interit u zbulua falë një kërkesë për markën tregtare të paraqitur nga klubi. Logoja e re aksidentalish
"Si lokal dasmash", si logoja e re e TKOB u kopjua "ashiqare" (FOTO LAJM) Prej disa kohësh Ministria e Kulturës kishte hapur një konkurs për logon e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, ku nj
Ja si pritet të jetë logoja e re e Interit (FOTO LAJM) Inter pritet të ndryshojë logon në muajt e ardhshëm, ndërsa shefi administrativ Alessandro Antonello mohon që klubi do t
HOROSKOPI/ Kujdes me fjalët që nxirrni nga goja, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Yjet i sugjerojnë kësaj shenje të mos i ndërrojë planet. Sa i përket jetës sentimentale dhe asaj familjare, perso
Alimadhi sulmon Sadri Abazin: Mbylle mor gojën ti! Ti je për një kockë, qelbësirë je nga goja Deputeti Adriatik Alimadhi ka sulmuar deputetin e PS-së, Sadri Abazit, pasi ky i fundit i ndërpreu fjalën. Teksa po f
"Më ra goja për Shengenin rajonal", Rama flet për 20 miliard eurot e KE Komisioneri i Bashkimit Evropian (BE) për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimit, Oliver Varhelyi (L), u prit sot në një t
"Hajde shpjegoja Zahos pse nuk duhet të takohet me shokun", Rama flet nga Vlora Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot Vlorën ku ka inspektuar edhe një shkollë e cila tashmë është gati për nxënësit me
Video më virale e momentit, çifti ha e pi pa e larguar maskën nga goja (VIDEO) Një çift në moshë të mesme u filmua duke ngrënë vakt ushqimor e duke pirë birrë përmes maskës së vendosur. Skenat e k
HOROSKOPI/ Kujdes me fjalët që nxirrni nga goja, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Mos e teproni me ambicien në aspektin profesional. Nuk mund të lejoni që disa sjellje tuajat të shkatërrojnë atë
Përfshihet nga flakët papafingoja e një vile në Tiranë Një banesë është përfshirë nga flakët pak më parë në Tiranë, në rrugën "Skënder Luarasi". Sipas policisë, zjarri ka r
Tritan Kalo: A jeni shqiptarë apo bukëshkalë, keni nder e burrni ju që nxirrni këto nga goja? Mjeku i njohur Tritan Kalo, ka reaguar ashpër sot në profilin e tij në rrjetet sociale, me një status kundër zërave që t
Fëmijë me Markun? Habit Rudina Dembacaj: Të ishte për të, e kam barkun tek goja Marrëdhënie mes Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut është një ndër marrëdhëniet më të komentuara në mediat online. Në n
Të gjithë po e prisnin, Gigi Hadid konfirmon shtatzaninë nga goja e saj (VIDEO) Pasi e mësoi e gjithë bota, ishte radha e Gigi-it të konfirmonte shtatzëninë e saj! Po, modelja dhe partneri i saj, këng
Bie nga ballkoni, humb jetën e moshuara Një grua 81-vjeçare nga Tetova ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga ballkoni i banesës. Ngjarja ka ndodhur dje rret
UEFA dënon sërish Manchester City Manchester City është sërish në qendër të vëmendjes së UEFA, teksa është dënuar me një gjobë prej 3 mijë eurosh. Ven
HOROSKOPI/ Kujdes me fjalët që nxirrni nga goja, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Dashuria: Mund të ketë prova në dashuri sot. Sidoqoftë, nëse e doni një person dhe përpiqeni ta vini gjithmonë
Sekretet që fshihen pas logove të famshme (FOTO LAJM) humë nga logot e njohura, që i shohim pothuajse çdo ditë kanë një origjinë mistike. Në disa logo, ju mund të shihni m
Këto janë fanellat e treta të Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Llogaria në Twitter, La Maglia Bianconera, ka publikuar imazhe të asaj që supozohet se është fanella e tretë e Juventusi
"Më vuri pistoletën te goja", si u kërcënua gjyqtarja që kishte në dorë dosjen "Shullazi" “Isha në lokalin e lagjes bashkë me një mikun tim. Një moment dola të pija një cigare të dera e jashtme. Aty pranë kaloi
Alketës s'i "pushon" goja as para italianëve: Faleminderit për mundësinë e jetës! (VIDEO) Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu sonte do të moderojë festivalin legjendar të këngës italiane "Sanremo". Si një pr