999 rezultate për

goditur

"Është koha për të goditur të paprekshmit dhe të fortët në Shqipëri" Në Shqipëri fillon aktiviteti “Operacioni Forca e Ligjit” (OFL), një njësi speciale operacionale e policisë, e angazhuar
Rrëfime solidariteti nga vendi i goditur nga virusi Derisa numri i të prekurve nga koronavirusi vazhdon të ngrihet, miliona njerëz janë mbyllur në Vuhan – qendra e shpërthi
Ndalon makinën në mes të rrugës dhe dhunon policin, kapet "i forti" në Mirditë Duket se shqiptarët akoma nuk e kuptojnë mirë forcën e ligjit. Një 45-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shk
E rrahën dy djem në makinë? Reagon Trejsi Sejdini Modelja Trejsi Sejdini ka reaguar për fjalët që qarkullojnë në rrjete sociale se është rrahur nga dy djem. Ajo ka pub
Ky është 33 vjeçari që i mori jetën kunatës në Paskuqan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në Paskuqan, ku pas një konflikti kunati ka qëlluar për vdekje kunatën e t
Banorët e goditur nga tërmeti nuk lirojnë hotelet: Është rritur çmimi i qirave 6 janari ishte dita kur të strehuarit në hotele, banesat e të cilëve u shkatërruan nga tërmeti i 26 nëntorit, duhet t’i
Aksident i rëndë në Sarandë-Gjirokastër, humb jetën një person Një aksident i ka marrë jetën një personi ditën e sotme në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion. Mëso
Si do të rindërtohet në zonat e goditura, Rama tregon rradhën e punës Në mbledhjen e gjshtë të jashtëzakonshme, kryeministri Rama ka treguar dhe objektivin e tij për rindërtimin në zonat e g
Tjetër lëkundje tërmeti në Tiranë, sa ishte magnituda Një tjetër lëkundje ka goditur vendin tonë pak minuta më parë. Forca e lëkundjeve ka qenë 3.5 e shkallës rihter, ndër
Tërmet në Mal të Zi, epiqendra afër Tuzit Një tërmet me madhësi 3.3 ballë të shkallës së Rihterit ka goditur sonte Malin e Zi, njofton Sektori i Sizmologjisë i In
Tërmeti i fuqishëm trondit sërish Shqipërinë Një tërmet i fortë ka goditur sërish vendin tonë. Lëkundjet e forta kanë shqetësuar sërish banorët të cilët kanë bra
Partizani dhe Guerrils zbarkojnë në Thumanë dhe Bubq Nuk mund të mungonte solidarizimi i kampionëve të Shqipërisë dhe kështu ka ndodhur. Klubi i Partizanit dhe Ultras Guerri
Tërmeti trondit sërish Shqipërinë Një tjetër tërmet ka tronditur vendin. Burimet bëjnë me dije se një tërmet me magnitudë 3.7 ballë i shkallës righter
Me qindra, sa tërmete kanë goditur Shqipërinë që nga 26 nëntori Shqipëria vijon të lëkundet, që prej mëngjesit të 26 nëntorit, kur u regjistrua tërmeti më i fuqishëm i dekadave, me mag
Shqiptari nga Kosova lëshon 8 banesa në Durrës për familjet që mbetën të pastreha Kosovari, Zymer Sefaj ka njoftuar se familja Sefa lëshon tetë banesa në Durrës për familjet që mbetën të pastreha si rez
Të riut në Elbasan i del situata jashtë kontrollit, rreh mjekun Policia e Elbasanit ka arrestuar një 32-vjeçar pasi në gjendje të dehur ka goditur një mjek. Shtetasi A. K., banues n
Aksident tragjik në Itali, ndërron jetë 25-vjeçarja shqiptare Një aksident tragjik ka marrë jetën e 25-vjeçares shqiptare mbrëmjen e së mërkurës ne Cuneo të Italisë. Mësohet se vi
Tundet Korça, vendi lëkundet nga tërmetet Vetëm një ditë pasi u lëkund nga një tërmet 5.2 ballë qyteti i Korçës nuk gjen qetësi. Një tjetër tërmet ka goditur q
Plagosi të riun në Durrës, kapet 20-vjeçari Policia ka vënë në pranga një prej autorëve të plagosjes me thikë të 19-vjeçarit Klevi Qosja paraditen e së dielës në Du
Pas sherrit, kuksiani pa patentë merr makinën e godet 32 vjeçarin Një aksident ka ndodhur në Kukës. Një 37 vjeçar ka goditur me mjetin e tij një tjetër mjet, pas një konflikti të çastit,