999 rezultate për

goditur

Dhuroi "show" duke goditur në ajër me kallashnikov, arrestohet 23-vjeçari në Pukë Një 23 vjeçar ka qëlluar në ajër me kallashnikov nuk trembur banorët e zonës, të cilët mënjëherë kanë thirrur policinë.
Policia rreh barbarisht të riun pranë Teatrit të shembur Dhjetëra qytetarë kanë tentuar mëngjesin e sotëm të çajnë kodonin e policisë, cili ka rrethuar tashmë gërmadhat e Teatri
Aksident i rëndë, makina merr përpara policin në aksin Tiranë-Durrës Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në orën 13:00, në autostradën Durrës-Tiranë ka ndodhur një aksident, ku kanë mbetu
Më të goditurat nga pandemia, Italia dhe Spanja sot zgjohen ndryshe Europa po nis një nga fazat më të rëndësishme të rihapjes së bizneseve dhe jetës së qytetarëve sot, me vëmendjen e përqe
Vendi i dytë më i goditur në botë, shënon ulje numri i viktimave në Spanjë Një lajm i mirë vjen sot nga Spanja. Eshtë ulur sërish numri i vdekjeve nga koronavirusi sipas raportimit të 24 orëve të
E pazakontë! Sherr mes qytetit në Fier, i përfshirë dhe një polic Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Fier, ku duhej që të dilnin vetëm pensionistët. Por një sherr ka
LDK i drejtohet Kurtit: Shkopin nuk e kemi përdorur dhe nuk do ta përdorim për ta goditur dikë Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar ndaj deklaratës së mbrëmshme të kryeministrit në detyrë, Albin Kurti për kreun e
Theu karantinën e përplasi dy makina, arrest shtëpi per ish-policin Gjykata e Apelit Tiranë vendos arrest shtëpie për Mirsad Kuçanën, ish-efektiv policie, i cili u arrestuar më 17 mars pas
Plane për të goditur edhe në Shqipëri, kapen 5 terroristë të rrezikshëm në Gjermani 5 shtetas të dyshuar për terroristë janë arrestuar në Gjermani. Agjencia federale në Gjermani ka njoftuar ditën e sot
Lëkundjet ndihen edhe në Korçë, tërmeti godet Greqinë Një tërmet ka goditur ditën e sotme Greqinë. Mësohet se lëkundja është ndjerë rreth mesditës së sotme dhe EMSC raporton
Qindra viktima, cilat janë dy shtetet europiane më të goditura ditët e fundit Koronavirusi COVID-19 ka shkaktuar 121,897 viktima në të gjithë botën deri më tani, ndërsa numri i të infektuarve po arr
Nuk është Italia, sipas studiuesve ky do të jetë shteti më i goditur nga COVID-19 Britania e Madhe sipas studiuesve do të jetë si vendi që do të jetë më i godituri nga koronavirusi. Ekspertët kanë pa
"Një këngë që bashkon shpirtrat", Rama e nis ditën me mesazhin frymëzues të artistëve shqiptarë Kryeministri Edi Rama ka vendosur që mëngjesin e sotëm ta nisë me këngën që artistët shqiptarë kanë bërë si dhuratë në k
Tërmeti lëkund Shqipërinë, sa ishte magnituda Duket se tërmetet akoma nuk e kanë harruar Shqipërinë. Vetëm pak minuta më parë një tërmet me magnitudë 3.3 i shkallë
"Piku i koronavirusit mund të jetë të dielën", si është situata në Itali Të dhënat tregojnë se në Itali, ku vdekjet janë 2.158 dhe të prekurit mbi 23.000, ritmi i përhapjes së koronavirusit ësh
Rrahmani me video këshilluese sesi ta mposhtni dhe parandaloni koronavirusin (VIDEO) Kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, ka ofruar ndihmë në parandalimin dhe mposhtjen e koronavirusit sëmundje
Shkoi të takonte birin e sapolindur dhe bashkëshorten, arrestohet shqiptari në Itali Policia italiane ka arrestuar ditën e djeshme një shqiptar i dënuar për vjedhje. Ai ishte në arrati që nga muaji maj
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM) "Isha ulur në vendin e parë, të shoferit. Vazhdova ta godisja me thikë… ajo reagonte me shqelma, duke goditur derën dhe
Pasi e quajti shpifje, Ilda Bejleri pranon se ka goditur me makinën 63-vjeçaren në Tiranë Ilda Bejleri ditën e sotme ka shkaktuar një aksident në Tiranë ku akuzohet se ka goditur me makinë një shtetase dhe më p
Fëmija dhunohet nga personeli, edukatorja: Nuk di ç’të them, se kam goditur (VIDEO) Emisioni “Stop” ka trajtuar një denoncim të ardhur nga Tepelena, sipas të cilit, një fëmijë është dhunuar në çerdhen e