999 rezultate për

goditur

Bojë, miell e vezë, me çfarë janë goditur ndër vite politikanët shqiptarë (FOTO LAJM) Populli shqiptar, shpeshherë i gjendur i papërfaqësuar, i zhgënjyer dhe i gënjyer, ka ndjerë nevojën që ndjesitë t’i shp
Tërmeti shkund Italinë, njerëzit në panik Një tërmet i fortë ka goditur Italinë ditwn e sotme. Mediet fqinje raportojnë se një tërmet me magnitudë 4 ka goditur
Tërmet 6.5 ballë në Indonezi, të paktën 20 persona humbën jetën (FOTO LAJM) Pas Shqipërisë, Pakistanit, Kretës, dje Turqisë së fundmi lëkundje tërmeti kanë goditur Indonezinë. Mediat e huaja sh
Rreth 53 tërmete të fuqishëm kanë goditur Shqipërinë gjatë historisë, më të fortët (FOTO LAJM) Seria e tërmeteve që kanë goditur vendin gjatë fundjavës, ku dy prej të cilëve ishin më të fortë, ngjallën ndjenjën e pa
Tërmetet shkundin Shqipërinë, mediat e huaja lajm të parë Tërmeti i fuqishëm me magnitudë 5.8 ballë që lëkundi ditën e djshme vendin, ka bërë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare.
Nga "Rocky Balboa" te "Boli", kush janë kapot e 2 grupeve mafioze shqiptare të goditura në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 7 shqiptarë dhe 1 italian të akuzuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Të
Shkon të blejë ushqime në dyqan por sulmon shitësen 21 vjeçare, ndalohet burri Një 44- vjeçar u ndalua nga Policia e Elbasanit pasi ka goditur me sende të forta një 21-vjeçare, e cila ishte shitëse n
Tërbohet Higuain, godet me shkelm trajnerin dhe banderolën (VIDEO) Stërvitja e fundit e Juventusit para nisjes në Spanjë ka kaluar me të qeshura të mëdha. Protagonist ka qenë argjenti
Dy tërmete godasin Kosovën (FOTO LAJM) Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri
I bie rimorkioja sipër automjetit, ndërron jetë 50-vjeçari në Has Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Krumë- Kukës, në vendin e quajtur "Qafa e Toblit". Një mje
Dyshohet se u godit me qëllim: Si u përplas brenda blindit vëllai i deputetes shqiptare Eldin Dergjini tha se ishte goditur nga pas nga një mjet tjetër duke mos dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin e
I futi 11 thika në bark të dashurës moldave, çfarë tha para gjykatës 27-vjeçari shqiptar Roland Bushi, shqiptari që goditi me thikë një grua moldave dy ditë më parë në Chietti të Italisë, ka dalë sot përpara g
Aksident i frikshëm në Thumanë, makina batohet në mes të rrugës (VIDEO) Një aksident i frikshëm ndodhi pak më parë në Thumanë, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën duke lënë disa të lë
Bekim Balaj shpërthen në Austri, shënon dy gola (VIDEO) Bekim Balaj rikthehet protagonist në kampionatin austriak. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka gjetur rrugën e rrjetës në
Greqia nuk ka qetësi, pas tërmetëve poshtohet nga cunami (VIDEO) Mediet fqinje raportojnë se përveç tërmeteve të njëpasnjëshme, moti i keq ka goditur sot një pjesë të vendit. Kështu, qy
Tentoi të mbysë rojen, i shtohet me një vit dënimi të burgosurit shqiptar në Francë Një i burgosur shqiptar në Francë është dënuar me një vit burg shtesë pasi ka dhunuar mbikqyrësin e qelisë së tij. Kr
U përpoq të korruptonte policinë, arrestohet 40 vjeçari në Tiranë Policia ka vene në pranga drejtuesin e një mjeti i cili ështe përpjekur të korruptojë policinë me qëllim shmangien e tes
Stuhia e madhe në Ulqin, makinat mbulohen nga pemët e shembura (FOTO LAJM) Shi i madh dhe erëra të forta kanë goditur mbrëmë Ulqinin, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale. Si pasojë e shtrën
Tërmeti më magnitudë 7.1 në SHBA terrorizon "live" prezantuesit e lajmeve (VIDEO) Një tërmet me magnitutë 7.1 ka goditur Kaliforninë në SHBA në orët e vona të së premtes. Epiqendra ka qenë në jug të
Kështu duket shtëpia që u godit nga rrufeja në Pejë (FOTO LAJM) Një shtëpi në Pejë është goditur nga rrufeja pasditen e sotme rreth orës 17:00. Përveç dëmeve material nuk raportohet