999 rezultate për

goditjet

Skënderbeu bëhet gati për goditjet në merkato që ta bëjë 2017 vitin e tyre 2017-ta mund të quhet viti i Skënderbeut, jo vetëm për ecurinë në fushën e lojës por edhe për goditjet në merkato. Një s
Partizani vazhdon me goditjet në merkato, vjen dhe lojtari i dytë Partizani duket se ka bërë goditjen e dytë të merkatos së janarit, që pritet të zyrtarizohet në ditët në vijim. Kësh
NDODH EDHE KJO/ Deputeti shqiptar bën namim duke grushtuar lisin e kalbur (VIDEO) Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, ka praktikuar boksin në një lis. Në videon që po qarkullon nëpër rrjetet sociale shihet
Aktorja flet për dhunën: U shtira si e vdekur derisa mbaruan goditjet Gjatë fjalës së saj për dhunën me të cilën përballen femrat, Meryl Streep ka rrëfyer për një rast të sajin kur ishte rra
5 shenjat që paralajmërojnë goditjen në tru Goditjet në tru ndodhin kur një zonë e trurit privohet nga rrjedhja e gjakut dhe oksigjenit. Qelizat në atë zonë të trur
Milan ka gati goditjet super të mëdha në merkato, por fillimisht duhet kualifikimi në Champions Sipas Tuttosport, Milan ka filluar të mendojë për emrat e rinjë të merkatos për verën e ardhshme. Kuqezinjtë nuk do t
Ja 5 shenjat që ju paralajmërojnë se mund të keni goditje në tru Goditjet në tru ndodhin kur një zonë e trurit privohet nga rrjedhja e gjakut dhe oksigjenit. Qelizat në atë zonë të trur
Ja pse nuk duhet t'i qëlloni fëmijët Kemi dëgjuar shpesh herë që fëmijët qëllohen me shuplaka apo dhunohen fizikisht nga prindërit, por kjo i bën ata më të d
Arsyeja pse Ronaldo nuk goditi penallti kundër Kilit Ylli i Real Madridit ka qenë në qendër të kritikave për mosshpejtimin e marrjes së penalltis së parë. Ricardo Quaresm
Frutat që parandalojnë goditjet në tru dhe mbajnë në kontroll tensionin e lartë Me rritjen e temperaturave, mjeket na paralajmërojnë që qëndrimi jashtë gjatë orëve më të nxehta mund të jetë i dëmshëm
Arsyet përse lëkura ju nxihet shumë shpejt dhe nga goditjet më të lehta Të gjithëve na ka ndodhur të përplasemi me cepin e komodinës e të përfundojmë me shenja në këmbë, por disa njerëz përfun
Hemoragjia cerebrale, shenjat që nuk duhen injoruar Goditjet në tru ndodhin kur një zonë e trurit privohet nga rrjedhja e gjakut dhe oksigjenit. Qelizat në atë zonë të trur
Milani bën dy goditjet e radhës në merkaton e verës Milani i sezonin të ardhshëm po merr formë shumë shpejt. Mateo Musakios, ditën e sotme kanë kryer vizitat mjekësore edhe
Del Piero sfidon Dybala-n në goditjet e dënimit E shkuara dhe e tashmja, në një ditë mund të sfidohen te bardhezinjë. Po flasim për Paolo Dybala dhe Alesandro Del Piero
Conte bën gati dy goditjet për sezonin e ardhshëm Antonio Conte pas një sezoni të shkëlqyer tek Chelsea, po përgatit dy blerje të mëdha për të qenë kompetitivë dhe për Li
10 yjet e futbollit me goditjet më të fuqishme (FOTO LAJM) Futbollistët kanë kualitete të ndryshme dhe kjo i bën të veçantë nga njëri-tjetrit, por disa prej tyre kanë si pikën e f
Tronditet Shqipëria, vazhdojnë goditjet pas tërmetit me magnitudë 4.7 ballë Lëkundje të forta tërmeti janë ndier sot në vendin tonë, teksa epiqendra ka qenë në Urën Vajgurore, Kuçovë. Tërmeti k
ITALI/ Shqiptari ‘masakron’ gruan me thikë kuzhine Këtë të hënë një 40-vjeçar nga Shqipëria është arrestuar në Montevarchi, Arezzo të Italisë për shkak se goditi me thikë
Napoli dhe Juventus zyrtarizojnë goditjet e para për vitin 2017-të Juventus dhe Napoli bëjnë blerjet e para në ditën e parë të merkatos. Tomas Rincon ka nënshkruar me Juventusin dhe ë
Studim/ Gratë e pamartuara janë 70% më të rrezikuara për të vdekur nga goditjet në tru Ekspertët e Universitetit Duke, në Karolinën e Veriut dyshojnë se të martuarit kanë shanse më të mëdha për t’u bërë më m