999 rezultate për

goditjen

Materazzi: Zidanë më "dhuroi" një Botëror Marco Materazzi, ish-mbrojtësi i Interit dhe kombëtares italiane, ka zbuluar në një intervistë për një emision televiziv
Juve tenton goditjen Villa Sezoni i ri në Serie A, deri në këto momente për Juventusin, ka nxjerrë në pah vetëm një defekt, mungesën e një sulmuesi
Kaka, Berlusconi tenton goditjen e fundit Milani nuk heq dorë nga ëndrra për të rikthyer fantazistin brazilian Ricardo Kaka. Presidenti kuqezi Silvio Berlusconi,
Interpol vlerëson Shqipërinë në goditjen e trafikut të drogës Në "Raportin e Vlerësimit të Rrezikut të Kriminalitetit në Europën Juglindore" të kryer nga Interpol vlerësohen përpjekj
Goditet nga një shkëmb 20 ton por shpëton Babai i dy fëmijëve ka shpëtuar për mrekulli pasi një shkëmb 20 ton goditi makinën e tij në një rrugë malore në Alpet Fr
Merkato, Juventus përgatit goditjen e dyfishtë Boccheti dhe Guarin. Janë ata përforcimet që do të ketë Conte. Marotta ka zgjedhur dhe mbetet vetëm për t'u formalizuar
Genoa bën goditjen e merkatos, vjen Amauri Amauri duket se e ka një skuadër për të ardhmen. Sulmuesi i Juventusit, u lënë në tribunë për atë refuzim që i bëri Mars
Top 10 lojtarët me goditjen më të shpejtë Një komision i FIFA-s ka bërë një analizë dhe ka klasifikuar top 10 lojtarët me goditjen më të fortë. Sipas një komunika
Interi ka bërë goditjen e parë në merkato Menjëherë pas emërimit të Gian Piero Gasperinit si trajner, Interi ka bërë goditjet e para në merkato duke transferuar p
Reali bën goditjen e parë në merkato Nuri Sahin është blerja e parë e Realit të Madridit për sezonin e ardhshëm. Këtë e ka konfirmuar klubi spanjoll sot përm
Tiranë, dy të arrestuar të tjerë për goditjen e policisë Drejtoria e Përgjithshme e policisë së shtetit njoftoi sot arrestimin e dy personave të tjerë të cilët sipas burimeve zy
Inter mendon per goditjen e radhes, tani eshte Ranokia Qendërmbrojtësi i Barit do të kalojë tek zikaltrit në qershor. Interi ka realizuar goditjen e p
Real Madrid, gati per goditjen e dyte Real Madrid nuk do ndalet me vetem nje goditje te madhe ne merkato. Pasi ka siguruar firmen e brazilinit Kaka, president
Zidane i penduar për goditjen ndaj Materazzit Njoftohet se në librin për, Zinedine Zidane, i cili do të publikohet javën e ardhshme, shkruan se le