999 rezultate për

goditjen

Trumpit nuk i del inati me Tik Tokun, i jep goditjen e fortë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka nënshkruar urdhra ekzekutivë që shënjestrojnë TikTok dhe WeChat, dy
Napoli bën goditjen e madhe në sulm, merr talentin nigerian! Marrëveshja ishte arritur prej disa ditësh por tashmë ka ardhur edhe zyrtarizimi. Victor Osimhen është futbollisti më i
Rritja e Borxhit Publik, Basha akuzon Ramën se po i jep goditjen fatale ekonomisë Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas të dhënave të fundit lidhur me rritjen e Borxhit Publik trksa shprehe se kryem
Totti bën goditjen e parë si zbulues, bëhet menaxher i talentit 16-vjeçar të Interit Simone Bonavita ka një të ardhme në Serie A. Mesfushori i lindur në vitin 2004 ka bindur Francesco Tottin me cilësitë e
LASK Linz merr goditjen e rëndë, i hiqen 6 pikë pasi theu rregullat e karantinës, humb vendin e parë E besoni apo jo, Liga e Austrisë ka penalizuar me -6 pikë klubin e LASK Linz, pasi këta të fundit u stërvitën në periudh
Bie çmimi i Werner, Interi përgatitet për goditjen e madhe Lajme të mira nga merkato për Interit. Zikaltrit kanë piketuar gjermanin Timo Werner si pasuesin ideal të Lautaro Martin
Tare po përgatit goditjen e madhe, ylli holandez "fiksimi" i shqiptarit Lazio është duke bërë një sezon të shkëlyqer dhe aktualisht mban vendin e parë në Serinë A, me Juventusin dhe Interin që
Mbretëresha u jep goditjen e fundit, ndalon Meghan dhe Harry të përdorin këtë titull (FOTO LAJM) Pas largimit nga familja mbretërore, Harry dhe Meghan humbën statusin e tyre mbretëror dhe i vetmi titull që i mbeti ish
PD kushte Ramës: KÇK të nisë me goditjen e mikut trafikant të Ballës Me miratimin e paketës anti-KÇK, Partia Demokratike ka kërkuar që qeveria ta nisë zbatimin e ligjit anti KÇK me pasurin
ZYRTARE/ Vllaznia bën goditjen e madhe të janarit Edhe Vllaznia bën goditjen e parë në merkaton e dimrit. Drejtuesit e klubit zyrtarizuan mesditën e sotme akordin me
Merkatoja e janarit, Interi ka gati goditjen e madhe (FOTO LAJM) Rodrigo De Paul duket se do të jetë goditja e parë e Interit në merkaton e janarit. Sipas mediave italiane, Marotta k
Arsenali gati të bëjë goditjen e madhe, synon trajnerin impulsiv të La Liga-s Skuadra e Arsenal synon të marrë argjentinasin Diego Simeone në krye të skuadrës, pas shkarkimit 10 ditë më parë të traj
Wilder përshkruan veten: Kam goditjen më të fuqishme në histori të boksit. Pikë! Deontay Wilder e ka përshkruar veten si boksierin më goditjen më të fuqishme në histori të sportit, pas triumfit me noka
300 milion euro dhe akord i ri, Juventusi gati goditjen e radhës Klubi i Juventusit më i pasur se kurrë! Vijnë para të freskëta dhe të rëndësishme që do të mbushin arkat bardhezi. Zy
Pas Coutinhos Bayern Munich bën goditjen tjetër në merkato Bayern Munich po i bën lëvizjet e forta në fund me sa duket. Pas zyrtarizimit të Philippe Coutinhos nga Barcelona, ka
Facbook merr goditjen drastike pasi shpërndau të dhënat personale Rregullatorët amerikanë kanë miratuar një gjobë rekord prej 5 miliardë dollarësh ndaj Facebook për të zgjidhur një heti
Chelsea bën goditjen e dytë në merkato Chelsea është shumë pranë blerjes përfundimatre të Mateo Kovacic për 50 milion euro nga Reali i Madridit. Kovacic pri
Ylber Ramadani kërkon falje për goditjen e fanelës me këmbë Futbollisti i kombëtares Ylber Ramadani, kërkon ndjesë për goditjen e fanelës me këmbë pas shënimit të golit. Ai theksoi
Kosova, e kërcënuar nga gjarpri i shtëpisë: Thaçi merr goditjen e radhës Ish-ambasadori i Shqipërisë që kishte shërbyer në Prishtinë, Islam Lauka, thotë se Kosova është e rrezikuar nga gjarpri
Juventusi gati të bëjë goditjen e madhe në merkato, arrin akordin me yllin e Seria A Mesfushori i Lacios, Sergei Milinkoviç-Saviç, nuk ka mundur të përsëritë sezonin e kaluar ku ishte protagonisti i një se