999 rezultate për

goditjeje

Juventus afër golit, Milani shpëton për mrekulli Juventusi dhe Milani po luajnë finalen e Superkupës së Italisë në Jeddah. Zonja e Vjetër ishte afër golit pas një go
Barça fiton me veshtirësi, por ky gol i Messit i mrekullon të gjithë (VIDEO) Barcelonës i është dashur vetëm një gol plus për të marrë tri pikët ndaj Alavesit, ndërsa nuk ka munguar i përhershmi Li
De Rossi dënohet me dy ndeshje pezullim për shuplakën kundër Lapadulas (VIDEO) Roma nuk do të ketë në dispozicion për dy ndeshjet e radhës me Spal dhe Chievon kapitenin Daniele De Rossi, i cili është
Tragjike / Princi italian vdes nën rrotat e kamionit Princi 21-vjeçar i Italisë, Filippo Corsini ka ndërruar jetë tragjikisht pasi një kamion e goditi për vdekje. Ai is
Inter, ja plani për Jovetiç Vijnë lajme të mira për Interin përsa i përket merkatos. Pavarësisht humbjes së djeshme në Europa League ndaj Wolfsburg,
MLS, magjia e rradhës e Thierry Henry (VIDEO) Në moshën 36-vjeçare, Thierry Henry vijon të dhurojë spektakël të një klasi të lartë në fushat e lojës. Në ndehsjen mes
Simulimi teatral i De Rossit (VIDEO) Nuk ka qënë një sezon pozitiv për Daniele De Rossi, shpesh herë nervoz dhe pak herë protagonist siç jemi mësuar ta shohi
2 tranversa në 1 gjuajtje (VIDEO) Duket si ofertë e ndonjë kompanie por në fakt s'ka të bëjë fare me të. 2 tranversa në një gjuajtje të vetme. Mbrojtësi i
Sherr mes Robben dhe Ribery Shkëndijat brenda skuadrës së Bayern Mynih nuk kanë munguar në ndeshjen me Real Madrid. Sipas "Sport-Bild", në fushë ka
Aksident Lushnje-Berat, vdes 50 vjeçari Një 50 vjeçar ka mbetur i vdekur gjatë një aksidenti rrugor të ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën Lushnje-Berat. Sipas