999 rezultate për

goditje

Milani bën goditjen e parë në këtë merkato, afrohet mbrojtësi 20 vjeçar Milani është shumë afër që të sigurojë transferin e parë në afatin kalimtar të janarit. Mohamed Simakani pritet të jetë
Atletico bën goditjen e parë në merkato, transferon yllin francez Moussa Dembele Moussa Dembele do të transferohet nga Lyoni në Atletico Madrid. Lajmin e ka konfirmuar gazetari italian Fabrizio Roma
Goli me goditje dënimi ndaj Granadas, Messi thyen rekordin e Ronaldos Leo Messi me golin e realizuar nga gjuajtja e lirë mbrëmë ndaj Granadës ka thyer rekordin e Ronaldos. Sulmuesi portug
Zyrtare/ Ilir Daja konfirmon dy goditjet e para të Partizanit: Po, kemi blerë Në prag të ndeshjes së nesërme kundër Apolonisë, sfida e parë e vitit 2021 për Partizanin, trajneri i “demave” Ilir Daja
Dinamo ka gati goditjen madhe në stol me fituesin e Champions dhe Serie A Kamarata ka mbyllur ditën e sotme aventurën e tij te Dinamo. Trajneri italian i mori kryeqytetasit në fund të tabelë
Mos e humbisni: Supergoli i javës vjen nga Holanda (VIDEO) Nuk do të harrohet lehtë goli i pësuar nga Etrit Berisha ndaj Kazakistanit nga mesfusha, një gol po thuaj identik u shën
Qëlloi për vdekje Klodian Rashën, Prokuroria ndryshon akuzën ndaj Nevaldo Hajdarajt Prokuroria e Tiranës konkretizon akuzën penale për efektivin e policisë Nevaldo Hajdaraj. Sipas Prokurorisë, akuza që rë
Van der Vaart: Ja pse zgjedha Ronaldon para Messit dhe Ibrahimovicit Më mirë Cristiano Ronaldo apo Messi? A ka portugezi një ndikim më të madh se Ibrahimovic? Janë të shumta pyetjet që tifo
Goditje në tru dhe humbje kujtese, ndërlikimet më të zakonshme neurologjike të Covid Dihet mirë se Sars-CoV-2 jo vetëm që prek mushkëritë, por edhe zemrën, trurin e veshkave. Por, sa serioze mund të jenë n
Si në kohët e arta, këto janë goditjet e forta të Mike Tyson ndaj Jones (VIDEO) Ka përfunduar meçi madh ndërmjet Mike Tyson dhe Roy Jones, duel ky që i takoi kategorisë së rëndë në boks. 54 vjeçari
Juventus përgatit goditjen surprizë, oferta do të bëhet këtë javë Ka dalë një emër surprizë për Juventus-in në merkaton e dimrit. Klubi bardhezi, në fakt, mund të peshkojë në MLS.
Partizani super, Tirana ngec në shtëpi! Kastrioti i tregon forcën Skënderbeut (VIDEO) Partizani dhe Kastrioti festojnë, ndërkohë që Tirana ngec sërish. Të kuqtë kanë gjetur shënjestrën këtë herë, teksa mpos
Meta goditje Policisë së Shtetit, kthen ligjin në Kuvend Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvendin Ligjin për Policinë e Shtetit. Sipas kreut të Shtetit, ky ligj krijon hap
Goditje dhe ofendime, përplasen fizikisht vajzat në "Hell's kitchen" (VIDEO) Një ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur mes vajzave të “Hell’s kitchen” këtë të premte. Vajzat janë përleshur fizikisht,
Çfarë supergoli! Si ky shumë rrallë keni parë (VIDEO) Një super gol është shënuar në ndeshjen Beit Safata-Al-Quwaat, shkruan Albeu.com. Sulmuesi vendas, Alhlessy Khader, i
Një goditje e re për Trump, Melania numëron minutat para divorcit? (VIDEO) Melania Trump po numëron minutat deri në divorcin e saj nga Donald Trump, presidenti aktual i Shteteve të Bashkuara, për
Interi zhgënjen sërish (VIDEO) Ndeshje e bukur në Gewiss Stadium midis Atalanta dhe Inter, me rezultatin 1-1, i cili në fund të 90 minutave duket se ës
Nuk gjen qetësi toka në Turqi, regjistrohen 1,286 pas goditje tërmeti Agjencia e Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD) ka bërë të ditur se numri i personave që kanë humbur jetën
U dëmtua në zonë intime, yll i por*ografisë ka një mesazh për James Rodriguez Ylli i filmave për të rritur, Kendra Lust, i ka uruar shërim të shpejtë James Rodriguezit, pas dëmtimit të testikujve, s
Pallate të shkatërruar dhe njerëz të lemerisur, kështu duket Izmiri pas goditjes nga tërmeti (FOTO LAJM) Një tërmet me magnitudë 7 ballë ka godirut sot Turqinë, lëkundjet e së cilit janë ndier edhe në Greqi. Si pasojë, dis