999 rezultate për

goditja

Roma në avantazh, Kolarov realizon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Roma ka zhbllokuar sfidën ndaj Bolognas në transfertë, shkruan Albeu.com. Skuadra e drejtuar nga Fonseca realizoi në
Kukësi në avantazh, Limaj shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Kukësi ka zhbllokuar rezultatin 1-0 në përballjen në transfertë ndaj Bylisit e vlefshme për javën e katërt në Superligë.
"Fenomenal" Vangjel Zguro, shënon supergol nga goditja këndit dhe feston me "shqiponjë" Pas një karriere në klubet shqiptare, Vangjel Zguro prej një viti është transferuar në Amerikë në “USL League One” .
Interi nuk ndalet, kjo është goditja më e fundit Contes në merkato Interi këtë sezon bëri ndoshta merkaton më të mirë të viteve të fundit. Zikaltrit afruan lojtarë me emër si Lukaku, Sanc
Tifozët e Fiorentinës tërbohen pas përkthyeses së Riberisë (FOTO LAJM) Franck Ribery ka ndezur entuziazmin e Firences dhe, mes konferencës për shtyp dhe prezantimit në stadiumin "Franchi" par
Si u vra Loshi i Karbunarës: Goditja që transformoi "të tmerrshmin" e Beratit, Lul Cakën Loshi i Karbunarës djali i tezes së Lulzim Cakës, ishte njeriu që mbështeti ngjitjen e Cakës në krim. Dy kushërinjtë ish
EUROPA LEAGUE/ Bakaj imiton Messin, shënon super gol nga goditja e dënimit (VIDEO) Elis Bakaj vazhdon formën e mirë të sezonit të kaluar, ndërsa në ndeshjen e sotme mes Shaktjor Soligorskit dhe Esbjergut
Barazohet derbi, Ronaldo supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Juventusi ka barazuar rezultatin në 1-1 ndaj Interit në ndeshjen miqësore që po zhvillohet në Kinë. Është Cristano R
6 problemet shëndetësore që mund t’i kuptoni prej syve Sytë janë të lidhura me sistemin nervor qendror dhe gjithçka tjetër në trup. Çdo gjë që prek trup, ndikon gjithashtu edh
Juventusi bën goditjet e mëdha, kjo javë është vendimtare Me të zgjidhur tashmë çështja e trajnerit, falë edhe konferencës së parë mediatike të kaluar me sukses nga Maurizio Sarr
E kryer, De Ligt pranon ofertën e Juventusit Matthijs de Ligt shumë shpejt do të jetë një lojtar i Juventusit. Mediat italiane e bëjnë fakt të kryer se mbrojtësi hol
Vjen goditja tjetër për Loredanën pas padisë për 900 mijë franga Reperja kosovare Loredana Zefi, po akuzohet nga një çift zviceran nga Valais se ua zhvati përmes mashtrimit 900 mijë fra
Goditja e trafikantëve në Sarandë, mes tyre edhe një futbollist (FOTO LAJM) Detaje të reja kanëdalë nga aksioni i policisë në Sarandë në të cilin u shkatërrua një grup që merrej me trafikimim e lë
Përfundon goditja e grupit kriminal në Sarandë, arrestohet edhe një zv.drejtor Ka përfunduar operacioni i madh për ndalimin e personave të rrezikshëm në Sarandë nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë si
Dortmund shënon golin e dytë nga goditja e dënimit (VIDEO) Paco Alcacer ka dyfishuar rezultatin për Borussia Dortmund në minutën e 41’ të takimit. Werder ka pësuar një goditje
Supergoli i fundjavës shënohet në Spanjë (VIDEO) Në Spanjë luhet java e 35-të e La Ligas. Kjo e shtunë është hapur me ndeshjen Atheltic Bilbao-Alaves, dy skuadra që k
Çfarë "perle" e Xavi-t, spanjolli nuk i harron golat (VIDEO) Edhe pse është në moshën 39-vjeçare, Xavi Hernandez vazhdon t’i mrekullojë tifozët me klasin e tij. Ish-kapiteni i B
Arsenal mposht minimalisht Watford, rikthehet në zonën Champions (VIDEO) Arsenal ka fituar 1-0 ndaj Watford dhe rikthehet në vendin e katërt që do t’i mundësonte kualifikimin në Champions Leagu
Goditja e grupit kriminal në Tiranë, ky është i arrestuari (FOTO LAJM) Një super-aksion ka goditur një grup të strukturuar kriminal i përfshirë në trafikun ndërkombëtar të drogës. Mësohet se
Skolari: CR7, goditja më e madhe që mund të bënte Juvja Me Ronaldo da Liman fitoi Botërorin e vitit 2002 me Brazilin, por Luis Felipe Skolari ishte edhe ai që i dha mundësinë R