goditja

Talenti i Realit shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Real Madridi ka bërë një blerje të goditur këtë verë, dhe ai është 18 vjeçari, Vinicius Jr. Talenti brazilian u ble
Sëmundja që po u merr jetën para kohe shumë njerëzve Goditja në tru shfaqet kur ndërpritet ose ulet furnizimi me gjak në një pjesë të trurit, duke penguar kështu furnzimin m
Arsenali në avantazh, Mustafi shënon një gol fantastik (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Cardiff City. Goli i avantazhit erdhi në minutën e 11' nga një goditje fantastike
"Çmendet" Di Maria! Ky është supergoli nga goditja e këndit (VIDEO) PSG po përballet me Nimes ndaj të cilëve ka kaluar në avantazh me anë të Neymar. Neymar shtyu në rrjet një top të kt
Ky është dëmtimi i dhimbshëm i lojtarit të Licester (VIDEO) Në minutën e 79' lojtari i Licester City, Ben Chilwell, është dëmtuar keq dhe është dashur disa minuta që të marrë veten
Partizani në avantazh, shënohet goli më i bukur i javës (VIDEO) Partizani ka kaluar në avantazh 1-0 përballë Kamzës. Në minutën e 67’ ishte Bruno Telushi shënon një super gol nga go
Dalin pamjet e para nga goditja e Parlamentit në Angli (VIDEO) Një automjet ka kaluar murin mbrojtës dhe ka goditur ndërtesën e Parlamentit Britanik në Londër,shkruan albeu.com. Më
Njihuni me njerëzit i deshi fati në momentin e fundit (FOTO LAJM) Goditja e rrufesë mund të shkaktoj lëndime të rënda trupore e në disa raste edhe vdekjen, dhe atë për vetëm brenda një s
Dallimi midis atakut kardiak, pushimit të zemrës dhe goditjes në tru, shenjat paralajmëruese Njohja e shenjave paralajmëruese dhe e dallimeve midis atakut kardiak e goditjes në tru mund t’ju shpëtojë jetën. Si
Çmendet Di Maria! Ky është supergoli nga goditja e dënimit (VIDEO) Pjesa e parë e ndeshjes mes PSG dhe Monacos, e vlefshme për Supërkupën e Francës është mbyllur me rezultata 2-0 në favor
Ibrahimi i jep fitoren Shkëndijes, kualifikimi mbetet një hap larg (VIDEO) Shkëndija mposhti Sherifin e Tiraspolit me rezultatin minimal 1-0 në takimin e zhvilluar në Shkup të vlefshëm për turin
Çfarë humbet Kane, goditja e parë që nxjerr jashtë në Botëror (VIDEO) Harry Kane ka pasur rastin të kalojë në epërsi skuadrën e Anglisë, por nuk e ka arritur të gjejë rrjetën. Pas një zbr
Goditja fatale/ Makinës i del goma dhe fluturon mbi kokën e motoristit (VIDEO) Një motoçiklist ka humbur jetën kur një veture i doli rrota nga vendi dhe fluturoi drejt e në kokën e motoçiklistit, që
Neuer mbron Loris Karius, ndikoj goditja me brryl nga Ramos Portieri i Liverpool, Loris Karius ka rënë në sulmin e kritikave të shumta për sa i përket paraqitjes së tij në finalen
Goditja e fundit, Xhafaj shkrin të gjitha strukturat e Tahirit Fatmir Xhafaj duket i vendosur për t'i dhënë fund epokës së Saimir Tahirit në Ministrinë e Brendshme. Me vendimin e
Vetëm Messi para Bardhit për gola nga goditja e lirë (VIDEO) Levante fitoi me rezultat 1-3 ndaj Athletic Bilbaos në La Liga. Enis Bardhi me dy golat e tij nga gjuajtjet e lira i dha
OKB voton nëse do të nisë goditja ushtarake, Rusia bën kërcënimin e frikshëm Rusia ka vënë veton ndaj një rezolute të propozuar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, lidhur me sulmin e dyshuar kimik
Perez i thur elozhe Ronaldos për golin që realizoi kundër Juves Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez nuk i kurseu elozhet për Cristiano Ronaldon i cili kundra Juventusit shënoi
Super Dybala, goli i mrekullueshëm kalon Juventusin në avantazh (VIDEO) Juventus ka gjetur golit e parë të avantazhit kundër Beneventos. Ka rezultuar decizive goditja e Paolo Dybalas, i cil
Këshilla e Maradonas në vitin 2009, çelësi i suksesit të Messit nga goditja e dënimit (VIDEO) Lionel Messi nuk e ka ndërmend të ndalet së shënuari gola nga gjuajtjet e lira. I treti radhazi dhe numër 33-të në ka