999 rezultate për

goditi

Italia dyfishon rezultatin ndaj Greqisë (VIDEO) Italia ka arritur të shënojë golin e dytë dhe të sigurisë përballë Greqisë. Pas një 'lumë' pasimesh nga Italia Bernad
Goditi arkitektin e Bashkisë Vlorë, arrestohet një person Një person është arrestuar ditën e sotme në Vlorë. Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin E.C., 47 vjeç, banues
VOA zbulon detaje të reja: Si policia greke goditi rrjetin e trafikut të drogës Shqipëri-Turqi Policia greke dha të martën të dhëna zyrtare lidhur me operacionet ndaj një rrjeti ndërkombëtar të trafikut të drogës, a
I goditi rrufeja në udhëtim, drejtuesit e Hertha Berlin tregojnë tmerrin që përjetuan Ekipi e Hertha së Berlinit ka kaluar minuta ankthi pas fitores 4-0 në transfertë kundër Koln. Një rrufë goditit avion
Shoferi shmangu një aksident pasi një person e goditi me tullë në xham (VIDEO) Një person në londër ka goditur xhamin e makinës me një tullë ndërkohë që automjeti po ecte me 80 km/h në autostradë.
E FRIKSHME/ Tërmeti që goditi Shqipërinë, do e shkatërronte Stambollin (FOTO LAJM) Gati dy dekada nga tërmeti shkatërrimtar që goditi rajonin e Marmarasë, banorët e Stambollit janë të ndërgjegjshëm se nj
Tërmeti i 6 pas mesnate goditi Shqipërinë Një tjetër tërmet, i 6 pas mesnate ka goditur Shqipërinë rreth orës 06:47 të mëngjesit. Mësohet se tërmeti ka qenë i
DETAJE/ Goditi me çekiç shitësen, ky është grabitësi që punon si mësues Një 45 vjeçar nga Elbasani ka përfunduar në prangat e policisë, pasi ka tentuar të grabisë një supermarket. Ngjarja k
Pranga shoferit të dehur, goditi makinën e policisë në tentativë për të ikur Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës për drejtim të mjetit në gjendje të dehur. Policia u sinjalizua n
Ishin lidhur në gardh metalik, rrufeja iu mer jetën 23 lopëve (VIDEO) Një rrufe ka iu ka marrë jetën 23 lopëve. Fillimisht rrufeja goditi njërën prej kafshëve dhe më pasi "udhëtoi" përgjatë
Goditi me sende të forta nënë e bijë, në pranga 27-vjeçari Kapet dhe shoqërohet në Polici për veprime të mëtejshme autori i ngjarjes në Gumenicë të Selenicës për të cilin mësohet
Goditi me sëpatë vajzën dhe nusen e xhaxhait, arrestohet 27-vjeçari Policia e Vlorës ka bërë ndalimin e një shtetasi në fshatin Gumenicë i cili qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait
Sherr mes të moshuarash, 73-vjeçarja godet me tullë për vdekje 82-vjeçaren Një mosmarrëveshje mes dy fqinjëve, njëra 73 vjeçare dhe tjetra 82 vjeçare përfundoi tragjikisht pasi kjo e para e godit
Uragani "Dorian" troket në Kanada, shkakton dëme materiale Pas shkaktimit të dhjetëra viktimave dhe dëmeve të mëdha materiale në Ishujt Bahamas dhe Shtetet e Bashkuara, stuhia “Do
Pamje të frikshme, tragjedia e madhe që ka shkaktuar uragani në SHBA (FOTO LAJM) Me një shpejtësi 185 km në orë, Uragani Dorian goditi bregdetin Juglindor të Shteteve të Bashkuara me erë dhe shira të f
Goditi me grusht 3 punonjës në hotel, arrestohet reperi i njohur (FOTO LAJM) Fetty Wap është arrestuar në Las Vegas të dielën në mëngjes pas një sulmi ndaj tre punonjësve të një hoteli, sipas Assoc
Aksidenti horror i merr jetën pilotit 22-vjeçar në Formula 2 Shoferi francez, Anthoine Hubert ka gjetur vdekjen pas një aksidenti tragjik gjatë garës në Formula 2 në Grand Prix-in
Më goditi mamin, Adelina Ismaili tregon përleshjen me Leonora Jakupin Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
Rooney bën "të fortin", godet me të bërryl kundërshtarin dhe del me te kuq (VIDEO) Wayne Rooney nuk gjen qetësi në kampionatin amerikan. Së fundmi anglezi është përjashtuar nga lojta teksa goditi me bërr
U kritikua se goditi të pasmet e modeleve, milioneri italian ka dy fjalë për komentuesit (FOTO LAJM) Gianluca Vacchi është një prej milionerëve më të njohur italianë. Ai njihet për jetën e shfrenuar, luksoze dhe të mbushu