999 rezultate për

godet

Tërbohet lojtari në Francë, godet keq kundërshtarin në organin gjenital (VIDEO) Një episod i pazakontë u regjistrua në sfidën mes Montpelier dhe Reims e vlefshme për kampionatin francez. Në minutën
Godet sërish Sazan Guri: Mbajtja e maskës të bën me pak budalla! Ambientalisti Sazan Guri ka dhënë një opinion të tij në lidhje me mbajtjen apo jo të maskave. Ambientalisti i njohur
Tërmeti godet Kretën 10 herë brenda pak orësh, banorët në panik Kreta sot është zgjuar nga tërmete, duke ngjallur kështu panik te banorët. Presidenti i Qendrës Kombëtare Sizmologjik
E ndjek fati i keq, Djokovic godet përsëri arbitrin (VIDEO) Duket se tenisti serb, Novak Djokoviv, nuk ka një marrëdhënie shumë të mirë me gjyqtarët që janë në ndeshjet që zhvillon
Punonjësi i Policisë së Burgjeve godet me tytën e pistoletës 39-vjeçarin Policia njofton se rreth orës 20:15, në Paskuqan në periferi të Tiranës, 49-vjeçari Lavdrim Mena, punonjës i policisë së
Plasin polemikat në Man United-Tottenham, Lamela godet Martialin dhe të kuqin e merr francezi (VIDEO) Polemika të mëdha kanë plasur në supersfidën Manchester United-Tottenham. Në minutën e 30 të ndeshjes një përplasje
27 vjeçari me BMW godet policin dhe arratiset, "Shqiponjat" vihen në aksion Një 27 vjeçar është arrestuar nga Policia në Tiranë, pas një aksioni nga ana e forcave “Shqiponja” dhe “Shigjeta”. Kë
Radha e Krujës dhe Divjakës, OFL "godet" pesë të tjerë Operacioni Forca e Ligit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë pesë pers
Vendi nuk gjen qetësi, një tjetër tërmet godet Shqipërinë Pak minuta më parë, është regjistruar një tërmet me magnitudë 3.5 të shkallës Rihter me epiqendër 15 km në juglindje të
Stuhia godet Romën, përmbytje në rrugët e qytetit Stuhia ka goditur mbrëmjen e djeshme Romën duke shkaktuar përmbytje. Autoritetet kanë bërë thirrje që qytetarët të tr
Rrufeja godet futbollistët gjatë ndeshjes, shumë përfundojnë në spital Rrufeja lëndoi 14 futbollistë adoleshentë gjatë ndeshjeje në Zvicër. Në takimin e zhvilluar dje në Saint Gallen midis
Po festonte ditëlindjen në shtëpi, godet arbitrin me shishe (VIDEO) Ndeshja mes Hajdukut dhe PKB u ndërpre në minutën ne 43-të takimit. Kjo pasi ndihmësi i arbitrit, Teodor Frenk u godit n
Cikloni godet Greqinë: Varka me 50 migrantë humb kontrollin në det Cikloni “Ianos” godet ishujt e Greqisë. Një barke me rreth 50 migrantë ka humbur kontrollin ne zonën detare midis Katako
LIVE/ Cikloni mesdhetar godet brigjet e Greqisë, erëra të forta dhe rrebeshe shiu Brigjet greke janë prekur nga cikloni, i shoqëruar me erëra të forta dhe shira të rrëmbyeshëm. Kefalonia, Ithaca dhe
Cikloni godet Greqinë, si do të ndikojë në Shqipëri (VIDEO) Që prej ditës së djeshme deti Jon dhe Peloponezi perëndimor janë goditur nga një ciklon mesdhetar. Sipas mediave greke,
Cikloni Mesdhetar godet pjesë të Italisë dhe niset drejt Greqisë: Dallgë mbi 6 metra! Një ciklon mesdhetar, i njohur gjithashtu si Medicane dhe i quajtur “Cassilda” po kalon Detin Jon dhe mund të ndikojë në
Godet Tayna: Jam ëndrra e çdo vjehrre (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të suksesshme të momentit. Prej disa ditësh, reperja ndodhet në SHBA, ku po shijon di
COVID-19 godet rëndë familjen në Gramsh, vdes nusja dhe vjehrra Një familje në Gramsh është goditur rëndë nga COVID-19. Një 55-vjeçare, nuse e shtëpisë ka humbur jetën ditën e sotme
Tërmeti godet Greqinë, ku ishte epiqendra Një tërmet me magnitudë 4.2, të shkallës Rihter u regjistrua në orën 06:01 mëngjesit të sotëm në lindje të ishujve Alkyo
Tepër i stresuar dhe i inatosur, shikoni si e godet topin te reklamat Messi (VIDEO) Lionel Messi është rikthyer në stërvitje em Barcelonën. Ai sot ka stërvitur vetëm pasi që ende nuk e ka bërë testin e