999 rezultate për

gocat

Noizy "çmend" gocat me muskujt e tij (FOTO LAJM) Noizy duket në formë shumë të mirë fizike. Reperi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ai duket n
"Tërmet.. i q... robt.." Gjiknuri gjen kohë për ironi pas skandalit të përgjimeve (FOTO LAJM) Sipas përgjimeve të gjermanes Bild, ish ministri Damian Gjiknuri rezulton i përfshirë në shitblerje të votovae dhe në nj
Gocat sherr me njëra-tjetrën në shkollën fillore të Prizrenit, çunat bëjnë tifo (VIDEO) Një rrahje si në filma ka ndodhur dje në Komunën e Prizrenit. Por, këtë herë, përleshja ndodhi në mes të disa vajzave në
Ekipi negocatior e nisi me dështime punën Ekipi negociator ka shkelur premtimin e parë të dhënë se të mërkurën do ta votojë platformën për bisedime me Serbinë dhe
Këngëtarja Lindita Theodhori ka një këshillë për gocat e reja në muzikë Këngëtarja Lindita Theodhori u dha një këshillë të gjitha artisteve të reja nga studio e “Top Show Magazine”. “Para s
Osmani: Superkupën ta luajmë me gocat e Partizanit, kujt i djegin të sharat e mia, le të… Tefik Osmani, foli pas ndeshjes për Supersport, për fitimin e Kupës, por edhe për sezonin në tërësi me Skënderbeun, ku e
Gocat e Monikës lënë nam në mes të Tiranës (VIDEO) LSI ka zgjedhur një mënyrë të shëmtuar të bërjes opozitë ndaj maxhorancës, me të cilën bashkëjetonin deri disa muaj më p
Gocat e "babit" që po çmendin Instagram-in (FOTO LAJM) Të bukura, plot klas e elegancë, ato janë vajzat bukuroshe të politikanëve në Shqipëri. Të rrethuara nga luksi dhe u