999 rezultate për

goal

FIFA ka një lajm fantastik për Paul Pogba Ylli i Juventusit, Paul Pogba, është nominuar në njëmbëdhjetëshen më të mirë të vitit nga FIFA. Portali Goal.com mend
10 futbollistët që kanë pasur ose kanë në krah një Miss (FOTO LAJM) "Miss-et" dhe futbollistët duket se janë një simbioz e pandashme. Futbollistët më të njohur, dhe ata më simpatikët përgj
10 dribluesit më të mirë në Europë (FOTO LAJM) Për të fituar një ndeshje futbolli ndonjëherë duhet edhe kualiteti i një futbollisti që mund të bëjë diferencën në fushë
Goal.com/ Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në Champions (FOTO LAJM) Mbrëmë janë mbyllur të gjitha ndeshjet e fazës së grupeve në Champions. Portali "goal.com" ka përzgjedhur edhe 11-shen m
Ja karikatura e ditës ne futboll (FOTO) Demtimet te Arsenal sa vijne dhe behen me te shumte. Te fundit ne rradhe jane Alexis Sanchez dhe Santi Cazorla, te cilet
Ja karikatura e ditës ne futboll (FOTO) Lionel Messi është personazhi kryesor i karikaturës së ditës nga Goal.com. Portali me i madh sportiv ne Europe ka z
Messi mposht Ronaldon, fiton "Goal 50" (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka fituar për të katërtën herë me radhazi çmimin "Goal 50". Argjentinasi mposhti Cri
Juve dominon në listën e "Goal 50" (FOTO LAJM) Uebsajti prestigjioz 'Goal.com" së fundmi ka lançuar edhe listën me 50 yjet që janë pjesë e "Goal 50" një çmimi që jepet
Ja si do luajë Shqipëria dhe ekipet e tjera në “Euro 2016” (FOTO LAJM) Sajti i mirënjohur, “Goal.com”, në versionin e vet të gjuhës italiane, ka botuar sot top-formacionet, me të cilat mund t
11-shja më e mirë e javës në Champions (FOTO LAJM) Këtë mesjavë janë luajtur ndeshjet e katërta në grupe në Ligën e Kampionëve, teksa nuk është se ka pasur shumë surpriza
Karikatura e ditës / CR7 "frymëzon" Goal-in (FOTO) Cristiano Ronaldo frymëzon Portalin Goal.com për karikaturën e ditës. Ylli i Real Madrid nuk arriti të shënojë gol në
Formacioni i fazës eliminatore të Euro 2016 (FOTO LAJM) Portali “Goal.com” ka publikuar formacionin ideal të fazës kualifikuese për Euro 2016. Por, në të nuk ka zënë vend asnjë
Congratulations! See you in France! Albania has defeated Armenia in Yerevan with the score 0-3, qualifying for Euro 2016. Albanian team scored two goals in
25 lëvizjet e mëdha që pritet të ndodhin këto ditë (FOTO LAJM) Merkato e transferimeve duket drejt fundit, por mos mendoni se kanë përfunduar edhe transferimet. Shumë skuadra të mëdha
Karikatura e ditës në futboll (FOTO LAJM) Athletic Bilbao ka turpëruar Barcelonën duke e mposhtur me rezultatin e thellë 4:0 në ndeshjen e parë të Superkupës së S
9 bomberat që mund të ndryshojnë ekip këtë verë (FOTO LAJM) Shumë klube si Manchester United dhe Arsenal, janë në kërkim të një sulmuesi të ri. Por, kush është në dispozicion.
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Victor Valdes dhe Rafael nuk janë ftuar nga Louis Van Gaal për stërvitjet parasezonale të skuadrës. Trajneri holandez
Ja si duket formacioni i Barçës me Arda Turan (FOTO LAJM) Goal.com ka publikuar formacionin e Barcelonës me Arda Turanin nga minuta e parë. Sipas këtij formacioni, Arda Turan du
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Messi humbi edhe një tjetër mundësi për të fituar një trofe me Argjentinën. "Pleshti" mesa duket nuk ka aspak fat me kom
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Parma ka marrë një goditje të rëndë të hënën. Skuadra italiane ka falimentuar pasi në adresë të shoqërisë nuk mbërriti a