999 rezultate për

goal

Asnjë futbollist i Real Madridit në formacionin më të mirë të sezonit (FOTO LAJM) Faqja e njohur futbollistike Goal ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit në elitën e futbollit në Spanjë. Në 11-
Muric në ekipin e vitit U-21 në Premier League (FOTO LAJM) Portieri i Kosovës, Arijanet Muric, është përzgjedhur në ekipin më të mirë U21 në Premier Ligë, nga "Goal". Talenti k
Goal ka përzgjedhur "Ekipi i Vitit" në Premierligë (FOTO LAJM) Manchester City është bërë ekipi i parë pas një dekade që e mbron titullin në Premierligë. Skuadra e Pep Guardiolës u
Barcelona gati të pranojë 80 milion euro për Coutinho Barcelona është e gatshme t’i dëgjojë ofertat për Philippe Coutinho, dhe do të pranojë ta shesë për 80 milionë euro, rap
Ardhja e Zidane ashpërson përplasjen Real-Juventus për Icardin? Sipas TyC Sports, sulmuesi argjentinas Mauro Icardi do t’i bashkohet Juventusit ose Real Madridit gjatë verës së këtij v
"Modric meriton të jetë lojtari më i mirë në botë" Luis Figo beson që mesfushori i Kroacisë dhe Real Madridit, Luka Modric do të ishte mirë të fitonte këtë vit Goal 50.
Barcelona fiton ndaj Tottenham vetëm falë penalltive Barcelona ka arritur të fitojë kundër Tottenham vetëm falë penalltive pasi rezultatti i kohës së rregullt është mbyllur
Juventus bëhet një makinë e frikshme me blerjen e Ronaldos Ronaldo te Juventusi është bërë fakt i kryer nga mediat pranë dy klubeve respektive. Momentalisht CR7 së bashku me fa
Super Pogba, shënon dy goal për dy minuta ndaj Cityt (VIDEO) Paul Pogba ka bërë çmendurinë duke shënuar dy gola për dy minuta ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium" Francezi g
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Protagonist i karikaturës së ditës nga faqa angleze, Goal.com për ditën e hënë është klubi londinez, Chelsea. Skuadra
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Protagonist i karikaturës së ditës të Goal.com për ditën e mërkurën padyshim është klubi francez, Paris Saint-Germain.
Radas i sinqertë: Nuk e vë dorën në zjarr që Skënderbeu nuk ka manipuluar rezultat Portali i njohur Goal.com, ka shtruar një pyetje që po vret dhe ndjenjat e tifozëve shqiptar. A duhet të dënohet Skëndër
Cristiano Ronaldo tregon se si Reali mund të fitojë kundër PSG ​Lenia jashtë Kupës së Mbretit dhe titullit kampion të Sanjës nuk i’a kanë humbur shpresat lojtarit më të mirë të
Juan Mata ka shumë sukses me fondacionin "Comon Goal" Mesfushori spanjoll i Manchester United, Juan Mata krijoi iniciativën për të afruar akoma më shumë futbollin me personat
Ronaldo përsëri fitues kundër Messit (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo edhe një herë tjetër këtë vit e ka mposhtur Leo Messin, pasi është përzgjedhur si futbollisti më i mir
Goal publikon 50-të lojtarët më të mirë për vitin 2017 Faqa sportive Goal.com ka publikuar listën e 50 futbollistëve më të mirë në botë për vitin 2017. Gazetarët nga 37 edi
GOAL MILAN, SUSO BARAZON SHIFRAT (VIDEO) Suso Fernandez ka shënuar golin e barazimit në derbin që po luhet Inter 1-1 Milan. /albeu.com/
"Goal.com" shkruan për babain shqiptar të Arsenalit (FOTO LAJM) Një fans i Arsenalit nga Kosova, e ka emëruar djalin e tij të porsalindur Arsenal, pasi ka dashuri të madhe për klubin l
Barcelona çon ndërmend Paulinhon Barcelona po mendon për një emër surprizë në këtë merkato vere. Sipas Goal.com, katalanasit në kërkim të një mesfusho
FSHF nis programin “Goalkeeper UEFA A” Federata Shqiptare e Futbollit në bashkëpunim me UEFA-n startojnë programin “Goalkeeper UEFA A” që synon rritjen e cilës