31 rezultate për

goal

Goal.com: Lionel Messi, mė i miri i dekadės sė fundit (FOTO LAJM) Nė njė sondazh tė organizuar nga faqja Goal.com, Lionel Messi ka rezultuar tė jetė mė i votuari si futbollisti mė i mirė
Goal.com: Ja cili ėshtė ekipi i javės nė Seria A (FOTO LAJM) Faqja Goal.com ka publikuar ekipin e pėrzgjedhur tė Seria A pėrgjatė kėsaj jave. Si portieri mė i mirė i javės ėshtė
Goal.com: Ja kush do tė jetė trajneri i vitit Faqja Goal.com ka kryer njė sondazh dhe nė bazė tė rezultateve tė saj rezulton se trajneri i vitit me mė shumė vota ėsht
Goal.com: Ja kush e fiton Topin e Artė Sipas njė sondazhi tė fundit tė zhvilluar nga Goal.com, fitues i Topit tė Artė do tė jetė Cristiano Ronaldo. Afėr 59
Udinese-Roma, goli fantazėm i Astorit (FOTO LAJM) Shumė dyshime pėr golin e Davide Astorit, qė i dha fitoren Romės nė transfertėn e sotme nė Udine. Pėr arbitrin e vijės f
Goal.com: Ja ekipi i sezonit nė La Liga (FOTO LAJM) Goal.com ka bėrė pėrzgjedhjen e ekipit mė tė mirė tė sezonit tė parė nė La Liga. Nė njėmbėdhjetėshen mė tė mirė domin
Top 11 i fazės sė grupeve nė Champions, Goal.com le jashtė CR7-ėn (FOTO LAJM) Pas pėrfundimit tė fazės sė grupeve tė Champions League, portali mė i madh sportiv nė Europė "Goal.com" ka publikuar for
Galliani letėr Tavecchios: Koha tė pėrdoret teknologjia (VIDEO) Dy ditė pas ndeshjes Milan-Udinese, ndeshje nė tė cilėn u mohua njė gol i Adil Rami, administratori i deleguar i kuqezin
Goal.com: Tre finalistėt e "Topit tė Artė", pėrjashtohet Messi (FOTO LAJM) Lionel Messi nuk ėshtė as nė treshen e finalistėve pėr "Topi i Artė 2014". Portali mė i madh sportiv nė Europė, "Goal.co
"Topi i Artė 2014", ja 23 yjet e injoruar (FOTO LAJM) FIFA publikoi sot listėn e me 23 futbollistėt qė do tė garojnė pėr ēmimin "Topi i Artė 2014" dhe nė tė mungojnė njė numė
Mavraj dhe Xhaka nė formacionin e "Goal.com" (FOTO LAJM) Shqipėria pushton Europėn. Pas portugalisė, artmata kuqezi zbarkon nė gjithė kontinentin, duke zgjeruar kufijtė e triumf
Chelsea pėr t'u pasur frikė, ata kanė njė sulmues tė vėrtetė (VIDEO) Chelsea ka mposhtur Real Sociedadin me rezultatin 2-0, dy gola tė shėnuar nga Diego COsta nė minutėn e parė dhe tė 7 tė
Ēmimet "Goal", CR7 barazon Messin (FOTO LAJM) CRonaldo ka fituar pėr herė tė tretė nė karrierė ēmimin si futbollisti mė i mirė i sezonit, i dhėnė nga portali prestigj
Arsenali nuk ndalet: 40 milionė pėr Sanchez Pas Juventusit dhe Liverpoolit nė garė pėr tė marrė shėrbimet e Aleksis Sanchez ka hyrė edhe Arsenali. Sipas Goal.com pa
Goal.com: Top 11 i Champions League (FOTO LAJM) Portali mė i madh sportiv nė Europė Goal.com ka dizenjuar ekipin ideal tė Champions League 2013-2014, ku dominon kampion
Sabella: Messi vetėm po pėrmirėsohet Trajneri i Argjentinės, Alejandro Sabella, ka lavdėruar aftėsinė e Lionel Messi pėr tė pėrmirėsuar lojėn e tij, derisa y
Goal.com: Top 11 i "Topave tė Artė" (FOTO LAJM) Portali sportiv mė i madh nė Europė "Goal.com" ka krijuar formacionin mė tė mirė tė tė gjitha kohėrave me lojtarėt qė ka
"Goal.com": Top 11 i Bundesligės (FOTO LAJM) Portali mė i madh sportiv nė botė, "Goal.com", ka prezantuar Top 11 mė tė mirė tė raundit tė parė pėr Bundesligėn gjerma
Primera Division fitohet kėtė sezon nga skuadra e Real Madrid Primera Division do tė fitohet kėtė sezon nga skuadra e Real Madrid. Kėshtu shprehen disa prej analistėve tė Goal.com ku
Goal.com shpall Messin si lojtarin mė tė mirė nė botė Lionel Messi fiton pėr tė tretėn herė ēmimin si lojtari mė i mirė nė botė akorduar nga portali mė i madh i lajmeve tė fu
 
Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.

Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.