999 rezultate për

gnabry

Ish-trajneri i Gjermanisë: Gnabry dhe Sane do ti shkatërrojnë kundërshtarët Anësorët e Gjermanisë, Serge Gnabry dhe Leroy Sane, do t’i shkatërrojnë mbrojtjet e ekipeve kundërshtarë, sipas ish-traj
Bayerni "shpartallon" Dortmundin, shënon golin e katërt (VIDEO) Bayern Munich është duke shkatërruar rivalin kreysor, Borussia Dotmund në "Allianz Arena" me rezultatin 4-0. Pas gola
Bayern Munich përmbys shifrat, Gnabry realizon supergol (VIDEO) Bayern Munich ka përmbysur shifrat ndaj Augsburgut në transfertë. Skuadra e Kovac ka gjetur golin me Gnabry i cili m
Paraqitja impresionuese ndaj Tottenham, Gnabry hyn në histori (FOTO LAJM) Serge Gnabri, ishte pa dyshim lojtari më i mirë i skuadrës së Bayernit në fitoren 7-2 ndaj Tottenhamit. Gjermani shën
"Pokeri" ndaj Tottenham, Sule bën ndërhyrjen e rrëzikshme ndaj Gnabry (VIDEO) Serge Gnabry ishte heroi i Bayern Munich në fitoren 7-2 që gjiganti bavarez mori në transfertën angleze ndaj Tottenham H
Ish-sulmuesi Bayernit: Gnabry dhe Comman mund t’i zëvendësojnë Robben dhe Riberyn Serge Gnabry dhe Kingsley Coman i kanë aftësitë për t’i pasuar Arjen Robbenin dhe Franck Riberyn që në fund të këtij sez
Ylli i Bayern dyfishon rezultatin përballë Hollandës (VIDEO) Gjermania është duke bër një ndeshje të madhe të Johan Cruyff Arena. Pas golit të yllit Sane është radha e yllit tje
Gnabry e Lewa çojnë shifrat në 1-5 për Bayernin (VIDEO) Talenti i Bayernit, Gnabry ka arritur të lejë shenjë edhe këtë ndeshje, shkruan Albeu.com Ai po kalon një moment fant
Bayerni konfirmon lëndimin e Serge Gnabry Bayern Munich ka konfirmuar se Serge Gnabry ka pësuar një dëmtim në muskul gjatë fitores së Bayernit në Bundesligë kundë
Talenti gjerman Gnabry, i jep sërish avantazhin Bayern Munich (VIDEO) Talenti gjerman Gnabry ka shënuar golin e dytë të tij përsonal, duke i dhënë sërish avantazhin Bayern Munich. /albeu.com
Formacionet zyrtare: Gjermani - Holandë Gjermani dhe Holanda do të luajnë sonte ndeshjen e fundit në Ligën e Kombeve. Kjo ndeshje nuk ka asnjë objektiv, pas
Formacionet zyrtare: Francë - Gjermani Franca dhe Gjermania sonte do të luajnë në "Stade de France", ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Gjermania në kë
Bayerni zyrtarizon blerjen e radhës në merkato Bayerni ka zyrtarizuar sot afrimin e mesfushorit të Werder Bremen-it, Serge Gnabry. Futbollisti 21-vjeçar do të nënshkru