999 rezultate për

gloria

Ndahet nga jeta ikona e modës Ikona e modës, Gloria Vanderbilt është ndarë nga jeta të hënën në moshën 95-vjeçare. Lajmi u konfirmuar nga djali i s
Zëvendëson Alesian në Stop, kush është bukuroshja e re e Klanit (FOTO LAJM) Lajmi se Alesia Bami është larguar nga "Stop" bëri bujë javën e kaluar. Më pas deklaratat e modeles dhe balerinës u kome
Drogonin gjimnazistët me heroinë, shkatërrohet grupi i trafikantëve në Tiranë Policia ka shkatërruar një bandë narkotike në Tiranë duke vënë në pranga 3 shtetas. Të arrestuarit shpërndanin drogë "he
"Kulla e ferrit", dy të rinjtë italianë vdesin në krahët e njëri - tjetrit Një çift të rinjsh kanë humbur jetën mes flakëve në kullën Grenfell, pasi ndërtesa 24-katëshe në Londër u “përpi” nga zj
Hidhen poshtë thashethemet, Jay Z dhe Beyonce janë bashkë (FOTO LAJM) Sërish hidhen poshtë hipotezat se Jay Z dhe Beyonce janë ndarë, ku së bashku kanë performuar dhe dhuruar shumë puthje gj
Allegri i papunë, "e ngushëllon" Gloria (FOTO LAJM) Ish-trajneri i Milanit, Massimilano Allegri, është i papunë prej muajsh. Por, mesa duket, ai ka me çfarë të merret. I fo
Gloria Patrizi, "ngushëllimi" i Max Allegrit (FOTO LAJM) Milani ka shkarkuar teknikun nga Livorno Massimiliano Allegri dhe në vënd të tij do të vijë ish futbollisti i tij Claren
Gloria nuk kërkon lavdi Po, kështu është, kjo zonjë që, me sa di unë, po u afrohet të tetëdhjetave, vërtet nuk kërkon lavdi. Lavdia nuk bën pjes