999 rezultate për

globes

Çmimet "Golden Globes", cili film triumfoi këtë vit “Golden Globes 2021” ka qenë një triumf absolut për sezonin e katërt të “The Croën”. Në edicionin e 78-të të çmimeve,
La nam në "Grammy", këngëtari që u rrëzua nga shkallët bëhet meme e pavdekshme (FOTO LAJM) Nëse jeni të fiksuar pas memeve, me siguri kjo ju tingëllon e njohur. E dini që diku e keni parë, por s’jeni të sigurt?
U shpall e veshura më keq në Golden Globes: Rrjeti shpërthen në "meme" për fustanin e JLO (FOTO LAJM) U mbajt mbrëmjen e djeshme ceremonia e ndarjes së çmimeve "Golden Globes 2020" dhe një vëmendje të madhe morën edhe vesh
Golden Globes 2020: Lista e plotë e fituesve Është mbajtur mbrëmë edicioni i 77-të i ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Golden Globes”. Fituesit, të cilët i parapr
Pas nominimeve, Golden Globes kritikohet ashpër Pasi Golden Globes publikoi listën me nominimet përkatëse në secilën kategori, nuk munguan kritikat e ashpra në lidhje m
Publikohet lista e plotë e nominimeve për "Golden Globes 2020" Janë publikuar të gjitha nominimet për “Golden Globes 2020”, ceremoni kjo që është një tregues i rëndësishëm për filmat
Kjo vajzë e panjohur i bëri sfidë gjithë VIP-ave në Golden Globes (FOTO LAJM) Si gjithmonë, Golden Globes është plot me VIP-a dhe veshjet në tapetin e kuq ajën ato që marrin vëmendjen. Por këtë
Një nga të veshurat më bukur në Golden Globes, u vesh nga një shqiptar Vshjet e vipave dhe aktorëve ishin gjëja që u diskutua më shumë dhe mediat në gjithë botën kanë bërë dhe renditjen e tyr
Shkëlqyen në tapetin e kuq, çfarë veshën VIP-at në Golden Globes (FOTO LAJM) Padyshim është një nga momentet që ritet me shumë entuziazëm në të gjithë botën. Ndarja e çmimeve në Golden Globes me
Kendall nuk e vë ujin në zjarr, pas kritikave në “Golden Globes” Gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Golden Globes” modelja e famshme mori kritika të ashpra për aknet në fytyrë dhe f
Çfarë bën Kendall në Golden Globes?! Është ndoshta ndër të paktat herë kur prezenca e një prej anëtarëve të klanit Kardashian-Jenner acaron kaq shumë rrjetin
Oprah merr gjithë vëmendjen në Golden Globes Oprah Winfrey ka rrëmbyer gjithë vëmendjen në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, Golden Globes, që u zhvillua të dielën m
Golden Globes 2018: Ja kush trimfoi Golden Globes organizohen nga Shoqata e Shtypit të Jashtëm të Hollivudit dhe shihen si një tregues i filmave që vlejnë m
Pse të famshmit do të vishen me të zeza në “Golden Globes” Shumë yje të filmave u veshën me të zeza në ndarjen e çmimeve Golden Globes, në shenjë proteste ndaj ngacmimeve seksuale
Të gjithë me të zeza në Golden Globes, protestë kundër ngacmimeve seksuale Tapeti i kuq do të mbushet me veshje të zeza këtë vit në Golden Globes. Burime konfirmojnë për People se shumë aktorë të
Nicole Kidman shkon tap në "Golden Globes" Në një shkrim të publikuar nga revista "Woman’s Day", këtë javë, aktorja hollivudiane Nicole Kidman përflitet se e ka te
Beyonce në pritje të një fëmije? Së fundmi mediat e huaja dhe rrjetet sociale po qarkullojnë lajmin për një shtatzëni të mundshme të këngëtares amerikane
Kandidaturat për "Golden Globes 2013" Filmat "12 Years a Slave" dhe "American Hustle" udhëheqin me nga 7 nominime ceremoninë e këtij viti të ndarjes së çmimev