999 rezultate për

gladbach

Borussia M’Gladbach e pasur me talente, mesfushorin zviceron nuk e largon pa 45 milionë euro Denis Zakaria është shndrruar në një lider te Borussia M’Gladbachu e gjithashtu te Zvicra. Mesfushori 23-vjeçar po impr
Ish-ylli Interit shënon një gol të çmendur në Bundesligë, prekje "akrepi" (VIDEO) Valentino Lazaro ishte futbollisti i parë që Interi bleu pas emërimit të Antonio Contes, por te zikaltrit nuk arriti të
Shënohet goli i parë në Shakhtar Donetsk-Borussia Monchengladbach (VIDEO) Borussia Monchengladbach ka kaluar në avantazh 1-0 në sfidën ndaj Shakhtar Donetsk, e vlefshme për fazën e grupeve në L
Çfarë po ndodh me Realin? Monchengladbach dyfishon shifrat (VIDEO) Reali po dorëzon ndeshjen ndaj Monchengladbach. Vendasit kanë shënuar sërish me Turam pas një kundërsulmu ku gjetën
Befasohet Reali, Borussia Monchengladbach në avantazh (VIDEO) Real Madrid është befasuar nga Borussia Monchengladbach. Vendasit kanë kaluar në avantazh me Thuram në minutën e 35.
Formacionet zyrtare, Monchengladbach-Real Madrid Borussia Monchegladbach dhe Real Madridi kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin e fazës së dytë të grupeve në Li
Formacionet zyrtare, Inter-Monchengladbach Interi pret Borussia Monchengladbach në Ligën e Kampionëve. Formacionet zyrtare: Inter: Handanovic; D’Ambrosio,
CHAMPIONS/ Inter - Borussia Mgladbach, mungesat dhe formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas humbjes në derbi pas shumë vitesh, Interi tenton të rikthejë buzëqeshjen në Champions League përballë Borussia Mglad
Dortmund nuk zhgënjen në ndeshjen e parë të sezonit, mposht bindshëm Gladbach (VIDEO) Borussia Dortmund e ka nisur sezonin e ri në Bundesliga me një fitore bindëse. Në atë që pritej të ishte një derbi i
Publikohet kalendari i Bundesligës, javën e parë luhen dy supersfida Bundesliga ka hedhur shortin për sezonin e ri dhe tashmë dihen ndeshjet e javës së parë. Ky sezon do të filloj me dat
Formacionet zyrtare: Bayern-Monchengladbach (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bayern Munich -Borussia Monchengladbach. Ndeshja mes Bayern dhe Gladba
Borussia Monchengladbach mposht në transfertë Frankfurtin (VIDEO) Borussia Monchengladbach e rinis kampionatin në mënyrë perfekte, duke mposhtur në transfertë Eintracht Frankufrtin me re
Dy të infektuar me koronavirus te Moenchengladbach Dy persona kanë rezultuar të infektuar me koronavirus te Borussia Moenchengladbachu, pas raundit të dytë të testeve, shk
Ter Stegen nuk e përjashton mundësinë e rikthimit në Gladbach E ardhmja e portierit të Gjermanisë është në pikëpyetje, me kontratën e tij te Barcelona që po afrohet me fundin. Pal
"Për t’u duartrokitur", ky është gjesti fantastik i lojtarëve të Monchengladbach Lojtarët e Borussia Monchengladbach kanë kërkuar vullnetarisht të heqin dorë nga një pjesë e pagave të tyre për të ndihm
Dortmund siguron fitoren e 4 rradhazi, mposht Monchengladbach (VIDEO) Borussia Dortmund ka fituar derbin e xhiros së 25-të në Bundesligë, duke e mundur në udhëtim Borussia Monchengladbach, 1
Rashica ndër sulmuesit më të mirë për revistën e madhe gjermane Sulmuesi kosovar i Werder Bremenit, Milot Rashica, e ka fituar vendin e katërt në listën e sulmuesve më të mirë në Bunde
Bayern Munchen mposhtet me përmbysje nga liderët e Bundesligës (VIDEO) Bayern Munich është mposhtur me rezultat të ngushtë 2:1 nga Borussia Monchengladbach. Ishte Perisic që shëni për t’i
B. Monchengladbach përmbys rezultatin ndaj Bayern Munchen (VIDEO) B. Monchengladbach po tregon se me meritë absolute qëndron lart Bayern Munchen në renditje. Vendasit arritën të përmb
Bayern Munchen kalon në avantazh ndaj B. Monchengladbach (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, miqtë kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në pjesën e dytë. Për