999 rezultate për

gjysmen

Ina Kollçaku bën deklaratën e fortë: 100 qytetarë kanë në pronësi gjysmën e Tiranës Ina Kollçaku drejton një zyrë imobiliare dhe thotë se shumë individë blejnë prona me emra të tjerë. Diskutimi i sotëm
Ka vaksinuar me dozën e parë gjysmën e popullsisë, ky shtet synon rihapjen e plotë të ekonomisë Izraeli synon të rihapë ekonominë nga 5 prilli, pasi të ketë vaksinuar të gjithë popullsinë e përshtatshme kundër korona
Ngërçi i rrezikshëm, AstraZeneca i jep BE-së vetëm gjysmën e vaksinave të premtuara AstraZeneca i ka raportuar Bashkimit Evropian se pret të dorëzojë më pak se gjysmën e shifrave të vaksinave Covid-19 për
Do jepen vetëm gjysmat e vaksinave, BE merr goditjen e parë anti-COVID Kompania që prodhon vaksinën kundër COVID-19, AstraZeneca ka paralajmëruar vendet e BE-së të presin mungesa në dërgesat
Shërimi nga Covid: Simptomat e bezdisshme që mbeten në gjysmën e pacientëve Hulumtimi i paraqitur në konferencën ESCMID (Shoqata Evropiane e Mikrobiologjisë Klinike dhe Sëmundjeve Infektive) mbi s
Zyrtare: Luka Jovic rikthehet te Eintracht Frankfurt Jovic kaloi të Reali në vitin 2019 për 63 milionë euro, por dështoi të gjejë vend në formacionin e Zidanes duke bërë par
Vdiq nga tumori, aktori i kishte dhuruar gjysmën e pagës koleges Një aktor tejet i talentuar, por dhe nje njeri i jashtëzakonshëm: gjithmonë e më shumë dëshmitë e njerëzve që e kanë njo
Reali do ta heqi me zor Balen, i paguan gjysmën e pagës për ta larguar Real Madridi dorëzohet para Gareth Bale. Klubi madrilen e ka të qartë që nuk mund të përfitojë para nga shitja e uellsia
U mbajtën gjysmën e rrogës nga COVID-19, Murrizi e Roshi kërkojnë me ngulm pagën dhe shpërblimet Në muajin mars, kur nisi edhe pandemia e Covid-19, me një vendim të marrë nga byroja e kuvendit, u vendos që deputetëve
Adam Traore dhuron spektakël, shikoni sa mbrojtësa merr zvarrë (VIDEO) Sulmuesi i Wolves Adam Traore shpesh është vlerësuar për fizikun dhe shpejtësinë e tij, por këtë sezon është parë edhe p
Njerëzimi ka vrarë 83% të kafshëve të egra dhe gjysmën e tërë planetit Biodiversiteti i referohet shumëllojshmërisë së jetës në të gjitha nivelet në tokë, nga gjenet në ekosistemet. Biodiv
Bukë si kjo me banane, çokollatë dhe lajthi nuk keni ngrënë asnjëherë INGREDIENTËT 3 banane të pjekura 3 vezë të mëdha 2 lugë gjelle shurup panje 1 lugë ekstrakt vanilje 2 filxhanë mi
Kurti dhuroi gjysmën e pagës, Ymeri i kthehet kundër Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, dje publikisht ka treguar se do të dhurojë gjysmën e pagës së tij si ndihmë për luf
Çfarë pritet në gjysmën e dytë të muajit Prill? Pipero: Beteja e parë e fituar! Lajmi i mirë: Ulet numri i rasteve të reja me Corona në Shqipëri. Por lehtësimi i kufizimeve shoqërohet me ashpërsim ndë
"Kemi kaluar gjysmën e parë të kësaj të keqe", Pipero: Kur do të quhet Shqipëria e çliruar nga pandemia Mjeku Pëllumb Pipero, shpjegon kurbën e infektimeve në Shqipëri ku sipas tij, e gjitha ka një lidhje logjike. Sipas tij,
Kreu i KLSH dhuron gjysmën e pagës deri në dhjetor, shkurtimet financiare për ''luftën'' ndaj Covid-19 Kreu i Kontrollit të Lartë të Shtetit dhuron gjysmën e pagës së tij në kuadër të situatës së shkaktuar nga koronavirusi,
Rama i hoqi gjysmën e rrogës, Murrizi: Lekët më takojnë mua, e di unë kë ndihmoj! "Me parat që më takojnë mua e di unë se kë duhet të ndihmoj se nuk jam soj sez pa njerëz, të afërm, miq e shokë që në kë
Koronavirusi sjell paqe mes Ramës e Metës, presidenti dhuron gjysmën e pagës Koronavirusi, COVID-19 ka sjellë paqe mes presidentit Meta dhe Kryeministrit Rama. Pasi ky i fundit i kurseu rrogën
Berisha për incidentin e Ramës me studentin: Akt bandit, Shqipëria është më keq se në kohën e Enver Hoxhës Ish-kryeministri Sali Berisha k komentuar ngjarjen e djeshme ku Rama pati një përplasje me një student. Berisha tha s
Paditi gjysmën e qeverisë, Basha: Tallen me fatkeqësinë e njerëzve Partia Demokratike ka depozituar në SPAK një padi penale ndaj zyrtarëve të lartë shtetorë që përfshijnë emrat e disa kry