999 rezultate për

gjysma

Socialistët i binden Ramës, sa para do të japin për ''betejën'' ndaj pandemisë Pas kërkesës publike të kryeministrit, deputetët e Partisë Socialiste kanë vendosur që të heqin dorë nga gjysma e pagës
Messi sfidon CR7, ja sa ka dhuruar në luftën ndaj koronavirusit Lionel Messi është bashkuar në grupin e sportistëve të njohur që kanë bërë donacione në luftë ndaj koronavirusit. Sip
Njëri ministër me koronavirus, gjysma e qeverisë futen në karantinë 15 ministra të qeverisë polake janë futur në karantinë pasi u konfirmuar pozitiv me koronavirus një kolegu i tyre. Bëhet
Konfliktet me Elvana Gjatën dhe Olta Dakun? Burri i Jonida Vokshit lexon në emision mesazhet (VIDEO) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë një ndër çiftet më interesantë për momentin, të cilët shumë shpejt do të bëhen prind
Moti i keq, mbetet pa energji gjysma e Tiranës Ka mjaftuar një shi dhe shumë lagje të Tiranës kanë mbetur pa energji elektrike. Moti i keq dhe shiu që u shoqërua me
Kërkohet nga gjysma e Europës, Haaland më në fund zgjedh klubin e ri Ylli i RB Salzburg, Erling Haaland, ka vendosur t’i bashkohet Juventusit dhe pritet të zbarkoj në Torino qysh në janar.
Digjet një shtyllë elektrike, gjysma e Mitrovicës në terr Një shtyllë elektrike në qendër të qytetit është djegur, duke lënë në terr një pjesë të Mitrovicës. Zjarrfikësit kanë
Real Sociedat befason Barcelonën (VIDEO) Real Sociedat ka arritur të bëfasojë Barcelonën që në minutat e para të ndeshjes. Për vendasit ka shënuar ylli që po
Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë nisur bashkëjetesën, festat i presin kaq ëmbël (FOTO LAJM) Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë kohë që e kanë bërë lidhjen e tyre publike dhe gjatë kësaj peridhe nuk kanë ngurruar të
Gati gjysma e të rinjve duan t'a braktisin Shqipërinë 43% e të rinjve shqiptarë kanë dëshirë të fortë për t’u larguar nga Shqipëria”. Ky është një prej përfundimeve të “St
Shkretohet Laçi, gjysma e pallateve shpallen të pabanueshëm Në pallatin 45, i cili ndodhet në afërsi të Bashkisë së Kurbinit ka mbetur vetëm Pashku. Ai ka një lokal bar kafe në kat
Plas keq te Napoli: Ancelotti grumbullon skuadrën, Insigne nuk bindet Kaosi mbretëron te Napoli! U duk sikur gjithçka ishte zgjidhur me gjobat e presidentit De Laurentis (25% për muajin teto
Tifozët e Arsenal të pakënaqur me skuadrën, nuk mbushet as gjysma e stadiumit Pavarësisht që ndeshja me Eintrachtin e Frankfurtit, cilësohet si sfida më e rëndësishme e grupit, kjo nuk i ka joshur t
Xhaka uron nënën për ditëlindje: Shembulli im, nuk do arrij kurrë të jem as sa gjysma jote (FOTO LAJM) Futbollisti Taulant Xhaka i ka dedikuar një mesazh emocionues nënës së tij në ditën e lindjes. Në një postim në Insta
"Bisha" Haaland kërkohet nga gjysma Europës, Salzburg kërkon 100 milion euro Salzburgu e ka vendosur çmimin për super-talentin Erling Braut Haaland. Klubi austriak i kërkon hiç më pak se 100 milion
"Të pasmet sa gjysma e Amerikës", fansat kryqëzojnë Rashelin në foton e fundit (FOTO LAJM) Rashel Kolanci njihet nga të gjithë për format e saj trupore dhe asnjëherë nuk heziton t’i ekzpozojë ato. Nuk janë të
"Të pasmet sa gjysma e Amerikës", fansat kryqëzojnë Rashelin në foton e fundit (FOTO LAJM) Rashel Kolanci njihet nga të gjithë për format e saj trupore dhe asnjëherë nuk heziton t’i ekzpozojë ato. Nuk janë të
Rinumërohen më shumë se gjysma e votave Rinumërimi i votave po vazhdon. Deri në këto momente janë rinumëruar 310 vendvotime. Këtë e ka konfirmuar Vlmir El
"Fillim i mbarë gjysma e punës", por Luana Vjollca ben gafën akoma pa nisur emisionin (VIDEO) Luana Vjollca sonte në mbrëmje fillon emisionin e saj ‘Shiko kush luan’ ku është dhe autore . Gjithashtu moderatorja
Xheloze për Jonidën, aktorja e njohur për pak do i prishte dasmën (FOTO LAJM) Javën e kaluar Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi e kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Çifti mbajtën një d