999 rezultate për

gjyshja

Shivai i bën surprizë Anikës, ja ç’do ndodhë nesër Gjyshja i kërkon Shaktit të fshehë letrën që mban një sekret të cilin Shivai nuk do e përballonte. Shivai i dëgjon duke
Flet gjyshja e terroristit që vrau 50 besimtarë myslimanë Gjyshja e terroristit të dyshuar, Brenton Tarrant ka folur për tronditjen e fundit që mori Zelandan e Re nga sulmi në xh
Në varfëri ekstreme, gjyshja që kujdeset për fëmijët e vajzës në burg Programi “Dua të të bëj të lumtur” natën e sotme trajtoi një histori dramatike ku mbizotëronte varfëria ekstreme. E till
Kjo është gjyshja që tërbon djemtë me format e saj (FOTO LAJM) Është 53 vjeçe, por fiziku i saj nuk ia tregon aspak këtë moshë. Me siguri ka plot vajza të reja që do ta kishin zili p
Kjo është gjyshja që lindi në moshën 50 vjeçare Një gjyshe 50-vjeçare, që mendonte se kishte hyrë në menopauzë, zbuloi se kishte mbetur shtatzënë. Michele Hall dhe b
Nëna dërgon të bijën te gjyshja por kur e merr ngel me gojë hapur (FOTO LAJM) Të gjithë prindërit i çojnë fëmijët e tyre te gjyshja dhe gjyshi, në mënyrë që të kenë pak kohë për veten për të pushuar
Skerdit i ndërron jetë personi i dashur (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi ka marrë një lajm të zi që e ka mërzitur shumë, shkruan Albeu.com Përmes një post
"Më nxorrën nga materniteti me gjinjtë që kullonin gjak", rrëfimi i frikshëm nga burgjet e komunizmit Historia rrënqethëse e Qerime Bomes, e burgosur nga regjimi komunist ditën që lindi vajzën. Me gjak e gjinjtë që i kullo
"Gjyshja ime i ka më të mira se ti", Enca i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo numëron 1.9 milion ndjekës
Gjyshja shqiptare që i le 20 vjeçaret me gisht në gojë (FOTO LAJM) Ajo është mamaja e këngëtares Argjentina Ramosaj, e cila e ka bërë gjyshe. Por Suzana Mushkolaj duket më shumë si mot
Historia e ruses bukuroshe që u dashurua me gjeneralin shqiptar (FOTO LAJM) Raimonda Shundi Dervishi Rusja, që jeton mbi 63 vjet në Shqipërinë e viteve ‘50 pa u dëmtuar asnjë grimë nga n
Xhaka uron në shqip gjyshen: Besoj se të këmi bërë krenarë Granit Xhaka ka postuar një foto në rrjetin e tij social në "Instagram" ku ka uruar ditëlindjen e gjyshes së tij duke e
Kjo është gjyshja më tërheqëse në botë, i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM) Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të r
Gjyshja më sek*i në Itali? Ish-gruaja e presidentit të Fiorentinës çmend rrjetin (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Vittorio Cecchi Gori (ish-presidenti i Fiorentinës), së fundmi ka postuar disa foto në rrjetet socia
“Me mua ke kaluar gjithmonë netë të mira, çfarë do më shumë nga unë?” Wanda Nara është vetëm babagjyshja e Ikardit. Bashkëshortja dhe agjentja e kapitenit të Interit, Mauro Ikardi, ka postua
Kjo është gjyshja me hot në botë dhe e ka një arsye (VIDEO) Gina Stewart, 47-vjeçe, është kurorëzuar nga revista ‘Maxim’ mes 100 femrave më seksi në botë. Gina ka katër fëmijë d
Bën edhe Grinchyn për vete, kjo është babagjyshja më e “nxehtë” në botë (FOTO LAJM) Abigail Ratchford është padyshim një nga modelet më bombastike në Los Angelos. Ajo ka një Instagram që të bën të flas
Kjo është gjyshja më tërheqëse në botë, i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM) Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të r
Kjo është gjyshja më tunduese në të gjithë botën, sfidon gjithë vajzat e reja Gina Stewart, nënë e 4 fëmijëve dhe gjyshe e një mbese, merr pjesë në kompeticionin “Maxim Finest 2018”, duke u bërë kon
Gjyshja e 8 nipërve dhe mbesave çudit botën, lind katërnjakë (FOTO LAJM) Një grua është bërë nëna më e madhe në moshë e katërnjakëve në Britani. Tracey Britten, 50 vjeç, lindi dy binjake ide