999 rezultate për

gjyshit

"Xhinset e gjyshit", trendi më i fuqishëm i vjeshtës që po veshin vajzat e modës (FOTO LAJM) Gjyshërit tanë e dinë mjaft mirë se çfarë po ndodh këto kohë në departamentin e stilit dhe të trendeve. Në fund të fundi
Ku e ke gjakun e gjyshit? Plas sherri me ballistëve në Gjirokastër (VIDEO) Plas sherri gjate ceremonise përkujtimore te luftës së Gërhotit në Gjirokastër. Britma, sharje dhe deri perplasje fizike
Elbasan, shembën shtëpinë e gjyshit për të gjetur thesar, tronditen nga ajo çfarë gjetën Një familje nga Elbasani vendosi të shembë shtëpinë e gjyshit, me mendimin se në themelet e saj do të mund të gjenin the
Shembin shtëpinë e gjyshit për të kërkuar thesar, nuk do ta besoni çfarë gjetën Kërkuan thesar, por gjetën një gjë që nuk i përafrohet fare pasurisë. Mundin e gjyshit për një shtëpi e hodhën në erë
Njihuni me vendlindjen e Babagjyshit, fshati që gjithmonë është në festë (FOTO LAJM) Mendoni se e njihni Babagjyshin dhe historinë e tij? Mos jini kaq të sigurt. Për shembull, a e keni ditur se Babagjys
Më e mirë e ëma se e bija, njihni mamin bukuroshe të Eva Muratit (FOTO LAJM) Eva Murati mbetet një nga vajzat më të pëlqyera të publikut dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, sidomo
Si dy pika uji, Eva Murati na prezanton mamanë (FOTO LAJM) Eva Murati është një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Ajo numëron mijëra ndjekës në rrjette so
Gjeti kasafortën e vjetër të gjyshit, djali zbulon një thesar (FOTO LAJM) Ndonjëherë të gjesh gjëra të vjetra të ruajtura nga të afërm është shumë bukur dhe duket sikur të rikthen pas në kohë.
Ndiqni LIVE udhëtimin e Babagjyshit të Vitit të Ri, ku ndodhet tani (VIDEO) Santa Clausi ose Babagjyshi i Vitit të Ri sic thuhet në Shqipëri është një figurë që ka shoqëruar gjithnjë periudhën e f
Mësoni historinë e Babagjyshit, pse i ka rrobat e kuqe Ka disa gjëra që ne i lidhim automatikisht me Babagjyshin (Santa Claus): Një bark i madh, një qese plot dhurata, një ush
Ana uron me kapelen e babagjyshit, fansat çmenden pas trupit të saj (FOTO LAJM) Ana Cheri, është ndër modelet më seksi në planet për momentin. Ajo së fundmi ka dalë edhe me kapelen e babagjushit duke
Trajner apo aktor? Interi e bën Spallettin elf të "babagjyshit" (VIDEO) Interi nuk po kalon një moment të mirë në aspektin sportiv. Ekipi zikaltër u eliminua nga Champions League pas barazimi
Del në shitje shtëpia e Babagjyshit, brenda është magjike (FOTO LAJM) Babagjyshit e ka vendosur në shitje shtëpinë e tij në Polin e Veriut, e cila mund të jetë e kujtdo këto Krishtlindje për
Zbuloi kasafortën e vjetër të gjyshit, djali gjen një thesar (FOTO LAJM) Ndonjëherë të gjesh gjëra të vjetra të ruajtura nga të afërm është shumë bukur dhe duket sikur të rikthen pas në kohë.
Gjeti kasafortën e vjetër të gjyshit, djali zbulon një thesar (FOTO LAJM) Ndonjëherë të gjesh gjëra të vjetra të ruajtura nga të afërm është shumë bukur dhe duket sikur të rikthen pas në kohë.
Ky ishte amaneti i fundit i gjyshit të Zykajve, i cili iu plotësua sot (FOTO LAJM) Tetë familjarët e fisit Zykaj të vrarë në mënyrë makabre nga i afërmi i tyre Ritvan Zykaj janë dërguar sot për në banesë
Anoreksikja 16 kilogramë që iu dha 10 minuta jetë, shpëtohet mrekullisht (FOTO LAJM) Një vajzë japoneze që thotë se mbijetoi nga abuzimi i gjyshit të saj ka ndarë disa fotografi tronditëse në rrjetet socia
Gjeni kapelen e Babagjyshit, vetëm njerëzit më sy shqiponje munden! Ka një kapelë të Babagjyshit e fshehur diku në këtë skenë festive, por vetëm shikuesit me sy shqiponje do të jenë në gje
80 vite më vonë, 18-vjeçari imiton vëllain e gjyshit të tij me këtë gol (VIDEO) Sulmuesi 18-vjeçar i Feyenoordit të Roterdamit, Dylan Vente, debutoi me gol në derbin me Spartën, që përfundoi me fitore
NASA: Në këto data mund të shihni slitën e Babagjyshit në qiell (FOTO LAJM) Kur je fëmijë, nuk ka asgjë më magjike se sa të prisni që Babagjyshi i Krishtlindjeve të vizitojë dhe t'ju sjellë një th