999 rezultate për

gjyshi

Pioli: Ibrahimovic? Babagjyshi i Vitit të Ri vjen në 25 dhjetor Në prag të ndeshjes në transfertë kundër Bolognas, trajneri Pioli ka folur për mediat në Milanello. Trajneri i Milanit k
Letër Babagjyshit, 7 vjeçarja bën xhiron e rrjetit me kërkesat prekëse Shtëpi për familjen e saj dhe ushqim për të ngrënë, është kërkesa që një 7 vjeçare nga Liverpooli, Angli, që i ka bërë b
Salvini ironizon në urimin për ditëlindje, përgjigje perlë e Susos (FOTO LAJM) Suso është një nga lojtarët më të talentuar të Milanit, por spanjolli, njësoj si shokët e skuadrës, po vuan në këtë sezo
Rrëfehet gjyshi i Alvinit: Valbona iku nga dhuna, dua ta mbaj nipin në prehër Ymer Çira, është gjyshi i Alvin Berishës, babai i nënës së tij Valbona Berisha e cila u vra në Siri. Ymeri ka një versio
Blendi Fevziu: Tri gratë që më shenjuan jetën dhe stërgjyshi im në eliminimin e Esat Pashës (FOTO LAJM) Ky nuk është një roman! Nuk janë as kujtime të fëmijërisë sime. Është një libër për fatet e tre personave, që unë i njoh
Çfarë përmallimi, Alvini takon gjyshin pas pesë vitesh (VIDEO) Vogëlushi Alvin Berisha është duke përjetuar ditët më të lumtura të jetës së tij pas shpëtimit nga kampi famëkeq i "Al H
Muriqi tregon në cilin kampionat ka dëshirë të luajë (VIDEO) Për të shikuar intervistën me video klikoni në foto në linkun e Facebook të kanalit NTV Spor. Muriqi tregon hapin e r
Përdori gjyshin e ndjerë për të “gjuajtur” vajzën, ajo e bën shembull para gjithë rrjetit Një djalë ka tentuar në formën më të gabuar të bëjë për vete një vajzë nëpërmjet SMS në Instagram. Ai i ka shkruar që
Policia u gjen kanabis në shtëpi: Arratiset i riu, por procedohen nëna dhe gjyshi Policia e Krujës ka sekuestruar 16 kilogram kanabis gjatë një operacion ditën e djeshme, ndërkohë që personi i dyshuar s
E kishte blerë orën në vitin 1968, gjyshi befasohet kur zbuloi se sa kushton Në vitin 1968, Roger Cooper kishte blerë një orë për 57 dollarë, Omega Speedmaster. Mirëpo pesëdhjet më vonë, gjyshi
Albi Nako ngacmon Alba Hoxhën live: “Gjyshi im e sheh motin për ty!” Albi Nako ishte sot i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit bashkë me balerinën profesioniste Alba Hoxha, me të cilën
Gjyshi i Marsidës: Jetonte vetëm me fëmijët, burrin e dytë e ka në Gjermani Gjyshi i Marsida Qatjas ka deklaruar për mediat se burri në Gjermani ishte i dyti për mbesën, me të cilin ajo kishte edh
23-vjeçarja martohet me gjyshin 40 vjet më të madh: Jemi çifti më i lezetshëm në botë (FOTO LAJM) “Jemi çifti më i lezetshëm në botë” Një çift australian me diferencë në moshë më shumë se 40 vjet nga njëri tjetri janë
Nuk fliste me të atin që pas vdekjes së gjyshërve, Olsit i bëjnë surprizën e veçantë (VIDEO) Babi Dashi kishte ftuar sot të birin e tij Olsi në “Ka një mesazh për ty” për t’i kërkuar që të kenë një marrëdhënie më
"Xhinset e gjyshit", trendi më i fuqishëm i vjeshtës që po veshin vajzat e modës (FOTO LAJM) Gjyshërit tanë e dinë mjaft mirë se çfarë po ndodh këto kohë në departamentin e stilit dhe të trendeve. Në fund të fundi
Ku e ke gjakun e gjyshit? Plas sherri me ballistëve në Gjirokastër (VIDEO) Plas sherri gjate ceremonise përkujtimore te luftës së Gërhotit në Gjirokastër. Britma, sharje dhe deri perplasje fizike
"Vajte 28 vjeç", gjyshi i kërkon Gentës të martohet në mënyrën më epike (VIDEO) Prej disa ditësh Genta Gjalpi e "Big Brother", ndodhet në fshat në shtëpinë e gjyshërve dhe na ka kënaqur me videot që p
Elbasan, shembën shtëpinë e gjyshit për të gjetur thesar, tronditen nga ajo çfarë gjetën Një familje nga Elbasani vendosi të shembë shtëpinë e gjyshit, me mendimin se në themelet e saj do të mund të gjenin the
Gjyshi Sabriu nxjerr sekretin! Ariana dhe Ermali e paskan gjetur emrin e vajzës (FOTO LAJM) Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë në pritje të ëmbël të një vajze që do të vijë së shpejti në jetë! Prindërit organizu
Njesoj si babai dhe gjyshi i tij, i riu vret veten pas muajit të mjaltit Një 27-vjeçar u gjet i varur në shtëpinë e tij në një fermë në pronësi të familjes. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotm