999 rezultate për

gjyshes

Aty ku hyn gjyshja, nuk hyn mjeku "Aty ku hyn dielli, nuk hyn mjeku’’. Po sikur t’ju themi se aty ku hyn gjyshja, nuk ka vend as për diellin e as për mjek
TRAGJIKE/ Morën makinën e gjyshes, humbin jetën dy vëlezërit 6 dhe 7 vjeç Njëaksident i rëndë me vdekjen e dy të miturve ka ndodhur të premten në Missuri. Dy djem të moshës 7 dhe 6 vjeç, vdiq
Këshilla e gjyshes: Si ta mbani bukën të freskët për disa ditë Kjo është receta e gjyshes, e cila sërish do të na hyjë në punë. Bëni edhe ju pjesë në kategorinë e atyre që nuk e vi
Edhe pse në karantinë, Ledri Vula i bën ditëlindjen më speciale gjyshes (VIDEO) Kjo e mërkurë simbolizon një ngjarje të veçantë në familjen e reperit shumë të dashur për publikun, Ledri Vulës. Gjyshja
Festoi e vetme 88-vjetorin, videoja e gjyshes që i këndon vetes prek botën (VIDEO) "Kur i thashë gjyshes se tani është bërë një yll, ajo mu përgjigj unë nuk jam yll por jam Galaktikë. Ajo e do vëmendjen
COVID-19/ Vatër e rrezikshme në Has, vajza infektoi prindërit e mori pjesë në varrimin e gjyshes Pavarësisht se veriu i Shqipërisë u duk sikur po rezistonte ndaj koronavirusit, sot janë zbuluar vatra të reja edhe në k
Arrestohet kryebashkiaku, i vodhi gjyshes 400 mijë dollarë Një kryebashkiak i qytetit Tenesi të SHBA-së, është paditur për vjedhje të 400,000 dollarëve nga gjyshja e tij gjatë vit
SKANDAL/ Kryebashkiaku i ndërton shtëpinë gjyshes së tij me fondet e tërmetit Tërmeti i 1 qershorit 2019, i cili preku disa fshatra të rrethit Devoll, dëmtoi shumë banesa në fshatin Vidohovë. Në kët
TRAGJEDI/ Vajza 5 vjeç vdes në hotel, kufoma e gjyshes gjendet në lumë Një vajzë vetëm 5 vjeç me emrin Carolina, u gjet e vdekur në dhomën e një hoteli, pasi një banor vuri re nënën e saj të
Kishte ardhur për varrimin e gjyshes, detajet e fundit nga ekzekutimi i të riut Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë ku është ekzekutuar me armë zjarri një i ri. Viktima ështe
"Shiste mend" me lekët e gjyshes, si i vodhi modelja 230 mijë paund (FOTO LAJM) Modelja 38 vjeçare është akuzuar se ka vjedhur plot 230 mijë paund nga gjyshja e saj e cila vuan nga dementia. Pasi e
"Na ishte se ç'na ishte", i jepet lamtumira gjyshes së përrallave (FOTO LAJM) “Na ishte se ç’na ishte”… kështu fillonte çdo përrallë, që linte gojëhapur vogëlushët, të cilët me zor prisnin orën 18:0
Braktisur nga shtatë fëmijët, drama e gjyshes Hava që jeton në një kasolle në Pogradec (FOTO LAJM) Gjyshja që shikoni në foto është një e moshuar, Hava Gjona që ka mbetur e vetme në një kasolle. Në një mesazh të dërg
Tendenca e vjeshtës nga Bella Hadid: Trikoja e gjyshes (FOTO LAJM) Nëse keni në gardërobë triko me kopsa (që ngjajnë me ato që veshin gjyshet) është momenti për t’i veshur në vjeshtë. Nuk
Kërkoni në dollapin e gjyshes, aty do të gjeni syzet më in të momentit Në javët e modës që sapo lamë pas, u vu re trendi më i fundit i syzeve. Nëse dëshironi t’i përshtateni, mjafton të kë
"Vetullat e gjyshes" është trendi më i ri i makijazhit që do të transformojë fytyrën tuaj (FOTO LAJM) “Vetullat e gjyshes” është fiksimi më i ri i vajzave që ndjekin trendet e bukurisë dhe na lejoni t’ju shpjegojmë përse!
Reagimi qesharak i gjyshes pasi mori aksidenatlisht mariuhanën e nipit (VIDEO) Një gjyshe u ballafaqua me një situatë të pakëndshme pasi që mori aksidentalisht marihuanën e nipit të saj. Në një
ZGJEDHJET/ Rama ironizon opozitën me fjalët e gjyshes Duke folur për zgjedhjet e mbajtura një ditë më parë, kryeministri Rama thumbon sërish opozitën. Rama shkruan se po s
Mjaft e nxehtë, vajza ekranit thotë se dikur milte lopët në fshat (FOTO LAJM) Dojna Mema është një ndër bukuroshet e ekraneve shqiptare . Ajo ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ku
“Do gjeni thes me para”, zonja Meri ka një super lajm për këtë shenjë Astrologia e njohur, Meri Shehu ka lajme të mira për shenjat e horoskopit. Disa prej tyre duket se do i ecë fati në çësh